Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Gorzkie słowa Julii: "Rok 2021 był dla mnie wyjątkowo trudny"

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowuje ostatni rok. A co planuje w kolejnym?

Julia Gołębiowska, choć w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości na resztę życia, zdecydowanie zdobyła sympatię widzów programu. Ci wspierali piękną i sympatyczną blondynkę, gdy mierzyła się z mało taktownymi uwagami męża. A teraz kibicują jej już poza show, śledząc jej media społecznościowe. Julia podsumowała właśnie na Instagramie mijający rok, i momentami są to gorzkie słowa. Dużo lepiej wyglądają jej nadzieje i plany na przyszły rok.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowuje rok

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu eksperymentu zdecydowali, że chcą wziąć rozwód. Punktem zwrotnym jej relacji był z pewnością moment, w którym mąż zasugerował jej, że powinna schudnąć. Nie pomogły zabiegi ekspertów, oboje uznali, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz zakończyli małżeństwo
Screen/Player.pl

Ale Julia niedługo rozpaczała po Tomaszu. Po zakończeniu show wyznała, że jest zakochana! Swoją miłość poznała dzięki portalom społecznościowym.

Gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana - napisała na Instagramie. 

Teraz, tuż przed końcem roku, postanowiła go podsumować. Co pisze o udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"? Jak wynika z jej słów, odchodzący rok nie był najlepszy. 

Rok 2021 był dla mnie wyjątkowo trudny, wyboisty, emocjonujący, momentami rozczarowujący... Ale za każdą emocję, za każdy uśmiech i za każdą łzę jestem wdzięczna, bo zyskałam mnóstwo lekcji i doświadczeń 🙂

Ale zakochana uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na nowy rok patrzy już zupełnie inaczej! 

Rok 2022 zapowiada się wyjątkowo 🥰❤ mam nadzieję, że będzie w pewnych kwestiach przełomowy. Chcę wejść w ten Nowy Rok z sercem pełnym nadziei i miłości, z głową pełną pomysłów i jak zwykle z uśmiechem na twarzy🥳 Jestem gotowa na wszelkie sukcesy i porażki, radości i smutki z jakimi przyjdzie mi się mierzyć 💪💪💪

Oczywiście to dzięki nowej miłości! 

Z resztą... Nie będę musiała być najsilniejsza i najtwardsza, bo mam przy sobie kogoś na kim zawsze mogę oprzeć głowę i podzielić swoje troski na dwa 👫💕

Na koniec pyta instagramowych obserwatorów: 

A wy macie jakieś postanowienia noworoczne? Czy dla Was też końcówka roku jest pełna przemyśleń i zbierania sił na nowe, nieznane? 

Dziś Julia kwitnie! Zakochana zachwyca nową figurą - jak wyjawiła w jednym z wywiadów, udało jej się zrzucić kilka kilogramów.

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia znalazła nową miłość
Instagram @golebiowska.julka

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia bardzo schudła! To przez słowa Tomasza? Wyjawiła prawdę

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała partnera
Instagram/Julia Gołębiowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Partner Julii to uczestnik innej edycji show? Jest odpowiedź!
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała tajemnicze zdjęcie z nowym partnerem. Fani podejrzewają, że to popularny uczestnik eksperymentu! Co na to Julia?

Julia z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że dziś jest bardzo szczęśliwa. Niewątpliwie tej wielkiej radości w życiu dostarcza jej nowy partner, o którym jak na razie, nie wiemy zbyt wiele. Julia co prawda ostatnio pochwaliła się zdjęciem z ukochanym, jednak nie widzimy na nim wizerunku mężczyzny w pełni. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli już snuć domysły, że może to być... jeden z uczestników poprzednich edycji eksperymentu! Co na to Julia? Postanowiła krótko na to odpowiedzieć i chyba jej komentarz podgrzeje emocje jeszcze bardziej. Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia bardzo schudła! To przez słowa Tomasza? Wyjawiła prawdę "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera. Czy to któryś z uczestników z poprzednich edycji show? Julia Gołębiowska, dzięki udziałowi w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", zyskała popularność i ogromną sympatię widzów.  Jak jednak wiadomo, dziewczyna nie znalazła miłości dzięki eksperymentowi - jej związek z Tomaszem od początku nie należał do najlepszych , a z każdym kolejnym odcinkiem oglądaliśmy kolejne, coraz ostrzejsze nieporozumienia pomiędzy tą dwójką. Para oczywiście podjęła decyzję o rozwodzie i z pewnością żadna ze stron tej decyzji nie żałowała. Wygląda więc na to, że właśnie tak miały potoczyć się losy Julii w programie, bo miłość życia czekała na nią poza "Ślubem od pierwszego wejrzenia".  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera! On docenił ją bardziej niż Tomas z  O tym, że Julia ma nowego partnera dowiedzieliśmy się niedługo po zakończeniu emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W jednym z wywiadów Julia powiedziała: ...

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się swoim szczęściem! "Szykuje się przełomowy rok"
Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami przekazała wspaniałą wiadomość. Sprawdźcie, co zdradziła Julia!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w najnowszym wywiadzie zdradziła, co u niej słychać. Okazuje się, że w życiu uczestniczki ostatniej edycji kontrowersyjnego eksperymentu szykuje się prawdziwa rewolucja! Julia już nie ukrywa, że jest naprawdę szczęśliwa i razem ze swoim partnerem podjęła bardzo ważną decyzję dotyczącą ich wspolnej przyszłości. Sprawdźcie, co powiedziała Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszka z nowym partnerem Julia wzięła udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ją z Tomaszem, jednak między parą dość szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia i kryzysy. Julia i Tomasz nie potrafili dojść do porozumienia, a w wielkim finale ogłosili, że nie chcą kontynuować swojego małżeństwa.  Tuż po emisji finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia pochwaliła się, że nie rozpacza po rozstaniu z Tomaszem i znalazła swoje szczęście u boku innego mężczyzny. (...) znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤- pisała wówczas Julia. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia sporo schudła! Na nowym zdjęciu aż trudno ją rozpoznać! Teraz Julia w wywiadzie dla portalu cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że razem ze swoim partnerem podjęła bardzo ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości. Okazuje się, że Julia i i jej partner chcą razem zamieszkać! Julia wyznała przy okazji, że niestety, zakochani nie mogli...

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia znalazła nową miłość
Instagram @golebiowska.julka
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera! On docenił ją bardziej niż Tomasz 
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznała nową miłość jeszcze przed emisją finału w TVN7! Zobaczcie, co mówi o nowej miłości.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość po programie! Niedługo rozpaczała po Tomaszu. Szczęśliwa uczestniczka zdradziła, że nowego ukochanego poznała dzięki... portalom społecznościowym!  Gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana - napisała na Instagramie.  Zobaczcie, co jeszcze zdradziła na temat swojego nowego związku!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po eksperymentalnym miesiącu zdecydowali, że chcą wziąć rozwód. Nie udało im się dogadać i zgodnie przyznali, że zbyt szybko się poddali. Julia dystansowała się od męża od momentu, w którym wyznał jej, że nie jest w jej typie i zasugerował, że powinna schudnąć. Na Tomasza spadała fala krytyki za tak nietaktowne ocenienie żony, jednak jeszcze w programie sam przyznał, że nie chciał zranić Julii, a swoje myśli formułował niefortunnie. Ten związek próbowali ratować sami eksperci, jednak ostatecznie uczestnicy stwierdzili, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem.  Kilka tygodni po finałowej decyzji Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poruszyła kolejny raz temat rozwodu:  - Miałeś myśli, że ten rozwód to zły pomysł, że może powinniśmy spróbować?  - Nie, na początku może trochę. Ale nie, jednak nie - podsumował Tomasz  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia żałuje udziału w programie? Jest szczery komentarz! Jak się okazuje, Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest znowu szczęśliwie zakochana! Jak na razie niewiele powiedziała na temat nowego ukochanego:  Ja jestem romantyczką, więc moje serce było...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik