Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News

Co dalej z Robertem Janowskim i kolejnym sezonem "Jaka to melodia?"?! Jest OŚWIADCZENIE: "Dostaliśmy propozycję..."

Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News

Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia?"? Prezes Media Corporation - firmy, która już od 1997 roku produkuje muzyczne show, w rozmowie z branżowym portalem Wirtualnemedia.pl, skomentowała zamieszanie wokół programu. Katarzyna Ocioszyńska przyznała, że jej firma dostała od Telewizji Publicznej propozycję wyprodukowania nowych odcinków "Jaka to melodia?". Co powiedziała o Robercie Janowskim? Dziennikarz muzyczny wystąpi w telewizyjnym programie?

 

Zobacz także: Robert Janowski ostro komentuje zamieszanie wokół programu "Jaka to melodia?"! "Nie podpiszę się pod prowizorką"

 

Robert Janowski nie zniknie z "Jaka to melodia?"?

Robert Janowski już kilka dni temu w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Facebooku zapewnił, że nie negocjuje z władzami TVP wysokości swojego wynagrodzenia, co sugerowały niektóre media, ponieważ nigdy nie był pracownikiem Telewizji Publicznej. To właśnie z  Media Corporation już od 19 lat jest związany umową.

Jak teraz producent komentuje sprawę ewentualnej współpracy z TVP?

Potwierdzam, że dostaliśmy propozycję od TVP dalszej produkcji programu „Jaka to melodia?”. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach podpiszemy umowę i w ramówce jesiennej pojawi się program „Jaka to melodia?” w dotychczasowej formule, z firma Media Corporation jako producentem wykonawczym i oczywiście z Robertem Janowskim jako prowadzącym- w rozmowie z portalem przyznała Katarzyna Ocioszyńska.

Czyżby więc fani Roberta Janowskiego mogli odetchnąć z ulgą? Prowadzący najprawdopodobniej nie zniknie z programu "Jaka to melodia?".

 

Zobacz także: „Jestem zwierzęciem stadnym, typem bardzo rodzinnym”. Robert Janowski o dzieciach i żonie Monice

 

Robert Janowski nie zniknie z program "Jaka to melodia?"?

Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia

 

Czy to już koniec zamieszanie wokół muzycznego programu prowadzonego przez Janowskiego?

Robert Janowski

 

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36