Rolnik szuka żony 9: Mateusz w finale
screen/ Rolnik szuka żony
TV-Show

"Rolnik szuka żony 9": Ostra konfrontacja Mateusza z dziewczynami! Manowska nie wytrzymała: "Czy to do czegoś zmierza?"

Mateusz z "Rolnik szuka żony 9" chciał wyjaśnić sytuację ze screenami wiadomości, które otrzymał w trakcie show. Czego się dowiedział? "Jak dla mnie to wymyślone" - mówiła Zuza!

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 9" Mateusz spotkał się ze wszystkim kandydatkami - Zuzą, Karoliną oraz Martyną. Z żadną z nich nie stworzył relacji, a więc głównym tematem rozmów były oczywiście screeny wiadomości, które miał otrzymać rolnik w trakcie pobytu uczestniczek na gospodarstwie. To właśnie esemesy, wymieniane przez dziewczyny, sprawiły, że Mateusz odesłał każdą z nich do domu. Czy całej czwórce udało się wyjaśnić wszelkie niejasności związane z tą sprawą? 

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Mateusz z "Rolnik szuka żony 9" w finale: "Obgadywanie moich rodziców nie było na miejscu"

W poprzednich odcinkach "Rolnik szuka żony" Mateusz w rozmowie z Martą Manowską opowiadał o screenach wiadomości, które otrzymał. Jak tłumaczył, były to esemesy między Zuzą (która z Mateuszem pożegnała się jako pierwsza) a Karoliną i Martyną. Uczestniczki miały pisać, że gospodarstwo jest w złym stanie, dziewczyny miały również obgadywać rodziców Mateusza, a także jego samego.

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Zuza zwyzywała Mateusza. Ujawnił treść szokujących screenów

W finałowym odcinku show doszło więc do konfrontacji, a kandydatki Mateusza mogły przedstawić swoją wersję wydarzeń:

Mateusz: Najbardziej mnie boli, że gdzieś pisały między sobą i negatywnie to wszystko opisywały, mnie. Ja byłem w porządku, mówiłem, to co czuję, co bym chciał...

Martyna: Dla mnie niezrozumiałe były screeny wiadomości, których nikt z nas nie widział i do końca nie rozumiemy z dziewczynami, która z nas to zrobiła. Nie wiemy nic.

Rolnik szuka żony 9: Martyna w finale show
screen/ Rolnik szuka żony

Głos zabierała głównie Zuza, oskarżona nawet o zwyzywania Mateusza:

Jak dla mnie to wymyślone, bo pierwszy był zarzut, że to ja, później, że jakaś uczestniczka. Teraz słyszę, że nie wiadomo kto. Jak ja mam się czuć, że coś zarzucono mi, że czegoś nie zrobiłam - mówiła wyraźnie poruszona Zuza.

Dalej dziewczyny mówiły: 

Zuza: Pisałam z Karoliną, ale...

Karolina: Tylko w jaki sposób to do Mateusza dotarło... też nie wiem. 

Marta Manowska: To było wbrew Mateuszowi?

Zosia: To było takie koleżeńskie, a nie że kogoś obrażać.

Rolnik szuka żony 9: Kandydatki Mateusza w finale
screen/ Rolnik szuka żony

Mateusz jednak nie odpuszczał: 

Mateusz: Przede wszystkim obgadywanie mnie odnośnie gospodarstwa i moich rodziców nie było na miejscu

Zuza: Ale...

Mateusz: Ja o sobie krytykę zniosę, ale na temat moich rodziców...

Zuza: Ale my wszystkie miałyśmy bardzo dobre zdanie o Twoich rodzicach!

Mateusz: Takie obgadywanie to trochę słabe...

Zuza: Ale ja nie wiem skąd wziąłeś jakieś obgadywane

Mateusz: Dostałem, w każdy razie to nie było na miejscu.

Zuza: Ale nie było żadnego obgadywania! 

Rolnik szuka żony 9: Zuza w finale
screen/ Rolnik szuka żony

Głos zabrała sama Marta Manowska, wyraźnie zmieszana sytuacją:

Marta Manowska: Czy Wy sobie coś teraz tłumaczycie, coś sobie czyścice, czy wiecie o czym mówicie, czy nie? Czy to do czegoś zmierza? Czy jest jakaś szczerość?

Mateusz: Ja bym nie chciał ciągnąć tej rozmowy dla swojego spokoju. 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Joanna i Kamil pokazali córeczkę w "Pytaniu na Śniadanie" i zdradzili ślubne plany!

Rolnik szuka żony 9: Marta Manowska w finale
screen/ Rolnik szuka żony

Na koniec każda z dziewczyn stwierdziła, że jest jej żal, że nie dostały szansy poznania Mateusza bardziej:

Zuza: Było mi przykro, bo chciałam poznać lepiej Mateusza, miałam nadzieję i wrażenie, że zaczynamy więcej rozmawiać.

Sam Mateusz z "Rolnik szuka żony 9" zdradził, że kontynuuje znajomość z Agnieszką, która również napisała do niego list, ale nie mogła przyjechać na nagrania:

Do listów wróciłem, dałem sobie szansę poznania Agnieszki, na razie się spotykamy, próbujemy rozwijać relację. [...] Trzeba otworzyć nową książkę, nowy rozdział i iść przed siebie - mówił.

Spodziewaliście się takiego zakończenia?

Rolnik szuka żony 9: Mateusz w finale show
screen/ Rolnik szuka żony

Mateusz w finale Rolnik szuka żony 9
Niemiec/AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Zachowanie Mateusza i tajemnicze screeny wiadomości podzieliły fanów programu! 
W wielkim finale "Rolnik szuka żony" Mateusz znów poruszył temat wiadomości, jakie miały do siebie wysyłać jego kandydatki. "Ten rolnik coś kręci" komentują internauci.

Zachowanie Mateusza w finale "Rolnik szuka żony" podzieliło internautów. W ostatnim odcinku randkowego show rolnik spotkał się ze swoimi kandydatkami, które odesłał wcześniej do domu. Marta Manowska próbowała wyjaśnić, co tak naprawdę wydarzyło się na gospodarstwie Mateusza i znów został poruszony temat tajemniczych screenów wiadomości, jakie miały do siebie wysyłać Zuza, Karolina i Martyna. Rolnik nie zdradził, jak dowiedział się, co do siebie pisały jego kandydatki, a jego zachowanie wywołało burzę w sieci.  Internauci komentują zachowanie Mateusza z "Rolnik szuka żony" Mateusz był jednym z uczestników dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik zaprosił do siebie Zuzę, Karolinę i Martynę. Niestety, Mateusz od samego początku nie ukrywał, że ma żal do swoich kandydatek, że nie rywalizują ze sobą i nie walczą o jego względy. W pierwszej kolejności odesłał do domu Zuzę, a później zarzucił Karolinie i Martynie, że wymianiają się wiadomościami z Zuzą. Według relacji Mateusza dziewczyny miały źle o nim pisać. W finale "Rolnik szuka żony" doszło do konfrontacji Mateusza ze wszystkimi kandydatkami - rolnik twierdził, że Zuza, Karolina i Martyna miały również krytycznie oceniać jego rodziców.  Kandydatki rolnika przyznały, że rzeczywiście utrzymywały ze sobą kontakt, ale nie krytykowały rolnika i jego bliskich. Sam Mateusz nie zdecydował się pokazać wiadomości ze screenami, jakie miał otrzymać od anonimowej osoby. Jak komentują to internauci? Po emisji finału "Rolnik szuka żony" w sieci zawrzało! - Dla mnie to ten rolnik coś kręci. Gdyby coś takiego naprawdę miało miejsce to bez problemu pokazałby te screeny. A jeżeli chodzi o screen to zawsze można napisać w kontaktach np. Zuza i Ola i wysłać cos co nigdy nie miało miejsca. A On zamiast się skonfrontować to schował...

Bardzo smutny Mateusz z Rolnik szuka żony
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Zuza zwyzywała Mateusza. Ujawnił treść szokujących screenów
Mateusz z "Rolnik szuka żony" obraził się na kandydatki, po tym jak dostał anominowe screeny z ich rozmowami. Manowska była zniesmaczona.

