Dziś prasa milczy na temat byłej żony Piotra Żyły, chociaż w 2019 roku mówili o niej wszyscy. Justyna ma za sobą kilka kontrowersji i głośny udział w "Tańcu z gwiazdami", jednak już od dłuższego czasu zdaje się unikać mediów. Co u niej słychać?

Reklama

Co dziś robi Justyna Żyła?

W 2018 roku dość sporym echem odbił się rozwód Piotra Żyły i Justyny Żyły. Rozstanie przebiegło w cieniu publicznego prania brudów, co mocno zdziwiło wielu odbiorców, bo tych dwoje przez wiele lat uchodziło za idealne dobraną parę. Wtedy prasa, jak nigdy, zaczęła interesować się Justyną, która zresztą sama ochoczo dostarczała powodów do dyskusji.

Justyna Żyła
Justyna Żyła Instagram@justynazyla

Zobacz także: Dziewczyna Piotra Żyły podzieliła się swoim szczęściem. Fani zachwyceni

Niektórzy byli zdania, że ex skoczka usilnie walczy o uwagę i zrobi wszystko, by na dobre zagrzać miejsce w show-biznesie. Kiedy wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboy'a" w sieci zapanowało istne zatrzęsienie. Niemniej emocji pojawiło się, gdy wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a jej zmagania na parkiecie przy każdym odcinku były ostro krytykowane.

Finalnie "celebryckie losy" Justyny potoczyły się zupełnie inaczej, niż przypuszczano, bo ta zniknęła z show-biznesu równie szybko, co się w nim pojawiła. Wciąż jednak pozostała całkiem aktywna na Instagramie, gdzie mimo wszystko mocno ograniczyła pokazywanie życia prywatnego, a skupiła się na publikowaniu zdjęć swoich potraw. Wydała nawet e-booka z przepisami na góralskie smakołyki.

Zobacz także
Justyna Żyła
Justyna Żyła Instagram@justynazyla

Zobacz także: Roksana Węgiel podzieliła się radosną nowiną. To będzie intensywny czas!

Reklama

Poza tym w 2021 roku Justyna obwieściła, że zatrudniła się w cukierni w Wiśle, gdzie też mieszka. Zdradziła wówczas, że w tym właśnie miejscu dorabiała sobie jako nastolatka, natomiast jej mama pracuje tam od ponad 30 lat. Nie wiadomo jednak, czy Justyna Żyła nadal jest tam zatrudniona. Przeglądając jej profil trudno również wywnioskować, czy jej serce nadal jest zajęte. Jeszcze kilka miesięcy temu 36-latka chwaliła się prezentami od ukochanego, ale od tamtej panuje w tej kwestii cisza.

Justyna Żyła
Justyna Żyła Instagram@justynazyla
Justyna Żyła
Justyna Żyła Instagram@justynazyla
Reklama
Reklama
Reklama