Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość po programie! Niedługo rozpaczała po Tomaszu. Szczęśliwa uczestniczka zdradziła, że nowego ukochanego poznała dzięki... portalom społecznościowym!

Reklama

Gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu ???? Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana - napisała na Instagramie.

Zobaczcie, co jeszcze zdradziła na temat swojego nowego związku!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po eksperymentalnym miesiącu zdecydowali, że chcą wziąć rozwód. Nie udało im się dogadać i zgodnie przyznali, że zbyt szybko się poddali. Julia dystansowała się od męża od momentu, w którym wyznał jej, że nie jest w jej typie i zasugerował, że powinna schudnąć. Na Tomasza spadała fala krytyki za tak nietaktowne ocenienie żony, jednak jeszcze w programie sam przyznał, że nie chciał zranić Julii, a swoje myśli formułował niefortunnie. Ten związek próbowali ratować sami eksperci, jednak ostatecznie uczestnicy stwierdzili, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Kilka tygodni po finałowej decyzji Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poruszyła kolejny raz temat rozwodu:

- Miałeś myśli, że ten rozwód to zły pomysł, że może powinniśmy spróbować?
- Nie, na początku może trochę. Ale nie, jednak nie - podsumował Tomasz

Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia żałuje udziału w programie? Jest szczery komentarz!

Zobacz także

Jak się okazuje, Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest znowu szczęśliwie zakochana! Jak na razie niewiele powiedziała na temat nowego ukochanego:

Ja jestem romantyczką, więc moje serce było otwarte. Mówię: było, bo ktoś już się pojawił. Poznałam kogoś, jestem zakochana. Moje serce już jest zajęte. Byłam otwarta, ale w tym momencie jestem zamknięta, bo już mam tę osobę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wszystko ułoży się po naszej myśli. Zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie — wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

golebiowska.julka/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia wystąpi w kolejnym show? Fani: "Szykuje się nowy projekt"

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznała aktualnego partnera dzięki mediom społecznościowym:

To nie jest jeszcze ten moment, żebym zdradzała, kim jest mój ukochany, natomiast poznaliśmy się przez media społecznościowe. (...) Odezwał się, napisał, nawiązaliśmy rozmowę i tak to wszystko poszło - mówiła dla cozatydzien.tvn.pl

Tuż po finale Julia wrzuciła także wymowny post na temat udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", w którym również opowiedziała o nowej miłości:

No i najważniejsze - znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu ???? Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤ Przez jakiś czas chciałabym zostawić jeszcze dla siebie, kim jest ten Wyjątkowy Mężczyzna, jednak w odpowiednim czasie z pewnością pochwalę się nim przed całym światem ????❤

Reklama

Myślicie, że zobaczył ją już w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" czy może wcześniej? Julii i jej nowemu ukochanemu życzymy wszystkiego najlepszego!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama