bio

 • Wiek:
  42 lat
 • Data urodzenia:
  15 kwietnia 1978
 • Pochodzi z:
  Warszawa
 • Znany/a z...:
  prowadząca program "Azja Express"
 • Zawód:
  prezenterka telewizyjna, dziennikarka
 • Wzrost:
  176cm
 • Znak zodiaku:
Agnieszka Woźniak-Starak (wcześniej Agnieszka Szulim) - dziennikarka telewizyjna i radiowa oraz prezenterka. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowego studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Ma również licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.
Swoją karierę dziennikarską rozpoczęła w Radiowej Jedynce, prowadząc w latach 2003-2004 serwisy informacyjne i poranne programy. Od 2005 roku współpracowała z TVP1, gdzie m.in. prowadziła poranny program "Kawa czy herbata". Następnie była gospodynią programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" w telewizyjnej Dwójce. Później związała się z komercyjną stacją TVN, gdzie prowadziła programy: "Na językach" (TVN) i "Stylowy Magazyn" (TVN Style) oraz była prezenterką telewizji śniadaniowej "Dzień Dobry TVN" w okresie wakacyjnym. W międzyczasie prowadziła też z Kubą Wojewódzkim poranną audycję w radiu Eska Rock. Za działalność zawodową w 2013 roku została nominowana do Telekamery jako osobowość telewizyjna.
W 2016 roku Agnieszka Woźniak-Starak została gospodynią popularnego reality-show "Azja Express", w którym pary celebrytów ścigały się ze sobą po azjatyckich bezdrożach.
 

Agnieszka Woźniak-Starak prywatnie

Prywatnie Agnieszka Woźniak-Starak była żoną biznesmena i producenta filmowego ("Bogowie", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej") Piotra Woźniaka-Staraka, którego poznała na urodzinach wspólnej znajomej. Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim podczas charytatywnego balu organizowanego przez fundację "TVN nie jesteś sam". Para wzięła ślub 27 sierpnia 2016 roku w Wenecji. Niestety, trzy lata później wydarzył się wypadek. W połowie sierpnia 2019 roku Piotr Woźniak-Starak zginął bowiem na jeziorze Kisajno. 
Pierwszym mężem Agnieszki Woźniak-Starak był motocyklista wyścigowy Adam Badziak, z którym rozstała się w przyjaźni.