Małgrozata Rozenek w kręconych włosach

Rozenek i Majdan o udziale w "Azja Express": "Nie chcieliśmy wywlekać naszej intymności". Żałują?

Małgrozata Rozenek w kręconych włosach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan żałują udziału w "Azja Express"? Jedna z najsłynniejszych par polskiego show-biznesu rzadko pojawia się razem na salonach, dlatego dość dużym zaskoczeniem był fakt, że wystąpią w parze w nowej produkcji TVN-u. Zakochani przeżyli mnóstwo przygód, a teraz po zakończeniu nagrań ujawniają nieco rąbka tajemnicy. W rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" Małgorzata Rozenek zdradziła, że miała mnóstwo wątpliwości co do udziału w show, ponieważ bała się, że ekstremalne warunki mogą negatywnie wpłynąć na jej relację ze sportowcem.

Zastanawialiśmy się, czy wyjechać na program Azja Express i to nie była dla nas decyzja do podjęcia w trzy sekundy. Nie chcieliśmy wywlekać naszej intymności i relacji na zewnątrz. Często gdy to, co jest fajne w związku pokaże się ludziom, to może wydawać się dziwne.

Radosław Majdan z kolei twierdzi, że dzięki programowi utwierdził się w tym, że jego wyobrażenie o ukochanej jest prawdziwe i że świetnie sobie ona poradziła w tak wymagających warunkach:

Ja byłem zupełnie spokojny. Wszystko, co działo się później, to, jak reagowała Małgosia i z jakim zaangażowaniem podchodziła do pewnych sytuacji, potwierdziło wszystko to, co o niej myslałem i wiedziałem. Pokazała, że jest osobą z charakterem, osobowością, ma swoje zdanie, którego broni.

Będziecie oglądać nowe show TVN?

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojechali na wakacje! Wiemy, dokąd się wybrali​

 

Małgorzata Rozenek zradziła, że miała wątpliwości co do udziału w programie Azja Express

Małgorzata Rozenek w czerwonym garniturze

Radosław Majdan jeszcze lepiej poznał Małgorzatę Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na pokazie Łukasza Jemioła
ONS

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00