Mateusz z "Rolnik szuka żony" jest załamany, że musiał wysłać wszystkie kandydatki do domu. Okazało się, że dziewczyny pisały ze sobą na temat jego i jego gospodarstwa, oceniając niesłusznie, że jest zaniedbane. Anonimowe wiadomości zniszczyły relację rolnika z kandydatkami.  Jestem ciekawa, kto ci to wysłał, takie spreparowane, jakby chciał rozpiep*zyć to wszystko - powiedziała Marta Manowska.  Rolnik zdradził szczegóły  "Rolnik szuka żony 9": Treść tajemniczych wiadomości do Mateusza. Były wyzwiska Mateusz z "Rolnik szuka żony" otrzymywał tajemnicze wiadomości.  Okazało się, że dziewczyny za jego plecami wymieniają się opiniami nie tylko na jego temat ale również na temat jego gospodarstwa. W konwersacji brały udział nie tylko Karolina i Martyna ale także Zuza, której za udział w programie Mateusz podziękował jako pierwszej. Mateusz był zawiedziony zachowaniem dziewczyn i zdecydował się, że z żadną nie chce kontynuować budowania relacji. Uczestniczki zalały się łzami po jego decyzji.  Rolnik wydaje się być zdruzgotany tym, co wydarzyło się na jego gospodarstwie. Odbył rozmowę z Martą Manowską:  Wczorajszy dzień był takim szokiem dla mnie od rana. Przeczuwałem, że dziewczyny nie są ze mną do końca szczere i otwarte. Bałem się od samego początku, że nie będą chciały ze mną też rozmawiać tak szczerze. Czuję się rozdarty.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony 9": 23-letnia kandydatka Tomasza R. urodziła. Znamy płeć dziecka! Mateusz z "Rolnik szuka żony" przyznał, że bardzo optymistycznie podszedł do przyjazdu dziewczyn, jednak w pewnym momencie poczuł "strefę pozbawioną komfortu" i miał poczucie, że dziewczyny bardziej zainteresowane są znajomością ze sobą niż poznawaniem jego. Czarę goryczy jednak...

MAteusz z Rolnik szuka żony i spiskujące kandydatki
Screen Rolnik szuka żony 9
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 9: Internauci oburzeni zachowaniem kandydatek Mateusza! "Błaznowały i drwiły z niego"
Zaskakujący zwrot u Mateusza z "Rolnik szuka żony" 9! Po tym, co wydarzyło się w jego gospodarstwie internauci nie szczędzą gorzkich słów jego kandydatkom... Co się tam wydarzyło?

Mateusz z "Rolnik szuka żony" nie tylko nie znalazł swojej drugiej połówki wśród zaproszonych kandydatek, ale był też narażony na zaskakujące zachowanie uczestniczek, które przyjechały do jego gospodarstwa. Rolnik podziękował im wszystkim i nie ukrywał, jak trudne to było doświadczenie związane z szokującymi wiadomościami, które zostały mu udostępnione. Kandydatki Mateusza przesadziły? Internauci nie mają wątpliwości! Internauci stają w obronie Mateusza z "Rolnik szuka żony" 9! Co się wydarzyło? Mateusz z "Rolnik szuka żony" 9 pożegnał wszystkie swoje kandydatki , ale wcześniej dał im szansę na szczerą rozmowę. Niestety sytuacja potoczyła się inaczej! Karolina odpowiadała półsłówkami i ostatecznie przyznała, że miała kontakt z Zuzą , a Martyna wydawała się zaskoczona takim obrotem spraw. Mateusz z "Rolnik szuka żony" ostatecznie pożegnał swoje kandydatki z klasą, a w sieci zawrzało! Internauci nie mają wątpliwości, że kandydatki rolnika zachowały się nie w porządku i jeśli faktycznie krytykowały go za plecami, obgadywały i źle mówiły o jego gospodarstwie, to rolnik i tak z klasą je pożegnał, choć widać było, że bardzo przeżył to, co się wydarzyło! I super decyzja. Trochę błaznowały i drwiły z niego, a chłopak dobrze zrozumiał, że nie na tym to polega. Bravo Jeśli faktycznie obgadały jego dom rodzinny i gospodarstwo, to i tak łagodnie postąpił. Tak się nie robi. A do tego to umawianie się między sobą, że nie będą rywalizowały   To w końcu pojechały tam dla Rolnika, czy koleżanek szukać? Zakłamanie Karoliny to aż jej uszami wychodzi, doskonale wiedziała co jest na rzeczy W komentarzach pojawiły się też spekulacje na temat tajemniczych wiadomości, jakie miał otrzymać Mateusz z "Rolnika". Sądzicie, że to Zuza stoi za tym wszytskim?...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik