Justyna Żyła opublikowała na instagramowym profilu efekty mini-sesji zdjęciowej wykonanej z okazji jej 36. urodzin. Celebrytka, która pilnie strzeże wizerunku oraz tożsamości nowego partnera, pochwaliła się tym, co od niego dostała. Zobaczcie sami.

Reklama

Justyna Żyła obchodzi urodziny. W tym dniu towarzyszył jej partner

Justyna Żyła coraz rzadziej pojawia się na ściankach i branżowych imprezach, nie zaniedbuje jednak instagramowych obserwatorów, których zgromadziła prawie 100 tys. O taką publiczność należy odpowiednio dbać i raz po raz podsycać jej zainteresowanie. Była żona Piotra Żyły dobrze o tym wie i publikuje głównie treści związane z kulinariami, w czym doskonale się odnalazła, ale niekiedy pozwala followersom podejrzeć kadry z jej życia prywatnego. Wiadomo, że dziewczyna jest szczęśliwie zakochana, ale nowy związek konsekwentnie trzyma z daleka od mediów. Z okazji urodzin pokazała fanom część prezentów, a okolicznościowy wpis uzupełniła hasztagami: "urodziny", "dziękuję", "szczęśliwa ja", "tak bardzo cię kocham".

Zobacz także: Justyna Żyła z czułością o Piotrze Żyle: "Tatuś zgodzi się na wszystko"

Instagram/@justynazyla

Justyna Żyła zapozowała z bukietem czerwonych róż, tak okazałym, że ledwie mieścił się jej w ramionach. Swój wielki dzień celebrowała w domu, najpewniej z najbliższymi. Bukiet "zasłużył" na osobną fotografię, która zaprezentowała go w całej okazałości. Oprócz urodzinowej wiązanki, jubilatka pokazała obserwatorom, jak wyglądał jej tort. Wypiek wyłożony świeżymi truskawkami i kwiatami lawendy nie został udekorowany świeczkami, zamiast tego umieszczono na nim okolicznościowy napis.

Instagram/@justynazyla

Przypomnijmy, że Justyna Żyła pokazała się już internautom z partnerem, ale bardzo uważała, żeby nie ujawnić zbyt wiele. Znacznie śmielej fotografowała prezenty, jakie od niego otrzymywała oraz miejsca, jakie wspólnie odwiedzali.

Zobacz także
Instagram/@justynazyla

Korzystając z okazji i my składamy Justynie Żyle najserdeczniejsze życzenia!

Reklama

Zobacz także: Justyna Żyła chwali się nowym wyglądem! Fani zwrócili uwagę na jej usta. "Piękny botoks"

Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama