Bartosz Węglarczyk, Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Bartosz Węglarczyk złożył OŚWIADCZENIE po wpadce z telefonem w "Milionerach"! Jak się tłumaczy?

Bartosz Węglarczyk, Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Bartosz Węglarczyk wydał oświadczenie w sprawy słynnej już sytuacji ze świątecznego odcinka "Milionerów". Kinga Rusin i Piotr Kraśko, biorący udział w charytatywnym odcinku teleturnieju, zadzwonili do Węglarczyka przy pytaniu o milion złotych. Dziennikarz nie zdążył jednak odpowiedzieć na nie w wyznaczonym czasie trzydziestu sekund. Zdołał jednie powiedzieć, że pytanie jest bardzo proste i połączenie zostało przerwane. Teraz tłumaczy się, dlaczego tak się stało! Co powiedział?

 

Zobacz też: Kinga Rusin i Piotr Kraśko usłyszeli pytanie za MILION, a potem wydarzyła się katastrofa! Zobacz fragment "Milionerów"

 

Bartosz Węglarczyk o pytaniu z "Milionerów"

Dziennikarz we wtorek po świętach wielkanocnych prowadził przegląd prasy w porannym paśmie TVN. Bartosz Węglarczyk przy okazji postanowił wyjaśnić sytuację, która zaszła w "Milionerach". Zdradził, że owszem znał odpowiedź na pytanie o milion, lecz nie wiedział, że ma tak krótki czas na odpowiedź, stąd wpadka.

 

Szanowni państwo, będzie publiczne oświadczenie. Tak, znałem odpowiedź na to pytanie, nie wiedziałem o tym, że jest trzydzieści sekund na odpowiedź. Nie wiedziałem o tym, że się telefon wyłączy i zostanie zerwana rozmowa. W związku z tym, jak się zerwała rozmowa, to ja byłem przekonany, że się zerwała rozmowa i oddzwoniłem do studia z pytaniem, dlaczego do mnie nie oddzwaniacie. Natomiast, tak znałem odpowiedź na to pytanie. Bardzo przepraszam - powiedział Bartosz Węglarczyk w "Dzień dobry TVN".

 

Dziennikarz wyjaśnił, że pytanie o gołębie nie było dla niego trudne, ponieważ dwa tygodnie wcześniej słuchał audycji radiowej z ekspertem od gołębi. Przypomnijmy, pytanie o milion, na które Kinga Rusin i Piotr Kraśko nie znali odpowiedzi.

 

Ryś polski, łabędź rostowski, saksoński bocian i wywrotek smoleński to:

A. Rasy gołębi

B. Rasy kur

C. Chrząszcze 

D. Akrobacje na deskorolce

Poprawna odpowiedź to oczywiście A. Rasy gołębi.

 

Polecamy: Rusin jest zła na Węglarczyka po słynnej akcji w Milionerach? Telefon do przyjaciela ma ciąg dalszy

 

Bartosz Węglarczyk znał odpowiedź na pytanie o rasy gołębi, lecz nie zdążył odpowiedzieć.

Bartosz Węglarczyk przed studiem DDTVN

 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko wygrali pół miliona na rzecz Fundacji TVN. Byli o krok od okrągłego miliona!

Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43