Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk na obiedzie Kinga Rusin zaprosiła Bartka Węglarczyka na obiad Kinga Rusin na obiedzie z Bartoszem Węglarczykiem Kinga Rusin, Piotr Kraśko Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach
Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk na obiedzie
Co napisała dziennikarka?
1/6
Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk na obiedzie

Czy Kinga Rusin jest zła na Bartosza Węglarczyka? Przypomnijmy - w święta zobaczymy odcinek specjalny "Milionerów", w którym Kinga wraz z Piotrem Kraśko powalczą o milion złotych! Kiedy jednak padło pytanie o milion, postanowili zadzwonić "do przyjaciela". Wybrali Węglarczyka! Ten stwierdził, że to banalnie proste pytanie i... połączenie zostało zerwane! Gwiazdy "Dzień Dobry TVN" były w totalnym szoku!

 

Kinga Rusin zabrała Bartosza Węglarczyka na obiad

Jedni zgadzają się z Węglarczykiem, inni twierdzą, że Bartosz mógł sobie darować ten komentarz i szybko podać odpowiedź, co czas połączenia trwa tylko 30 sekund.

Kinga Rusin oczywiście z dystansem podeszła do całej sprawy! Zdążyła się już wytłumaczyć z całej historii, a teraz zabrała przyjaciela na obiad. Zobaczcie, co napisała w najnowszych postach z tego spotkania. 

Zobacz: Kinga Rusin relacjonuje swój pobyt we włoskich Alpach i... chwali się fotką bez makijażu! ZDJĘCIA

2/6
Kinga Rusin zaprosiła Bartka Węglarczyka na obiad

Kinga Rusin śmieje się z całej historii w Milionerach:

Dlaczego zaprosiłam Bartka Węglarczyka na lunch? To jest akurat proste pytanie😉... cdn

3/6
Kinga Rusin na obiedzie z Bartoszem Węglarczykiem
Instagram

Po kilkudziesięciu minutach Kinga dodała nowy wpis:

Za co chcę podziękować Bartkowi? A to jest akurat proste pytanie! Za nieocenioną pomoc przy pytaniu o milion😜! I❤U @bartekweglarczyk😉#milionerzy w najbliższą sobotę o 20:00 - napisała.

4/6
Kinga Rusin, Piotr Kraśko
ONS
5/6
Kinga Rusin i Piotr Kraśko w Milionerach
6/6
Piotr Kraśko w garniturze