Po tym jak, Dawid Kubacki zrezygnował z udziału w Pucharze Świata i poinformował o powodach tej decyzji z każdej strony płyną w stronę sportowca i jego rodziny słowa wsparcia. W rozmowie z Fakt.pl głos w sprawie trudnej sytuacji pary zabrała Justyna Żyła, która dobrze zna żonę Dawida Kubackiego. Była żona Piotra Żyły jest poruszona i życzy, aby Marta Kubacka jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Reklama

Justyna Żyła komentuje walkę o zdrowie Marty Kubackiej

Dawid Kubacki 19 marca nagle zdecydował o wyjeździe z Vikersund. Sportowiec zrezygnował z dalszego udziału w Pucharze Świata, po tym, jak okazało się, że jego żona trafiła do szpitala i walczy o życie. Sportowiec wydał oświadczenie, które opublikował w mediach społecznościowych. Dawid Kubacki nie ukrywa, że lekarze walczą o życie Marty Kubackiej.

Mój nagły powrót do domu.... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze

Słowa otuchy i ogromne wsparcie dla Marty i Dawida Kubackich przesyłają gwiazdy i fani, którzy życzą żonie skoczka szybkiego powrotu do zdrowia. W rozmowie z Fakt.pl dramatyczną sytuację skomentowała też Justyna Żyła, która poznała Martę Kubacką przy okazji różnego rodzaju wydarzeń sportowych i prywatnych, kiedy była jeszcze żoną Piotra Żyły.

Słyszałam o zaistniałej sytuacji. Znamy się z Martą. Jeszcze jak byłam żoną Piotrka, widywałyśmy się na różnych imprezach, typu wesela czy zawody. Jest mi bardzo przykro z tego powodu i życzę Dawidowi i Marcie, dziewczynkom i całej rodzinie, żeby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia – mówi nam Justyna Żyła

Instagram

Zobacz także: Krzysztof Skórzyński łamiącym się głosem o żonie Dawida Kubackiego: "Wydarzyło się coś dramatycznego"

Justyna Żyła nie ukrywa, że to dla wszystkich był szok, ale ma nadzieję, że wszystko się ułoży i Marta Kubacka wróci do domu cała i zdrowa.

Zobacz także

Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia

ONS.pl

Zobacz także: Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Prezydent Andrzej Duda wspiera skoczka. "Jesteśmy z Panem"

Słowa wsparcia skoczkowi przekazał też prezydent Andrzej Duda, sportowcy z całego świata, fani i mnóstwo gwiazd. Wszyscy czekają na dobrą wiadomość na temat stanu zdrowia Marty Kubackiej.

Instagram/@dawid.kubacki.offficial

Instagram

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama