Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz zakończyli małżeństwo
Screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz podjęli decyzję o rozwodzie

Poznaliśmy decyzję Julii i Tomasza z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - para postanowiła się rozwieść. Dlaczego zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo?

To już koniec 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W finałowym odcinku programu dowiedzieliśmy się, jak potoczyły się losy Julii i Tomasza, czyli najbardziej kontrowersyjnej pary w show. Przeczucia fanów programu sprawdziły się - para postanowiła się rozwieść! Co dokładnie się działo i jak wyglądają relacje tej dwójki teraz? Sprawdźcie szczegóły!  

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ostra kłótnia Julii i Tomasza! "Nie wyobrażam sobie życia z taką osobą"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz - historia związku

Julia i Tomasz dostarczyli widzom 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wielu emocji. Początkowo wydawało się, że ta dwójka naprawdę ma szansę na dogadanie. Choć obydwoje przyznawali, że ich ideał partnera wygląda w ich wyobrażeniach inaczej, to jednak postanowili dać sobie szansę, aby się poznać. Niestety, nie trwało to zbyt długo. Tuż po podróży poślubnej zaczęły się poważne problemy w związku tej dwójki. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Kłopoty w relacji Julii i Tomasza zaczęły się, kiedy chłopak zaczął otwarcie mówić o swoich uwagach na temat wyglądu żony. Tomasz bardzo niefortunnie dobierał słowa, które mocno raniły jego żonę. Nie obyło się bez interwencji eksperta, ale nawet w obecności Piotra Mosaka, Tomasz bez ogródek sugerował żonie, że powinna przejść na dietę, a gdyby schudła, to jego zdaniem ich relacja poprawiłaby się. Choć Julia początkowo dzielnie znosiła uwagi męża, w końcu coś w niej pękło. Postanowiła nagle wyjechać od Tomasza i wróciła do rodzinnego Ciechanowa

Eksperci programu starali się załagodzić konflikt małżonków, ale próby mediacji niestety nie przyniosły efektów. Od kilku odcinków widzowie podejrzewali, że tego związku nie da się uratować. Jak się okazało, mieli rację, bo Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" faktycznie zdecydowali się na rozwód! Co powiedzieli sobie na koniec i jak wyglądają ich relacje teraz?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz nie są już małżeństwem
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia i Tomasz rozstali się

Julia i Tomasz w finale 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowili jeszcze raz porozmawiać o swojej relacji w obecności ekspertów. Julia wyjawiła, w którym momencie ostatecznie zamknęła się na dalsze poznawanie Tomasza.

- Ten dystans pojawił się z mojej strony taki naprawdę, że nie potrafiłam się już na Tomka otworzyć w momencie kiedy się dowiedziałam, że nie odpowiadam Tomkowi fizycznie. Skupiłam się na tym rzeczywiście może za mocno, ale to był gdzieś tam dla mnie cios. Tym bardziej, że wcześniej nie dawał mi takich sygnałów. Powiedział, że ma inny typ kobiety, ale typ można mieć swój, natomiast to, że ja mam typ bruneta, to nie znaczy, że ja się za jakimś fajnym blondynem nie obejrzę - powiedziała Julia. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia
Screen/Player.pl

Z kolei Tomasz przyznał, że wcale nie skupiał się tylko i wyłącznie na wyglądzie żony.

- Gdzieś tam w podświadomości to było, bo jednak jest to istotny czynnik. [...] Trochę czasu ze sobą spędziliśmy i bynajmniej nie chodzi tylko o wygląd, bo jakbym miał się skupić tylko na wyglądzie, to bez sensu byłoby brać udział w tym programie - dodał Tomasz.

Pomiędzy Julią i Tomaszem narodziła się kolejna dyskusja, podczas której jeszcze jako małżonkowie, wygłaszali swoje punkty widzenia na temat ich relacji. Jak nietrudno się domyślić - były to kompletnie różne wizje, które trafnie podsumował Piotr Mosak.

- Ja mam wrażenie, że w tej rozmowie, każde kolejne słowo tworzyło kolejne nieporozumienie. I dalej to już była taka wolna amerykanka, na zasadzie "nie to chciałem powiedzieć, chodziło mi o zdrowie, ale co ty o tym myślisz, nie, nie o to mi chodziło..." - skwitował Piotr Mosak.

Julia przyznała ekspertowi "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pełną rację.

- Ja nie rozumiem, co Tomek mówi do mnie, on chyba nie rozumie co ja... Nie potrafimy, tak jak Piotrze zauważyłeś chyba słuchać. Ja też wielokrotnie powtarzałam, że Tomek według mnie brzmi, jakby był osobą nieszczerą, bo raz mówi to, za chwilę to... [...] Jakby no, kurczę, tyle nieporozumień... Mi też się to aż w głowie nie mieści, ile może być tych nieporozumień - skwitowała Julia. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz nie są już razem
Screen/Player.pl

Piotr Mosak dodał, że jego zdaniem Tomasz jest osobą nie tyle co nieszczerą, tylko właśnie zbyt szczerą, aż do niedelikatności w stosunku do żony. Wtedy wówczas Tomasz zdecydował się przeprosić Julię za swoje słowa, które mogły ją urazić.

- No widać nie idzie mi komunikowanie niektórych rzeczy i po prostu Cię przepraszam, że jak Cię skrzywdziłem, czy dotknąłem jakimś swoim komentarzem, ale wiedz, że nigdy bym nie wymagał od Ciebie, abyś się zmieniała na siłę. [...] Także Cię przepraszam, bo uważam, że nikt nie ma prawa mówić komuś, jak ma wyglądać i czy ma się zmieniać specjalnie. To powinny być osobiste decyzje - powiedział Tomasz.

Na koniec spotkania z ekspertami, para oczywiście oficjalnie poinformowała o swojej decyzji. Tomasz i Julia bez dłuższego zastanowienia się, zdecydowali się na rozwód.

- Wydaje mi się, że oboje się zbyt wcześnie poddaliśmy. Nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo, tylko zauważyliśmy, że gdzieś coś nie do końca zagrało i zabrakło i z mojej strony i ze strony Tomka jakiegoś takiego impulsu, żeby wyjść z inicjatywą. I po prostu się poddaliśmy. Moją decyzją jest rozwód - powiedziała Julia. 

- Moją ostateczną decyzją również jest rozwód - dodał Tomek. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz rozstali się
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znowu pogrążył Julię: "Poczułam się upokorzona, oceniona"

Julia i Tomasz spotkali się po kilku tygodniach od zakończeniu eksperymentu. Razem poszli na pizzę, jednak ich rozmowa raczej nie należała do najbardziej wylewnych. Obydwoje powspominali udział w programie i przyznali, że decyzja, którą podjęli w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak najbardziej słuszna. Patrząc jednak na ich emocje podczas spotkania, raczej ciężko będzie im się chyba dogadać nawet na stopie przyjacielskiej. Ale kto wie? Może Julia i Tomasz jeszcze nas zaskoczą? 

No cóż - nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć tej dwójce po prostu wszystkiego dobrego, już na osobnych drogach...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz podjęli decyzję
Screen/Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia tęskni za Tomaszem! "Fajnie jakby był teraz obok"
Czyżby pojawiła się szansa na to, żeby Julia i Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak się dogadają? Wyznanie Julii daje na to nadzieje!

Związek Julii i Tomasza z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi wielkie emocje wśród fanów eksperymentu. Jak wiadomo, para w ostatnim czasie przestała się już dogadywać - nie pomogły nawet rozmowy z ekspertami, czy ostatnia wizyta Tomasza w domu Julii. Małżeństwo pożegnało się w dość posępnych nastrojach i wiele wskazywało na to, że szans na porozumienie ta dwójka już nie ma.  Jednak czyżby po rozmowach z przyjaciółmi, w Julii odżyły uczucia do Tomasza? W minionym, przedfinałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dziewczyna przyznała, że tęskni za mężem! Co dokładnie teraz o nim myśli? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ostra kłótnia Julii i Tomasza! "Nie wyobrażam sobie życia z taką osobą" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia jednak da szansę Tomaszowi? Julia i Tomasz z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawali się być na początku dobrze dobraną parą. Niestety, wszystko zmieniło się w momencie, gdy Tomasz zaczął wprost mówić swoje uwagi na temat wyglądu żony . Zasugerował jej nawet, że jeśli schudnie, to ich relacja z pewnością polepszy się. Julia początkowo dzielnie znosiła niefortunne uwagi męża, jednak w pewnym momencie już coś po prostu w niej pękło. Podjęła nawet nagłą decyzję o wyjeździe od Tomka i wróciła do swojego rodzinnego Ciechanowa.  Po tych wszystkich nieporozumieniach i wymianach zdań wydawało się, że ta relacja nie ma już szans na poprawę. Ale czyżby teraz pojawiło się światełko w tunelu i Julia jednak zdecyduje się powiedzieć "tak" małżeństwu z Tomaszem podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? W minionym odcinku programu mogliśmy usłyszeć zaskakujące wyznanie Julii. Dziewczyna po...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Zachowanie Tomasza mocno oburzyło fanów! W sieci prawdziwa burza
"Tomasz do Top Model, tam Ci pokażą lustro" - piszą fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jednocześnie mocno wspierają Julkę! Takich emocji po odcinku jeszcze nie było!

Miniony odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywołał prawdziwą burzę wśród fanów show. A wszystko przez nietaktowne zachowanie Tomasza, który bez ogródek mówił żonie swoje uwagi na temat... jej wyglądu! Co więcej, gdy Julia zapytała się go, czy jeśli schudnie, to ich relacja się poprawi, on szczerze odpowiedział, że tak.  Julia w całej sytuacji zachowała pełne opanowanie i tolerancję, a fani bardzo ją za to podziwiają. Jednocześnie nie szczędzą Tomaszowi krytycznych komentarzy. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz znów uderza w Julię. Fani: "Ogromny nietakt z jego strony" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani krytykują postawę Tomasza! Relacja Tomasza i Julii z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywała wiele wzlotów i upadków. W końcu nadszedł czas, aby poprosić o pomoc eksperta. Piotr Mosak przyjechał do małżonków, aby rozwiązać problem ich komunikacji w związku, ale niestety, ta wizyta raczej nie przebiegła po myśli eksperta. A wszystko przez to, że Tomasz szybko zaczął mówić, co mu przeszkadza w Julii. Jak się okazało, chłopak ciągle przeżywał, że jego poprzednie partnerki były w jego oczach szczupłe, a Julia w jego opinii ma nadprogramowe kilogramy.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia chce bliskości z Pawłem?! "Jakby trochę spróbował..." Tomasz mówił, że towarzyszy mu lęk związany z tym, że "Julka nie jest w jego typie wyglądu" . Ponadto stwierdził, że gdy widział zdjęcia żony sprzed pięciu lat, to ta jego zdaniem wyglądała lepiej. Najgorszy jednak okazał się dialog na temat... nadwagi.  - To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": ekspert zarzuca Tomaszowi łamanie zasad programu. Co takiego zrobił?
Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": ekspert zarzuca Tomaszowi łamanie zasad programu. Co takiego zrobił?
Ekspert "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów musiał zainterweniować. Co aż tak wzburzyło Piotra Mosaka? Tomasz rzeczywiście przesadził?

Finał 6. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, a relacja Julii i Tomasza budzi coraz więcej kontrowersji. Po burzliwej kłótni małżonków, do akcji po raz kolejny musiał wkroczyć ekspert programu. W rozmowie z Tomaszem Piotr Mosak zarzucił mężczyźnie łamanie zasad programu. Sprawdźcie, co zrobił telewizyjny mąż Julii! "Ślub od pierwszego wejrzenia": ekspert zarzuca Tomkowi łamanie zasad programu Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Choć na początku sezonu to właśnie Kasia i Paweł, a także Julia i Tomasz byli okrzyknięci jako faworyci najnowszej odsłony matrymonialnego hitu TVN 7, to z odcinka na odcinek między tymi parami atmosfera coraz bardziej się zagęszczała. Widzowie Telewizyjnej Siódemki nie pozostawili na Kasi suchej nitki po tym, jak przyznała, że mąż nie jest dla niej atrakcyjny . Najgorszy kryzys pomiędzy małżonkami zrodził się jednak po rozmowie z ekspertem programu - Piotrem Mosakiem, który był zszokowany faktem, że  Kasia zbyt często kontaktuje się z koleżankami i z mamą . Co więcej,  potrafi wykonać nawet 20 telefonów dziennie do swojej mamy , przez co nie ma już ochoty na prowadzenie dialogów z małżonkiem. Również relacja Julii i Tomasza zaniepokoiła nie tylko widzów programu, ale też specjalistów, odpowiedzialnych za dobór partnerski hitu TVN. Ogromne emocje wzbudził przede wszystkim brak porozumienia pomięty tą dwójką, ale też uszczypliwe komentarze Tomasza, na temat wagi swojej żony . I choć Piotr Mosak już raz interweniował w tej sprawie, to w poprzednim odcinku "Ślubu o pierwszego wejrzenia" między małżonkami doszło do kolejnego spięcia. - Ja sobie nie wyobrażam życia z taką osobą, ponieważ dla mnie to jest zbyt niebezpieczne i...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik