Justyna Żyła

Justyna Żyła to była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Obecnie Justyna Żyła ma nowego partnera i oddaje się swojej pasji - wydała e-booka, prowadzi blog i kanał na YouTube poświęcone gotowaniu. Była też prowadzącą program w telewizji. Szerszej publiczności dała się poznać jako uczestniczka programu "Taniec z gwiazdami".

Imię: Justyna

Nazwisko: Żyła

Nazwisko panieńskie: Lazar, do którego wróciła po rozwodzie

Pseudonim: nie ma

Wzrost: 175 cm

Data urodzenia: 27.06.1987

r.

Znak zodiaku: rak

Zawód: osobowość medialna i blogerka kulinarna

Osoby - związki: Justyna Żyła jest rozwódką. Jej mężem był skoczek narciarski Piotr Żyła. Para pobrała się 23.09.2006 r. Na początku 2018 r. w mediach społecznościowych poinformowała o romansie męża oraz pozostawieniu jej i dzieci. "Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę" - napisała na swoim profilu. Rozstali się w bardzo napiętej atmosferze. W mediach pojawiały się zdjęcia Justyny Żyły z różnymi mężczyznami, jednak znajomości nie trwały długo. W 2021 r. rozwinął się nowy związek Żyły. Z partnerem gościła na weselu Karoliny Małysz, córki Adama Małysza. Nie ujawniła jak dotąd, kim jest mężczyzna. W jednym z wywiadów powiedziała: "Mój partner jest po prostu dobrym człowiekiem, tak go postrzegam. Ale proszę wybaczyć, nie będę o nim więcej mówić, bo taką decyzję podjęliśmy".

Rodzice: brak informacji

Rodzeństwo: Justyna Żyła ma siostrę Magdalenę Lazar, która w 2017 r. wzięła ślub ze skoczkiem narciarskim Aleksandrem Zniszczołem.

Dzieci: Justyna Żyła ma dwoje dzieci z małżeństwa z Piotrem Żyłą - syna Jakuba (ur. 2007 r.) i córkę Karolinę (ur. 2012 r.).

BIO: Justyna Żyła urodziła się w 1987 r. w Wiśle. Jej historia przed poznaniem Piotra Żyły jest praktycznie nieznana. Jest siostrą cioteczną skoczka narciarskiego i kierowcy rajdowego Adama Małysza. Kobieta przez lata żyła w cieniu męża i zajmowała się domem. Dopiero po rozwodzie stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko dzieliła się przyjemnymi momentami z życia. Niejednokrotnie uskarżała się w nich na zachowanie męża. Na łamach prasy i w Internecie opowiadała o romansie męża i rzekomym zaniedbywaniu przez niego dzieci. Media społecznościowe stały się też polem do kłótni z obecną partnerką skoczka, która wytoczyła jej sprawę. Sąd nałożył na Justynę Żyłę karę grzywny w ramach zadośćuczynienia Marcelinie Ziętek, którą finalnie zapłacił Piotr Żyła. W przyszłości Justyna Żyła chciałaby otworzyć rodzinny pensjonat w górach.

Znana z: O Justynie Żyle zrobiło się głośno w mediach za sprawą jej związku z Piotrem Żyłą. Rozgłos przyniósł jej dodatkowo głośny rozwód i konflikt z obecną partnerką Piotra Żyły - Marceliną Ziętek, aktorką znaną z serialu "19+". Justyna Żyła wykorzystała moment popularności. W 2018 r. wzięła udział w sesji zdjęciowej w magazynie dla mężczyzn "Playboy". Jedno ze zdjęć opatrzono podpisem "Góralu, czy ci nie żal?". Wzbudziło to wiele kontrowersji. W wywiadzie, którego udzieliła magazynowi, powiedziała: "Chcę, żeby zobaczył, co stracił". Justyna Żyła ruszyła niedawno z autorskim projektem kulinarnym "UwaŻyła" - prowadzi blog i kanał na YouTube (www.youtube.com/channel/UCxdkH2QRnekDLJiQtlwBeBg).

Funkcja w telewizji: Justyna Żyła wzięła udział w dziewiątej edycji tanecznego show "Taniec z gwiazdami". Jej partnerem tanecznym był Tomasz Barański. Para zajęła ósme miejsce. Justyna Żyła spotkała się z ostrymi ocenami członków jury, w tym zwłaszcza Iwony Pavlović. W czasie trwania programu zaprzyjaźniła się z innym uczestnikiem, Danielem "Qczaj" Kuczajem. W 2019 r. została prowadzącą programu na kanale Active Family "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", który skupiał się na godzeniu skłóconych członków rodziny. Zagrała epizodyczną rolę w serialu "Szpital". Wcieliła się w postać celebrytki.

Płyty: nie ma

Książki: Justyna Żyła wydała kulinarnego e-booka "Góralskie przysmaki i ciekawostki".

Nagrody: nie ma

Link na Instagram: @justynazyla

Link FB: @justyna.zyla
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index