bio

 • Wiek:
  33 lat
 • Data urodzenia:
  22 września 1987
 • Zawód:
  blogerka modowa
 • Wzrost:
  166cm
 • Znak zodiaku:

Maffashion czyli Julia Kuczyńska – pochodząca ze Złotowa blogerka modowa, szafiarka. Z wykształcenia jest grafikiem projektowym. W 2009 roku założyła blog modowy. Jej stylizacje zyskały uznanie, Julia szybko stała się popularna. W 2011 roku wspólnie z inną szafiarką Jessicą Mercedes prowadziła w stacji EskaTV własne show modowe "J&J Fashion Show". Zdjęcia ze stylizacjami Maffashion ukazały się w takich czasopismach jak "Glamour", niemiecki "Vogue" i japoński "Nylon". Na początku 2012 roku w duecie z projektantką Martą Gajewską założyła markę odzieżową Staff by Maff . W 2013 została ambasadorką marki Gatta, dla której zaprojektowała również kolekcję koszulek. Maffashion jako jedna z czterech wyróżnionych blogerek z całego świata została zaproszona do udziału w kampanii młodzieżowej marki Bershka. Jako jedyna Polka zdobyła pierwsze miejsce na międzynarodowej modowej lookbook.nu. Ponadto jej blog znalazł się na 7. miejscu rankingu blogów modowych według miesięcznika Press, wyprzedzając Make Life Easier autorstwa Kasi Tusk.

Pod koniec stycznia 2017 roku opiniotwórczy magazyn Women’s Wear Daily poinformował, że Maffashion znalazła się na pierwszym miejscu rankingu agencji Tribe Dynamics 20 wśród najbardziej wpływowych blogerów i influencerów z branży modowej i urodowej. Obliczono, że dzięki swoim działaniom w sieci na rzecz marek, z którymi współpracuje Maffashion wygenerowała dla nich przychód w wysokości 64,8 milionów dolarów!

Maffashion prywatnie

Od maja 2015 roku Maffashion związana jest z Czarkiem Jóźwikiem z youtube'owego kanału Abstrachuje.tv. W październiku 2016 gruchnęła wieść o ich zaręczynach.