bio

 • Wiek:
  25 lat
 • Data urodzenia:
  3 listopada 1995
 • Zawód:
  modelka
 • Wzrost:
  179cm
 • Znak zodiaku:

Kendall Jenner – pochodząca z Los Angeles amerykańska celebrytka-modelka, córka Caitlyn Jenner (dawniej Bruce Jenner) i Kris Jenner.

Debiutowała w 2010 roku sesją zdjęciową do magazynu „Paper”, w której brała udział razem z siostrą Kylie. Rok później pojawiła się na okładce czasopisma „American Cheerleader”, następnie w „Blank”, na okładce australijskiej edycji „Miss Vogue”, w „Harper's Bazaar”, „Marie Claire”, a także w „Love Magazine”. Kendall Jenner brała także udział w kampaniach reklamowych, m.in. „Forever 21”. Wystąpiła również na wybiegu, w pokazach marek Givenchy, Chanel, Victoria's Secret, Marc Jacobs oraz w Chanel Haute Couture. Pojawiła się też gościnnie w serialu „Hawaii Five-O”.

Ma ósemkę rodzeństwa - Kylie Jenner, Brody Jenner, Casey Jenner, Brandon Jenner, Brut Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Rob Kardashian – z których prawie każde jest celebrytą, a część słynie ze skandali. Sama Kendall wzięła niedawno zdjęcie z Instagrama innej modelki i zamieściła na własnej tablicy, udając, że to ona nago pozuje na koniu, kolekcjonując lajki i zachwycone komentarze, dopóki prawda nie wyszła na jaw.