Agnieszka Kaczorowska znana jest głównie z roli Bożenki z "Klanu", jednak największe sukcesy osiągnęła w tańcu. Kaczorowska posiada najwyższą międzynarodową klasę "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich i jako trenerka brała udział w kilku edycjach "Tańca z Gwiazdami". Agnieszka, która zna się prywatnie z Danilczukiem, wyznała w rozmowie z Party.pl, że daje tancerzowi rady dotyczące Maffashion! A co jeszcze zdradziła w rozmowie z Party.pl?

Reklama

Agnieszka Kaczorowska daje rady Michałowi Danilczukowi

Agnieszka Kaczorowska nie tak dawno temu rozpętała w mediach burzę, odnośnie składu jury w "Tańcu z Gwiazdami". Tancerka, która w przeszłości była gwiazdą tego formatu, starała się o to, aby dostać awans z instruktorki na jurorkę, to się jej jednak nie udało, a brak angażu bardzo ją zabolał.

Kaczorowska w rozmowie z Party.pl wyjawiła, że zna się z Michałem Danilczukiem od dziecka i, mimo że nie widziała żadnego odcinka "Tańca z Gwiazdami" uważa, że Maffashion radzi sobie bardzo dobrze. Tancerka wyznała, że pisała Michałowi, na co powinna zwrócić uwagę. Myślicie, że Julia jest zadowolona z tych rad?

Widziałam urywki, gdzieś tam w internecie, bo przyznaje, że jakoś te niedziele nie są mi po drodze i nie widziałam żadnego odcinka.
- wyznała Kaczorowska.

Tancerka odniosła się także do udziału Maffashion w tanecznym show.

Maff, zresztą jak wielu uczestników tej edycji, radzi sobie bardzo dobrze, jedne występy są lepsze, drugie gorsze. Ja już też Michałowi pisałam, na co, dobrze, żeby zwrócił uwagę, bo konkurencja jest bardzo silna.
- przyznała.

A co jeszcze powiedziała Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Party.pl? Przekonajcie się sami.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska ostro odpowiada Iwonie Pavlović: „Wyśmiewała gwiazdy”

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama