Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz oczekuje od Julii schudnięcia?! Szokujący dialog w programie

Rozmowa Julii i Tomasza w obecności eksperta "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie potoczyła się najlepiej. Wszystko przez bardzo niefortunne słowa, które Tomasz wypowiedział w kierunku żony!

Julia i Tomasz zdecydowali się porozmawiać z ekspertem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z nadzieją, że to pomoże naprowadzić ich relację na dobre tory. Niestety, podczas rozmowy sprawa wymknęła się spod kontroli. A wszystko przez Tomasza, który naprawdę niefortunnie dobierał słowa w stosunku do żony. Cała sytuacja wyszła bardzo niezręcznie i nic dziwnego, że wprawiła Julię w zakłopotanie. Tomasz wytknął jej między innymi, że jeśli schudnie, to ich relacja poprawi się. Jednak to nie wszystko, co mogliśmy usłyszeć w ich zaskakującym dialogu!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. Fani: "Ogromny nietakt z jego strony"

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz chce, żeby Julia schudła?

W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wątek Julii i Tomasza był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. Para postanowiła poprosić o pomoc eksperta programu, Piotra Mosaka. Głównie ze względu na to, aby psycholog nakierował Tomasza, w jaki sposób powinien rozmawiać z żoną i zachowywać się w relacji. Również Julia miała swoje spostrzeżenia na temat małżeństwa z Tomaszem, o których zdecydowała się opowiedzieć.

Julia i Tomasz idą za ręce podczas podróży poślubnej
screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paweł zawstydził Kasię: "Nutka zaczerwienienia była" 

Julia wyjawiła, że w małżeństwie z Tomaszem obawia się dwóch rzeczy. Pierwszą z nich jest odmienne poczucie humoru, a drugą różnica w temperamentach. Julia uważa się za osobę nieco szaloną i energiczną, zaś swojego męża za mężczyznę stonowanego i spokojnego. I o ile te obawy dziewczyny z pewnością rozmowa z ekspertem by rozwiała, o tyle dalsza część rozmowy Julii, Tomasza i Piotra Mosaka nie potoczyła się najlepiej...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

A wszystko zaczęło się, gdy do głosu doszedł Tomasz, który zaczął mówić o swoich uwagach na temat wyglądu żony.

- Moim lękiem jest to, że mi się wydawało, że Julka nie jest w moim typie z wyglądu. Chodzi tylko o wygląd - zaczął Tomasz.

 - Byłam zaskoczona i rozczarowana, że wcześniej mi tego nie powiedział, tylko potrzebował do tego eksperta, żeby nabrać jakiejś odwagi, żeby mi to powiedzieć – przyznała przed kamerami Julka.

Dalej, niestety, nie było lepiej.

- Zobaczyłem Twoje zdjęcia sprzed pięciu lat i mówię kurcze no… wygląda lepiej! W sensie tak w mojej głowie lepiej - stwierdził Tomasz.

- Że pięć lat temu wyglądałam lepiej? - odparła Julia

- Tak - skwitował jej mąż.

Projekt bez tytułu (11).jpg
Mat. prasowe/Screen Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Mama Anety ostrzega Roberta! "To już musi być na wieki"

Ekspert "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kamerami przyznał, że Tomasz powinien poprosić wcześniej o rozmowę z nim sam na sam, oby uniknąć tego typu niefortunnych stwierdzeń.

- Kiedy on wie, że nie ma umiejętności, to moim zdaniem powinien się spotkać ze mną sam i powiedzieć, że chciałby o tym porozmawiać, ja bym się złapał za głowę i powiedział: „w życiu tego nie rób teraz, zastanów się, czy ją akceptujesz, co masz do zarzucenia, ile jest plusów, ile minusów, zrób bilans, nie kombinuj” - stwierdził Piotr Mosak. 

Jednak to nie był koniec uwag Tomasza na temat wyglądu Julii! Chłopak zaczął drążyć jeszcze bardziej, przez co sytuacja stała się naprawdę bardzo niezręczna. Wyszło na to, że z perspektywy Tomasza jego relacja z żoną poprawi się, gdy Julia... schudnie!

Tomasz: Chodzi mi o zrzucenie trochę wagi, bo wszystko mi się z charakterem... naprawdę jest super i właśnie tak mówię, to dlaczego jak jest z charakterem super, to właśnie… To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być filigranowe, […] po prostu zgrabne dziewczyny, chude, które może nie mają nadwagi. Ja mam nadwagę...

Julia: A ja mam nadwagę?

Tomasz: Nie wiem, tak mi się może wydawać.

Julia: Myślisz Tomek, że będzie między nami lepiej, jak krótko mówiąc po prostu schudnę?

Tomasz: Tak.

Julia przed kamerami nie ukrywała, że słowa Tomka ją zabolały.

- Dobrze się czuje w swoim ciele, ale mam kompleksy, a Tomek jeszcze to wyolbrzymił. [...] Potrzebuję mężczyzny, który mnie zaakceptuje. Czy ja mam kilka kilo za dużo, czy ja schudnę, czy ja będę miała takie włosy, to chciałabym być akceptowana. A nie chce mieć takiego poczucia, że jeżeli coś w sobie zmienię, to będzie lepiej - podsumowała Julia.

A Wy, co sądzicie o tej sytuacji? Domyślamy się, że Tomek zapewne nie miał zamiaru sprawić przykrości swojej żonie, jednak jego bezpośredniość i niedelikatność w formułowaniu swoich wypowiedzi wywołały bardzo niezręczną sytuację. Czy Julia jednak wybaczy to mężowi? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Mat. prasowe/Screen Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zachowanie Tomasza mocno oburzyło fanów! W sieci prawdziwa burza
"Tomasz do Top Model, tam Ci pokażą lustro" - piszą fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jednocześnie mocno wspierają Julkę! Takich emocji po odcinku jeszcze nie było!

Miniony odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał prawdziwą burzę wśród fanów show. A wszystko przez nietaktowne zachowanie Tomasza, który bez ogródek mówił żonie swoje uwagi na temat... jej wyglądu! Co więcej, gdy Julia zapytała się go, czy jeśli schudnie, to ich relacja się poprawi, on szczerze odpowiedział, że tak.  Julia w całej sytuacji zachowała pełne opanowanie i tolerancję, a fani bardzo ją za to podziwiają. Jednocześnie nie szczędzą Tomaszowi krytycznych komentarzy. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. Fani: "Ogromny nietakt z jego strony" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani krytykują postawę Tomasza! Relacja Tomasza i Julii z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywała wiele wzlotów i upadków. W końcu nadszedł czas, aby poprosić o pomoc eksperta. Piotr Mosak przyjechał do małżonków, aby rozwiązać problem ich komunikacji w związku, ale niestety, ta wizyta raczej nie przebiegła po myśli eksperta. A wszystko przez to, że Tomasz szybko zaczął mówić, co mu przeszkadza w Julii. Jak się okazało, chłopak ciągle przeżywał, że jego poprzednie partnerki były w jego oczach szczupłe, a Julia w jego opinii ma nadprogramowe kilogramy.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia chce bliskości z Pawłem?! "Jakby trochę spróbował..." Tomasz mówił, że towarzyszy mu lęk związany z tym, że "Julka nie jest w jego typie wyglądu" . Ponadto stwierdził, że gdy widział zdjęcia żony sprzed pięciu lat, to ta jego zdaniem wyglądała lepiej. Najgorszy jednak okazał się dialog na temat... nadwagi.  - To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Ekspertka programu o zachowaniu Tomasza
Instagram/chorzewska_instaporadnia/Screen Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu komentuje zachowanie Tomasza względem Julii!
Magdalena Chorzewska, ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w jednym z wywiadów postanowiła zabrać głos w sprawie Tomasza, który zasugerował swojej żonie... schudnięcie. Co o tym wszystkim myśli ekspertka?

Głośnym tematem w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jest zachowanie Tomasza względem Julii. Chłopak w bardzo niedelikatny sposób mówił swoje uwagi na temat wyglądu żony, co skończyło się prawdziwą katastrofą dla ich związku. Choć Julia dzielnie znosiła komentarze męża, w końcu po prostu pękła i wyszła z jego domu.  O zachowaniu Tomasza wypowiedział się już ekspert Piotr Mosak, który przyznał wprost, że chłopak nie powinien mówić takich rzeczy. Teraz w tej sprawie wypowiedziała się Magdalena Chorzewska, udzielając wywiadu dla jednego z portali internetowych. Ekspertka również patrzy krytycznym okiem na to, co zrobił Tomasz. Co dokładnie powiedziała? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się zdjęciem, a fani pytają o "imprezę rozwodową" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Magdalena Chorzewska o zachowaniu Tomasza Sprawa komentarzy Tomasza względem Julii, wciąż budzi ogromne emocje w fanach "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W ostatnich odcinkach programu widzieliśmy kilka rozmów małżonków, w których Tomasz stale podejmował temat wyglądu i wagi żony . Niestety, wyszło bardzo niezręcznie, bo przez nieumiejętny dobór słów, chłopak po prostu zranił Julię. Sugerował jej między innymi przejście na dietę i schudnięcie, bo dzięki temu jego zdaniem lepiej układałoby się w ich relacji. Nie ulega wątpliwości, że chyba nikt nie chciałby usłyszeć takich słów, nawet po wielu latach związku. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wielkie zmiany w produkcji! Kiedy poznamy decyzje par? Co więcej,  przed dalszymi tego typu komentarzami chłopaka nie powstrzymały nawet uwagi Piotra Mosaka - Tomasz po spotkaniu z ekspertem...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok"
Czyżby pojawiła się szansa na to, żeby Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak się dogadają? Wyznanie Julii daje na to nadzieje!

Związek Julii i Tomasza z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi wielkie emocje wśród fanów eksperymentu. Jak wiadomo, para w ostatnim czasie przestała się już dogadywać - nie pomogły nawet rozmowy z ekspertami, czy ostatnia wizyta Tomasza w domu Julii. Małżeństwo pożegnało się w dość posępnych nastrojach i wiele wskazywało na to, że szans na porozumienie ta dwójka już nie ma.  Jednak czyżby po rozmowach z przyjaciółmi, w Julii odżyły uczucia do Tomasza? W minionym, przedfinałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dziewczyna przyznała, że tęskni za mężem! Co dokładnie teraz o nim myśli? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ostra kłótnia Julii i Tomasza! "Nie wyobrażam sobie życia z taką osobą" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia jednak da szansę Tomaszowi? Julia i Tomasz z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawali się być na początku dobrze dobraną parą. Niestety, wszystko zmieniło się w momencie, gdy Tomasz zaczął wprost mówić swoje uwagi na temat wyglądu żony . Zasugerował jej nawet, że jeśli schudnie, to ich relacja z pewnością polepszy się. Julia początkowo dzielnie znosiła niefortunne uwagi męża, jednak w pewnym momencie już coś po prostu w niej pękło. Podjęła nawet nagłą decyzję o wyjeździe od Tomka i wróciła do swojego rodzinnego Ciechanowa.  Po tych wszystkich nieporozumieniach i wymianach zdań wydawało się, że ta relacja nie ma już szans na poprawę. Ale czyżby teraz pojawiło się światełko w tunelu i Julia jednak zdecyduje się powiedzieć "tak" małżeństwu z Tomaszem podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? W minionym odcinku programu mogliśmy usłyszeć zaskakujące wyznanie Julii. Dziewczyna po...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner