Justyna Żyła dołączyła do gwiazd wspierających osoby uciekające z zaatakowanej przez Rosję Ukrainy. Była żona światowej klasy skoczka narciarskiego podczas relacji na InstaStories opublikowała krótki wpis, w którym poinformowała, że chce pomóc uchodźcom. Celebrytka zdobyła się na naprawdę piękny gest. Sprawdźcie, co zaoferowała mieszkańcom Ukrainy, którzy uciekają przed wojną do Polski.

Reklama

Justyna Żyła przyjmie pod swój dach Ukraińców uciekających przed wojną z Rosją

Na naszych oczach rozgrywają się dramatyczne sceny. 24 lutego Władymir Putin wydał rozkazy militarnej inwazji na Ukrainę. Zbrojny atak sprawił, że z całego świata zaczęły płynąć słowa wsparcia. Polscy i zagraniczni celebryci nie tylko publikowali w sieci flagę Ukrainy, ale ruszyli z organizacją licznych akcji humanitarnych. Ilona Ostrowska zapowiedziała finansowe wsparcie, przekazując wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang” na pomoc Ukrainie, a Małgorzata Rozenek zadeklarowała, że przeznaczy dochód ze swojego butiku na pomoc Ukrainie.

Niektóre gwiazdy postanowiły również zapewnić uchodźcom miejsce schronienia. Elżbieta z "Rolnik szuka żony" przyjmie do swojego domu ukraińskie kobiety i dzieci. Także Margaret zaoferowała swoje mieszkanie uchodźcom z Ukrainy. Na dramat Ukraińców zareagowała również Justyna Żyła, która podczas relacji na InstaStories opublikowała wpis, w którym zdradza, że chce przyjąć do swojego domu matkę z dwójką dzieci.

- Przyjmę matkę z dwójką dzieci - napisała na InstaStories Justyna Żyła.

Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Była żona światowej sławy skoczka narciarskiego - Piotra Żyły - poza lokum, zaoferowała również pomoc w transporcie uchodźców z Ukrainy.

- Zapewnię transport wt. czwartek - dodaje Justyna Żyła.

Reklama

Coraz więcej polskich i zagranicznych gwiazd angażuje się w pomoc mieszkańców zaatakowanej Ukrainy. Rozpoczęto zbiórki finansowe, a także produktów higienicznych, lekarstw, żywności oraz odzieży.

Instagram @justynazyla
Reklama
Reklama
Reklama