Party Stories
Jarosław Kuźniar siedzi na kolanach u Marcina Prokopa
Eastnews
TV-Show

Polacy wolą Jarosława Kuźniara od Marcina Prokopa!

Przejście Jarosława Kuźniara z TVN24 do “Dzień dobry TVN” wzbudziło wiele emocji. Pojawiły się nawet opinie, że dziennikarz nie sprawdzi się w telewizji śniadaniowej. Część widzów protestowała, część była zachwycona przejściem Kuźniara do DDTVN. Ta druga grupa okazała się większa, bo wyniki oglądalności pokazują, że Kuźniar przyciąga widzów!

Jarosław Kuźniar popularniejszy od Marcina Prokopa

Jak podaje wyborcza.pl, "Dzień dobry TVN" z prowadzącym Jarosławem Kuźniarem miał większą oglądalność niż w tygodniu, w którym program prowadzili Marcin Prokop i Dorota Wellman. Poranny program z Kuźniarem w dniach 7-11 września przyciągnął średnio 468 tys. widzów, a z Prokopem i Wellman w dniach 14-18 września oglądało średnio 426 tys. widzów.

 

W internecie pojawiło się już wiele opinii, że Kuźniar nie radzi sobie w nowej roli i nawet piękna Anna Kalczyńska nie jest w stanie poprawić jego notowań. Sam Kuźniar podkreślał, że jest w stanie odnaleźć się w każdym formacie, ale jednocześnie udowodnił, że plotkowanie z Agnieszką Jastrzębską o show-biznesie specjalnie go nie bawi. Choć na początku wydawało się, że Kuźniar nie ma szans z Marcinem Prokopem, teraz okazuje się, że to właśnie on jest ulubieńcem widzów! (ZOBACZ: Prokop udziela rad Kuźniarowi: "Ego niech schowa do kieszeni")

Tego jeszcze w historii "Dzień dobry TVN" nie było! Zobacz, co zdradziła nam Dorota Wellman

Spada oglądalność "Wstajesz i wiesz"

To nie wszystko! Okazuje się, że program “Wstajesz i wiesz” w TVN24, który przez lata prowadził Jarosław Kuźniar traci widzów. Wszystko wskazuje zatem na to, że fani Kuźniara przenieśli się dla niego do “Dzień dobry TVN” z TVN24.

 

Marcin Prokop, Jarosław Kuźniar, Anna Kalczyńska robią sobie selfie
Eastnews

 

Jarosław Kuźniar, Anna Kalczyńska w Dzień dobry TVN

 

Jarosław Kuźniar nie jest zachwycony swoją pracą w DDTVN?
ONS

 

Dorota Wellman i Marcin prokop na wiosennej ramówce TVN

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Kuźniar i Anna Kalczyńska kręcą spot Dzień dobry TVN
Instagram
Newsy
Jarosław Kuźniar kręci z Anną Kalczyńską: "Będzie miło! Słodko już jest" MAMY ZDJĘCIA
Nowy duet w TVN

Informacja o odejściu Jarosława Kuźniara z TVN24 była wielkim zaskoczeniem dla fanów prezentera, który przez wiele lat prowadził poranny program “Wstajesz i wiesz”. Szybko okazało się, że prezenter żegna się ze stacją TVN24, ale to nie znaczy, że znika z telewizji! Jarosław Kuźniar dostał propozycję poprowadzenia z Anną Kalczyńską programu “Dzień dobry TVN” i przyjął ją. Zajmie miejsce Roberta Kantereita, który przejdzie do TVN24. Czy Kuźniar sprawdzi się w nowej roli? Marcin Prokop ma dla niego kilka rad. Kiedy debiut Kuźniara w “Dzień dobry TVN”? Jeszcze we wrześniu! Na razie prezenter razem z Anną Kalczyńską kręci nowy spot programu. Prezenterka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z planu . Myślicie, że zdobędą tak dużą sympatię widzów, jak Marcin Prokop i Dorota Wellman? Jak pisze pod jednym ze zjec sama Anna Kalczyńska "Będzie miło! Słodko już jest".   Anna Kalczyńska Instagram:     Nowy pasażer na pokładzie:) #selfie #prowadzący #podkrawatem #ddtvn📺 #krecisie #czołówka z @jaroslawkuzniar Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam) 2 Wrz, 2015 o 5:36 PDT   Będzie miło! Słodko już jest..Z @jaroslawkuzniar dla @magazyngala #pozdrawiamy!! #zmianyzmiany #ddtvn📺 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam) 31 Sie, 2015 o 5:38 PDT   Nowy kolega w klasie! #ego #kosmos :)! #jednak #mniejsze niż u #wojewodzki #królowie #ddtvn📺 #tvn #zapowiada #sie #ciekawie @jaroslawkuzniar @prokopxyz Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Kalczyńska (@annakalczynskam) 2 Wrz, 2015 o 3:06 PDT

Jarosław Kuźniar, Kuba Wojewódzki spacerują po Warszawie
Newsy
Wojewódzki o przejściu Kuźniara do śniadaniówki: „To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm”

Jarosław Kuźniar odszedł ze stacji TVN24 , gdzie prowadził program “Wstajesz i wiesz” i został nowym prowadzącym “Dzień dobry TVN”. Jego przejście do stacji skomentował w swoim nowym felietonie dla „Polityki” Kuba Wojewódzki: “To jest transfer dekady. To tak, jakby Cristiano Ronaldo trafił do Chełmianki Chełm. Jarosław Kuźniar, najbardziej oglądany i najbardziej znienawidzony dziennikarz TVN24, odszedł ze stacji informacyjnej i trafił do “Dzień dobry TVN”. Ciekawy awans. Od “Wstajesz i wiesz” do programu, w którym tylko wstają” Jarosław Kuźniar zadebiutował w programie “Dzień dobry TVN” na początku września. Już podczas pierwszych odcinków przeszedł test ze znajomości show-biznesu, powiedział co myśli na temat projektów Roberta Kupisza i pokłócił się z reporterką showbiznesową Agnieszką Jastrzębską . Już nie możemy doczekać się kolejnych odcinków z udziałem Kuźniara! Jego obecność w „Dzień dobry TVN” rozbudza bardziej niż poranna kawa :-)

Marcin Prokop ocenił nowego prowadzącego DDTVN- Jarosława Kuźniara
ONS
Newsy
Marcin Prokop o przejściu Kuźniara do DDTVN: "Ego niech schowa do kieszeni"
Prowadzący DDTVN o nowym koledze z pracy.

Kilka dni temu Jarosław Kuźniar ogłosił swoim fanom, że po ośmiu latach pracy odchodzi z TVN24. I chociaż początkowo wszyscy spekulowali, że dziennikarz chce zniknąć z mediów i zająć się własnym biznesem, to już po kilku godzinach dowiedzieliśmy się, że Kuźniar został nowym prowadzącym Dzień Dobry TVN . Jarosław Kuźniar zastąpił tym samym Roberta Kantereita , który z kolei będzie teraz prowadził "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Zobacz: Wiemy, kto zastąpi Jarosława Kuźniara w TVN24! Praca w programie śniadaniowym z pewnością różni się od tego, czym do tej pory zajmował się Jarosław Kuźniar . O tym czy poradzi sobie w nowej roli przekonamy się już wkrótce, kiedy to dziennikarz pojawi się na antenie TVN. Doświadczony Marcin Prokop, który już od kilku lat tworzy zgrany duet z Dorotą Wellman w DDTVN, za pośrednictwem Faktu dał kilka wskazówek swojemu nowemu koledze . Jak Prokop ocenia szanse na sukces Kużniara?   - Pogardliwy stosunek do telewizji śniadaniowej często bywał potem weryfikowany przez osoby, które stawały się częścią tej telewizji. Myślę, że Jarek też zweryfikuje swoje poglądy. Jestem ciekawy, jak poradzi sobie z pracą w duecie. Do tej pory był solowym zawodnikiem, który otaczał się ludźmi będącymi dodatkami do jego postaci . Natomiast tutaj ma do zbudowania duet, a to jest zupełnie inna dynamika, inny rodzaj relacji, inna komunikacja z osobą współprowadzącą niż bycie solowym gwiazdorem. Jeżeli sobie z tym poradzi, jeżeli będzie w stanie schować swoje ego do kieszeni i trochę się wyciszyć, wycofać, żeby dać pole drugiej osobie, to będzie znaczyło, że jest dojrzałym telewizyjnym graczem- powiedział Marcin Prokop. Myślicie, że Jarosław Kuźniar sprawdzi się w roli prowadzącego Dzień Dobry TVN? Zobacz: Triumfalne wzloty i epickie upadki Jarosława Kuźniara. Pamiętacie jego wojny z internautami?...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner