Wielkimi krokami zbliża się finał "Tańca z gwiazdami", w ostatnim odcinku widzownie wyłonili finalistów 14. edycji tanecznego show, a z programem pożegnał się Maciej Musiał. Na tym jednak taneczny wieczór wcale się nie zakończył! Paparazzi uchwycili, jakie emocje towarzyszyły gwiazdom tuż po wyjściu ze studia Polsatu. Koniecznie zobaczcie naszą galerię. Tego nie było w programie!

Reklama

Co działo się za kulisami show "Taniec z gwiazdami"?

Obecna edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza wyjątkowo wiele emocji. W ćwierćfinale show program opuścili Maciej Musiał i Daria Syta, a jury przyznało, że w tym sezonie poprzeczka była zawieszona bardzo wysoko. "Poziom tego półfinału jest tak wysoki, jak chyba dawno nie było", mówiła Iwona Pavlović, uznawana za najbardziej surową jurorkę.

Jak można było zatem przewidzieć, emocje w półfinałowym odcinku show sięgały zenitu, a Roksana Węgiel i Michał Kassin po raz pierwszy znaleźli się w strefie zagrożonych par. Po emocjonalnym wieczorze paparazzi przyłapali gwiazdy, gdy opuszczały studio nagraniowe. W jakich byli humorach?

Zobaczcie sami co, działo się za kulisami "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Zobacz także: Tak Roksana Węgiel cieszyła się z wejścia do finału "Tańca z gwiazdami". "Mieliśmy łzy w oczach"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama