Justyna Żyła i Piotr Żyła mają zaskakujące relacje. Z jednej strony mają za sobą rozwód, który odbył się w atmosferze skandalu, z drugiej zaś starają się dogadać przez wzgląd na dzieci, a Justyna Żyła potrafi wypowiedzieć się o byłym mężu w naprawdę ciepłych słowach. Tak czy inaczej, jakakolwiek panuje sytuacja między dawną parą nikt nie przypuszczałby, że ich uczucia mogłyby pozostać żywe, a nawet, że mogliby do siebie wrócić... Najnowsze zdjęcie Justyny Żyły rzuca zupełnie nowe światło na ich relację.

Reklama

Justyna Żyła kibicuje Piotrowi Żyle i zapewnia: "Jeszcze będzie normalnie"

Rozwód pary, który miał miejsce w 2018 roku zdawało się, zaprzepaścił ich relacje na zawsze. Gdy zaś na jaw wyszło, że Piotr Żyła jest z Marceliną Ziętek relacje skoczka z byłą żoną jeszcze bardziej się popsuły, a Justyna Żyła nie bała się ostro skrytykować zarówno byłego męża i jego partnerki. Czas waśni jednak minął i wszystko wydawało się wrócić na normalny tor.

Piotr Żyła zaczął pierwszy raz publicznie chwalić się związkiem, przyznał, że buduje dom i wszystko wskazywało na to, że jest bardzo zakochany. Justyna Żyła oddała się ukochanej pracy i pokazywała swoją codzienność z dziećmi chwaląc się jak wspaniałą ma z nimi relację. Od czasu do czasu wspominała o Piotrze Żyle, gdy spędzali razem różne ważne rodzinne uroczystości. Fani jednak zauważyli, że od jakiegoś czasu Justyna Żyła mówi o byłym mężu inaczej i pokazuje coraz więcej zdjęć z przeszłości. Do tego pojawiły się informacje, jakoby Piotr Żyła rozstał się z Marceliną Ziętek. Fani dodali dwa do dwóch i uznali, że Justyna Żyła jest przychylna swojemu byłemu mężowi, szczególnie w tej sytuacji. A gdy pokazała jeszcze wiele mówiące zdjęcie...

- Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie - słyszymy najpopularniejszą piosenkę zespołu Tilt.

- Trzymam kciuki, spełniaj, marzenia - dodała do zdjęcia na którym całuje byłego męża.

Zobacz także: Piotr Żyła spędził urodziny z Justyną Żyłą i dziećmi? Zastanawiający komentarz byłej żony

Oprócz tego jakże romantycznego zdjęcia, Justyna Żyła pochwaliła się, jak ogląda skoki narciarskie i byłego męża walczącego na Olimpiadzie. Justyna zaprosiła z tej okazji koleżankę i razem komentowały zawody. Piotr Żyła zajął 21 miejsce co na jak jego umiejętności może nie być dla niego wynikiem satysfakcjonującym i być może dlatego Justyna Żyła postanowiła "pocieszyć" byłego męża zdjęciem z przeszłości.

Zobacz także
justynazyla/Instagram

Zobacz także: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła mają kryzys? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości

Nieco pikanterii dodaje fakt, że Marcelina Ziętek także pochwaliła się, że kibicuje Piotrowi Żyle. Marcelina Ziętek od dłuższego czasu nie pokazywała się ze skoczkiem, ale też nie komentowała doniesień o ich rozstaniu. Tymczasem dziś dokładnie w momencie, gdy Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem z oglądania Igrzysk, ona także postanowiła pokazać swoje zdjęcie...

Reklama

Co o tym wszystkim myślicie?

marceepan/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama