Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia znalazła nową miłość
Instagram @golebiowska.julka
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera! On docenił ją bardziej niż Tomasz 

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznała nową miłość jeszcze przed emisją finału w TVN7! Zobaczcie, co mówi o nowej miłości.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość po programie! Niedługo rozpaczała po Tomaszu. Szczęśliwa uczestniczka zdradziła, że nowego ukochanego poznała dzięki... portalom społecznościowym! 

Gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana - napisała na Instagramie. 

Zobaczcie, co jeszcze zdradziła na temat swojego nowego związku! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia ma nowego partnera

Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po eksperymentalnym miesiącu zdecydowali, że chcą wziąć rozwód. Nie udało im się dogadać i zgodnie przyznali, że zbyt szybko się poddali. Julia dystansowała się od męża od momentu, w którym wyznał jej, że nie jest w jej typie i zasugerował, że powinna schudnąć. Na Tomasza spadała fala krytyki za tak nietaktowne ocenienie żony, jednak jeszcze w programie sam przyznał, że nie chciał zranić Julii, a swoje myśli formułował niefortunnie. Ten związek próbowali ratować sami eksperci, jednak ostatecznie uczestnicy stwierdzili, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem. 

Kilka tygodni po finałowej decyzji Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poruszyła kolejny raz temat rozwodu: 

- Miałeś myśli, że ten rozwód to zły pomysł, że może powinniśmy spróbować? 
- Nie, na początku może trochę. Ale nie, jednak nie - podsumował Tomasz 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz rozstali się
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia żałuje udziału w programie? Jest szczery komentarz!

Jak się okazuje, Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest znowu szczęśliwie zakochana! Jak na razie niewiele powiedziała na temat nowego ukochanego: 

Ja jestem romantyczką, więc moje serce było otwarte. Mówię: było, bo ktoś już się pojawił. Poznałam kogoś, jestem zakochana. Moje serce już jest zajęte. Byłam otwarta, ale w tym momencie jestem zamknięta, bo już mam tę osobę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wszystko ułoży się po naszej myśli. Zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie — wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia wystąpi w kolejnym show? Fani: "Szykuje się nowy projekt"

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznała aktualnego partnera dzięki mediom społecznościowym: 

To nie jest jeszcze ten moment, żebym zdradzała, kim jest mój ukochany, natomiast poznaliśmy się przez media społecznościowe. (...) Odezwał się, napisał, nawiązaliśmy rozmowę i tak to wszystko poszło - mówiła dla cozatydzien.tvn.pl 

Tuż po finale Julia wrzuciła także wymowny post na temat udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", w którym również opowiedziała o nowej miłości: 

No i najważniejsze - znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤ Przez jakiś czas chciałabym zostawić jeszcze dla siebie, kim jest ten Wyjątkowy Mężczyzna, jednak w odpowiednim czasie z pewnością pochwalę się nim przed całym światem 👫❤

Myślicie, że zobaczył ją już w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" czy może wcześniej? Julii i jej nowemu ukochanemu życzymy wszystkiego najlepszego! 

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała zdjęcie z łóżka
Mat. prasowe

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia pochwaliła się swoim szczęściem! "Szykuje się przełomowy rok"
Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami przekazała wspaniałą wiadomość. Sprawdźcie, co zdradziła Julia!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w najnowszym wywiadzie zdradziła, co u niej słychać. Okazuje się, że w życiu uczestniczki ostatniej edycji kontrowersyjnego eksperymentu szykuje się prawdziwa rewolucja! Julia już nie ukrywa, że jest naprawdę szczęśliwa i razem ze swoim partnerem podjęła bardzo ważną decyzję dotyczącą ich wspolnej przyszłości. Sprawdźcie, co powiedziała Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszka z nowym partnerem Julia wzięła udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ją z Tomaszem, jednak między parą dość szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia i kryzysy. Julia i Tomasz nie potrafili dojść do porozumienia, a w wielkim finale ogłosili, że nie chcą kontynuować swojego małżeństwa.  Tuż po emisji finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Julia pochwaliła się, że nie rozpacza po rozstaniu z Tomaszem i znalazła swoje szczęście u boku innego mężczyzny. (...) znalazłam dzięki programowi miłość... Co prawda nie jest to mężczyzna, którego którego eksperci dopasowali, jednak gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana i życzcie mi żeby ten wybór był moim ostatnim ❤- pisała wówczas Julia. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia sporo schudła! Na nowym zdjęciu aż trudno ją rozpoznać! Teraz Julia w wywiadzie dla portalu cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że razem ze swoim partnerem podjęła bardzo ważną decyzję dotyczącą wspólnej przyszłości. Okazuje się, że Julia i i jej partner chcą razem zamieszkać! Julia wyznała przy okazji, że niestety, zakochani nie mogli...

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia" 6: Julia pokazała zdjęcie z partnerem. Nie ukrywa, że jest zakochana!
Julia ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" dzieli się swoim szczęściem z internautami. Właśnie pokazała pierwsze zdjęcie z ukochanym!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" choć w programie nie znalazła miłości, dziś jest szczęśliwie zakochana i coraz więcej mówi o swoim chłopaku. Gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana - pisała na Instagramie.  Teraz zdecydowała się pokazać pierwsze wspólne zdjęcie i widać, że uczucie rozkwita! Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się nowym ukochanym!  Julia i Tomasz po udziale w kontrowersyjnym eksperymencie  zdecydowali się wziąć rozwód.   Uczestniczka szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że tak naprawdę ich relacja trwała dwa tygodnie, ale zupełnie nie mogli dojść do porozumienia. Choć w programie nie znalazła miłości, udział w randkowym programie umożliwił jej poznanie obecnego partnera. Mimo że, dzieli ich wiele kilometrów  już myślą o wspólnym mieszkaniu. Obecny partner słyszał o programie, ale go nie śledził. Gdzieś przeglądał Internet i, jak mówi, oczarowałam go swoją urodą. To go przekonało do tego, żeby do mnie napisać. Chciał sprawdzić, czy jestem taka, jak opisują mnie w komentarzach - przyznała w rozmowie z "Dzień dobry TVN" Julia zdecydowała się utrzymywać tożsamość mężczyzny w tajemnicy , ale teraz postanowiła pokazać  pierwsze wspólne zdjęcie z partnerem. Jest bardzo romantyczne! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" Julia o nowym partnerze: "Oczarowałam go". Kim jest jej ukochany? Po programie Julia zdecydowała się na metamorfozę, ale jak sama tłumaczy, zrobiła to dla siebie, a nie ze względu na szokujące słowa Tomasza na temat jej wyglądu: Dobrze...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Gorzkie słowa Julii: "Rok 2021 był dla mnie wyjątkowo trudny"
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowuje ostatni rok. A co planuje w kolejnym?

Julia Gołębiowska, choć w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości na resztę życia, zdecydowanie zdobyła sympatię widzów programu. Ci wspierali piękną i sympatyczną blondynkę, gdy mierzyła się z mało taktownymi uwagami męża. A teraz kibicują jej już poza show, śledząc jej media społecznościowe. Julia podsumowała właśnie na Instagramie mijający rok, i momentami są to gorzkie słowa. Dużo lepiej wyglądają jej nadzieje i plany na przyszły rok. Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podsumowuje rok Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu eksperymentu zdecydowali, że  chcą wziąć rozwód.  Punktem zwrotnym jej relacji był z pewnością moment, w którym mąż zasugerował jej, że powinna schudnąć.  Nie pomogły zabiegi ekspertów, oboje uznali, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązaniem. Ale Julia niedługo rozpaczała po Tomaszu. Po zakończeniu show wyznała, że jest zakochana! Swoją miłość poznała dzięki portalom społecznościowym. Gdyby nie mój udział, to nie mielibyśmy najmniejszych szans na poznanie się w codziennym życiu 🙂 Jestem szczęśliwa, bardzo zakochana - napisała na Instagramie.  Teraz, tuż przed końcem roku, postanowiła go podsumować. Co pisze o udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"? Jak wynika z jej słów, odchodzący rok nie był najlepszy.  Rok 2021 był dla mnie wyjątkowo trudny, wyboisty, emocjonujący, momentami rozczarowujący... Ale za każdą emocję, za każdy uśmiech i za każdą łzę jestem wdzięczna, bo zyskałam mnóstwo lekcji i doświadczeń 🙂 Ale zakochana uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na nowy rok patrzy już zupełnie inaczej!  Rok 2022 zapowiada się wyjątkowo 🥰❤ mam nadzieję, że będzie w...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik