Tegoroczna edycja tanecznego show Polsatu nie przestaje nas zaskakiwać i z każdym odcinkiem odbija się coraz to większym echem. W zeszłą niedzielę przyjrzeliśmy się choreografiom gwiazd, w których udział wzięli także ich najbliżsi. Na parkiecie emocji nie brakowało, a jak było za kulisami? Całuśni Roxie i Kevin to dopiero początek.

Reklama

Oto, co działo się za kulisami ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami"

Ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" przyniósł nam naprawdę sporo zaskoczeń. Uczestnicy znów wykonali po dwie choreografie, ale tym razem w jednej z nich brali udział także bliscy gwiazd. Maciej Musiał zatańczył z mamą, Anita Sokołowska z bratem, Maffashion z przyjaciółką, a Roxie Węgiel z ukochanym.

Szczególnie to właśnie taniec 19-latki odbił się szerokim echem. Najpierw ona i Michał Kassin zgarnęli 40 punktów, a następnie za ogniste tango wraz z Kevinem otrzymali kolejne 40! Widzowie zgodnie stwierdzili, że Kevin nie zawiódł ukochanej i tym samym wielu się do niego przekonało. Po emocjonującym odcinku gwiazdy zaczęły opuszczać studio. Kogo uchwyciły kamery fotoreporterów?

Reklama

Zobacz także: W imię miłości zrobili nawet tatuaże. Roksana Węgiel i Kevin Mglej prezentują je z dumą

Reklama
Reklama
Reklama