Kto zastąpi Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"? Rafał Brzozowski Jacek Borkowski Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia
Kto zastąpi Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"?
East News
1/6
Kto zastąpi Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"?
East News

Władze Telewizji Publicznej wiedzą już kto zastąpi Roberta Janowskiego! Tak przynajmniej twierdzi "Super Express", który informuje, że TVP ma już potencjalnych kandydatów do roli gospodarza w programie "Jaka to melodia?"! Niestety, wciąż trwa zamieszanie wokół Roberta Janowskiego, który najprawdopodobniej, po 20 latach, rozstanie się z muzycznym show. Jak podał magazyn "Flesz" prowadzący Robert Janowski odchodzi z programu, bo TVP chce zmienić formułę "Jaka to melodia?". Chodzi o dodanie do repertuaru pieśni patriotycznych oraz przeniesienie Janowskiego z kontraktu na etat w TVP. Ostatnio jednak sam Jacek Kurski za pośrednictwem Twittera zapewniał, że Robert Janowski otrzymał propozycję dalszego prowadzenia programu, w dotychczasowej formule. 

Teraz, według doniesień Super Expressu, okazuje się, że TVP ma już kandydatów, którzy mogliby poprowadzić program "Jaka to melodia?"! Kto może zastąpić Roberta Janowskiego? Odpowiedź znajdziecie na następnych stronach!

Zobacz także: „Jestem zwierzęciem stadnym, typem bardzo rodzinnym”. Robert Janowski o dzieciach i żonie Monice

2/6
Rafał Brzozowski
ONS

Okazuje się, że wśród kandydatów na gospodarza programu "Jaka to melodia?" znalazł się Rafał Brzozowski!

W TVP twierdzą, że idealnie by się nadawał. Jest utalentowany i bardzo lubiany - twierdzi informator tabloidu.
 

Kto jeszcze ma szansę pojawić się w muzycznym show? Nazwisko drugiego kandydata znajdziecie na kolejnej stronie naszej galerii.

3/6
Jacek Borkowski
AKPA

Czy to Jacek Borkowski zastąpi Roberta Janowskiego? Sam aktor w rozmowie z SE przyznaje, że ma już doświadczenie.

Prowadziłem ten program, więc jestem przeszkolony - stwierdził Jacek Borkowski.

Jacek Borkowski czy Rafał Brzozowski? Który z nich poprowadzi program "Jaka to melodia"? Według informacji tabloidu władze TVP już wkrótce rozpoczną castingi na prowadzącego show, a aktor i piosenkarz są ponoć faworytami władz Telewizji Publicznej.

Castingi mają ruszyć niebawem. Najprawdopodobniej będzie dwóch lub trzech prowadzących związanych z muzyką - zdradza źródło tabloidu. 

4/6
Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia
5/6
Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia
6/6
Robert Janowski na gali TeleKamery 2013
Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia