Kanye West w amerykańskim Idolu jako uczestnik? Tak! Do sieci trafiło właśnie wyjątkowe nagranie, w którym słynny raper pojawia się na castingach. Jak zareagowała Jennifer Lopez i inni jurorzy? W jaki sposób wspierała go ciężarna wówczas Kim Kardashian? To wideo podbije internet!

Reklama

Kanye West w amerykańskim Idolu jak uczestnik

Jurorzy starali się zachować powagę, choć wiedzieli, że jest to żart. Całość wyglądała jednak bardzo profesjonalnie. Kanye na początku przedstawił się i powiedział kim jest:

Mam na imię Kanye. Jestem z południowej części Chicago. Jestem producentem. Zawsze chciałem rapować, ale nikt we mnie nie wierzył - mówił West.

Później Kanye zaśpiewał jedną ze swoich piosenek. Zapowiedział, że padnie w niej nazwisko jednego z jurorów. Jennifer Lopez bardzo chciała, żeby było to jej:

Oby k*** chodziło o mnie - śmiała się Jennifer.

Co więcej, w cały żart zaangażowała się również Kim Kardashian, która za kulisami show wspierała męża. Gwiazda była jeszcze w ciąży:

Nie jestem zdenerwowana, ponieważ wierzę w niego. Nie dawałam mu żadnych rad. Mam tylko nadzieję, że wiesz, oni również naprawdę w niego uwierzą - dodała trzymając za niego kciuki.

Ten odcinek "Idola" zostanie wyemitowany 6 stycznia. Coś czujemy, że będzie to wielki hit!

Zobacz także

Zobacz: Kanye West i Kim Kardashian poszli do kina. Nawet wtedy celebrytka nie rezygnuje z mini i dekoltu

Kanye West w Idolu jako uczestnik

Kanye West w Idolu jako uczestnik

Kim Kardashian była wówczas w ciąży

Jennifer Lopez śmiała się z żartu Kanye

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama