"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym show. Jakim?
Screeen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenie"/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym show. Jakim?

Kamil należy do najbardziej lubianych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jak się jednak okazuje, chłopak zgłosił się też do innego programu. Poznajcie szczegóły.

Finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami, a sympatycy show już zastanawiają się, które programowe małżeństwa przetrwają, a które zakończą się fiaskiem. Dla wielu widzów to właśnie Kamil i Agnieszka powinni kontynuować swoją przygodę także poza kamerami. Czy tak będzie, tego dowiemy się niebawem. Jedno jest jednak pewne, chłopak zgłosił się do społecznego eksperymentu spontanicznie. Jak przyznała Agnieszka, Kamil zamierzał wystąpić w innym miłosnym hicie TVN!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka gotowa na nowy związek? Zaczęła chodzić na randki? Wiemy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil chciał wziąć udział w innym miłosnym

Najnowsza, 7. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi wśród widzów TVN wiele skrajnych emocji. Choć na początku sympatycy show zachwycili się wszystkimi parami, wróżąc im świetlaną przyszłość, z czasem zachowania telewizyjnych małżonków sprawili, że internauci zaczęli dzielić się w sieci czarnym scenariuszem zakładającym, że wszystkie pary "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" się rozwiodą. Czy tak się stanie, tego dowiemy się już niedługo.

Co ciekawe, nie wszyscy uczestnicy wzięli udział w społecznym eksperymencie z chęci szybkiego powiększenia swojej rodziny. Jak zdradziła Agnieszka, w jednym z ostatnich odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jej telewizyjny mąż Kamil pragnął wystąpić w innym randkowym hicie grupy TVN!

- Pomysł wyszedł z mojej strony na pewno przypadkowo, spontanicznie bardzo. Gdzieś mi wyskoczyło w internecie, że jest zgłoszenie na casting. I cyk - tłumaczył Kamil przed znajomymi.

Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zareagował na plotki o nowym związku
Mat. prasowe

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita pokazała niepokojące zdjęcie! "Przeżyliśmy prawdziwe chwile grozy"

Uczestniczka dodała też, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" to nie jedyne miłosne reality show, do którego zgłosił się jej mąż.

- Razem do "Hotelu Paradise" i "Love Island" - uzupełniła wyznanie Kamila.

- Po co ja ci to powiedziałem? - żałował mężczyzna.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Agnieszka zdradziła, kiedy będzie finał 7. edycji
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof wrócą do siebie?! "Nasze relacje się poprawiły"

Wyznanie Kamila sprawiło, że na facebookowym koncie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" internauci żartowali z mężczyzny sugerując, że wziął udział w matrymonialnym eksperymencie nie po to, by eksperci znaleźli mu idealną żonę, lecz z chęci wypromowania siebie i rodzinnej firmy, w której pracuje.

- Agnieszka wygadała współpracownikom, podejrzewam, że przyznał jej się po alko.

- O i wyszło! Kamil zgłosił się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i do "Hotelu Paradise". Chciał się wypromować i się wypromował.

- Jeszcze kolega skomentował, że do "Hotelu Paradise" to musiałby być napakowany i mieć tatuaże. A Kamil powiedział, że niedługo robi tatuaż i będzie na kolejny sezon - drwią internauci.

SCREEN PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"/PLAYER.PL

Inni zaś są przekonali, że Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już się rozstali, a wszystko przez wymowne zdjęcia uczestnika z tajemniczą blondynką, jakie niedawno pojawiły się w jego mediach społecznościowych. Czy Kamil z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nową partnerkę? Tego dowiemy się już niedługo!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Ciężarna Martyna wyznaje. "Najbardziej stresującą rzeczą..."

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Agnieszka i Kamil są dalej razem?
Screen/Player.pl

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może liczyć na pomoc Chrisa z "Hotelu Paradise"
Instagram @chris.ducci @wojciech_janik_official
TV-Show
"Hotel Paradise": Chris do Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Będziesz świetnym ojcem"
Zarówno Chris z "Hotelu Paradise" jak i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin pierwszego dziecka. Wojtek złożył koledze propozycję nie od odrzucenia! O co chodzi?

Wojtek i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Podobne emocje w oczekiwaniu na maleństwo przeżywa Chris Ducci z pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Jego córeczka Blanka pojawi się na świecie już lada dzień. Uczestnik "Hotelu Paradise" pogratulował Wojtkowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a Wojtek ma dla kolegi z TVN7 propozycję nie do odrzucenia! Zobaczcie o czym dyskutowali przyszli tatusiowie!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pokazał wymowne zdjęcie uczestniczki "Hotelu Paradise"! Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Chris z "Hotelu Paradise" o rodzicielstwie Kiedy Wojtek i Agnieszka ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " debiutowali na ekranie w ślubnym eksperymencie, premierę miał również pierwszy sezon " Hotelu Paradise " na TVN7. Obydwa programy okazały się ogromnych hitem stacji, a rodzące się w trakcie reality-show nowe gwiazdy wzajemnie wspierały się w social mediach. Nie jest tajemnicą, że Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lubią się z uczestnikami "Hotelu Paradise". Jeszcze podczas emisji edycji, w których brali udział publikowali pierwsze wspólne zdjęcia z wypadu do Warszawy . Wojtek zrobił również niespodziankę swojej żonie, zabierając ją na koncert Blondino .  Teraz, gdy Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie pochwalili się radosną nowiną, że spodziewają się pierwszego dziecka , mają kolejny wspólny temat z Chrisem z "Hotelu Paradise", który również lada chwila zostanie ojcem ! Dziecko Chrisa Ducci i jego ukochanej Moniki urodzi się już niedługo. Przyszły ojciec pogratulował więc Wojtkowi równie wielkiego szczęścia: ...

Ślub od pierwszego wejrzenia. Iga gorzko o udziale w programie: Panną młodą byłam raz i...
Fragment programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga gorzko o udziale w programie. "Panną młodą byłam raz i..."
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny zaskoczyła fanów wpisem. Po raz pierwszy zdecydowała się na takie wyznanie.

Dla Igi Śmiechowicz udział w miłosnym eksperymencie zakończył się niepowodzeniem. Uczestniczka piątek edycji "Ślubu do pierwszego wejrzenia" została dobrana w parę z Karolem, jednak w finałowym odcinku show mężczyzna podjął decyzję o rozwodzie. Małżeństwo tej dwójki było jednym z najbardziej kontrowersyjnych, a kiedy emisja programu dobiegła końca, dziewczyna nie kryła ulgi. Teraz Iga postanowiła wrócić do wspomnień z dnia, w którym miała powiedzieć "TAK" zupełnie obcemu jej mężczyźnie.  Dziś zasypiam szczęśliwa. Mam nadzieję, że wy też - napisała. Po raz pierwszy zdecydowała się na takie wyznanie. Iga Śmiechowicz szczerze o dniu ślubu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" Kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia" , w którym uczestnicy oddają swój los w ręce ekspertów i pobierają się z zupełnie obcą im osobą, okazał się prawdziwym hitem i już teraz możemy oglądać jego szóstą edycje. Niektórzy - jak Agnieszka i Wojtek, którzy dziś spodziewają się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka - dzięki miłosnemu eksperymentowi odnaleźli swoją prawdziwą miłość, inni, jak Iza i Kamil, przekonali się, że nie każde uczucie jest w stanie przetrwać próbę czasu, a jeszcze inni, mimo starań, rozeszli się wraz z końcem programu. Jedną z uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która nie odnalazła w programie swojej drugiej połówki, jest Iga Śmiechowicz. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wbija szpilę Karolowi?! Pochwaliła się swoim szczęściem Dziewczyna, która w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budziła sporo kontrowersji i emocji - nie zawsze tych pozytywnych, dziś może pochwalić się sporym gronem fanów,...

Ślub od pierwszego wejrzenia - kolejny ślub po programie
Instagram/Asia Lazar
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szykuje się kolejny ślub?! Widzowie nie mają wątpliwości
"Ślub od pierwszego wejrzenia" dostarcza nam wielu emocji, jednak byli uczestnicy też nie dają nam o sobie zapomnieć. Już niedługo szykuje się kolejne wesele?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ma sporą rzeszę fanów, których ciekawią losy zarówno bohaterów obecnej edycji, jak i poprzednich. Sympatycy miłosnego hitu TVN co chwila doszukują się drobnych szczegółów, które świadczyłyby o zmianach w życiu swoich ulubieńcó. Obserwatorzy doszukują się zaokrąglonych brzuszków u uczestniczek, braku obrączki lub podobnych smaczków na zdjęciach, świadczących o tym, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów eksperymentu. Tym razem internauci są przekonani, że u byłych bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie szykuje się ślub. Skąd ta pewność? Miało go zdradzić to zdjęcie! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji wbija szpilę obecnym uczestnikom? Były bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szykuje się do ślubu? Wszystkie edycje miłosnego show TVN przyciągają wielu widzów przed telewizory. Eksperyment, który wydawał się być szalony, okazał się strzałem w dziesiątkę! I choć dla wielu par eksperyment zakończył się fiaskiem, to kilka małżeństw zawartych w programie przetrwała próbę czasu i wciąż tworzy udany związek. To tej drugiej grupy należą m.in.  to Anita i Adrian z trzeciej edycji show, którzy niedawno przeprowadzili się do nowego, wspólnego mieszkania , czy Agnieszka i Wojtek, którzy niebawem zostaną rodzicami. Dużą rozpoznawalnością cieszą się również uczestnicy, których małżeństwa nie przetrwały próby czasu, jak Ania Wróbel czy Marcin Wichrowski. I choć bohaterowie  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  nie odnaleźli w programie bratniej duszy, to udział w miłosnym show zapewnił nim nie tylko ogromną rozpoznawalność i niezapomniane przeżycia, ale...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak