Rolnik szuka żony 3 - Monika z Tomkiem na randce
Facebook
1/11
Rolnik szuka żony 3 - Monika z Tomkiem na randce
Facebook

Już dziś finał "Rolnik szuka żony 3"! Czy uczestnicy show TVP znaleźli swoje drugie połówki? Tego dowiemy się w dzisiejszym odcinku. Na pewno największe szanse na stworzenie prawdziwego związku, który być może znajdzie swój finał na ślubnym kobiercu mają Zbyszek i Irenka, którzy wyglądali w ostatnim odcinku na zauroczonych sobą i chętnych na kontynuowanie znajomości. Tak dobrze sytuacja nie ułożyła się u Szymona, Łukasza i Moniki. Jak wyglądały ostatnie randki uczestników? Mamy dla Was materiały wideo z "Rolnik szuka żony", które nie zostały wyemitowane w telewizji! Zobaczcie, co działo się w ostatnich odcinkach u rolników!

 

ZOBACZ także: "Rolnik szuka żony" przyciąga miliony widzów. Grzesiek skomentował świetne wyniki oglądalności! "Jest prawdziwy"

 

2/11
Zbigniew i Irena z Rolnik szuka żony 3

Zbyszek jest pewny swoich uczuć do Ireny. Rolnik już od pierwszych dni pobytu Ireny w jego domu podkreślał, że uczestniczka bardzo mu się podoba i sugerował, że to ona jest jego faworytką. To właśnie ją wybrał, a nie Bogusię, a następnie wybrał się do jej domu, gdzie poznał jej bliskich. Później para pojechała na randkę w Bieszczady, gdzie miło spędzili czas w basenie. Zbyszek zaczął nawet mówić o ślubie z Irenką...

Jak wyglądała ich randka? Zobaczcie w kolejnym slajdzie materiał wideo, który nie był pokazany w telewizji!

 

ZOBACZ: Pierwszy pocałunek Zbyszka i Ireny w "Rolnik szuka żony". Pojawiły się pierwsze deklaracje: "Jesteśmy sobie pisani"

3/11
Zbigniew i Irena z Rolnik szuka żony 3

Zbyszek na randce z Ireną:

Myślicie, że ten związek znajdzie swój finał na ślubnym kobiercu?

4/11
Rolnik szuka żony 3 - Łukasz wybrał Patrycję
Facebook Rolnik szuka żony

Łukasz długo nie mógł zdecydować się miedzy Anią, a Patrycją. Jego rodzice w roli synowej bardziej widzieli Anię, ale on ostatecznie zdecydował się kontynuować znajomość z Patrycją. Powiedział, że gdyby kierował się rozumem to inaczej by wybrał, ale serce podpowiada mu Patrycję. Rolnik pojechał do rodzinnego domu Patrycji, a po randce... nie odzywał się do niej przez dwa tygodnie. Na kolejnym spotkaniu z Patrycją powiedział jej, że za bardzo go naciskała, a ona była zła, że się do niej nie odzywał. Obiecali sobie, że spotkają się poza kamerami. Czy doszło do kolejnej randki? Czy dali sobie szansę? Tego dowiemy się w finale programu już w dzisiejszym odcinku. Zobaczcie w kolejnym slajdzie materiał z ostatniej randki Patrycji i Łukasza, który nie był pokazany w tv!

 

ZOBACZ: Hejt na Łukasza po ostatnim odcinku "Rolnika"! Internauci oburzeni: "Tak się nie traktuje kobiety..."

5/11
Łukasz i Patrycja z Rolnik szuka żony na randce
Facebook

Randka Łukasza i Patrycji:

Myślicie, że poza kamerami dogadali się?

6/11
Monika i Tomek z Rolnik szuka żony 3

Tomek od początku bardzo podobał się Monice, ale rolniczka starała się trzymać duży dystans i czekała na to aż Tomek zrobi pierwszy krok. On bardzo się starał, komplementował ją, namawiał do kolejnych randek i odzywał się do niej między spotkaniami. Jednak Monika nie jest cały czas pewna, czy Tomek to mężczyzna dla niej. W każdym odcinku podkreśla, że ma bardzo silną osobowość i Tomek jest zbyt uległy. W ostatnim odcinku ich randka nie wyglądała tak, jak zaplanował Tomek. Fani programu byli rozczarowani zachowaniem Moniki, która cały czas zachowywała duży dystans do Tomka. Jak wyglądało ich kolejne spotkanie dzień po randce? Zobaczcie wideo w kolejnym slajdzie.

 

ZOBACZ: "Tomek daj sobie spokój", "Co za zimna klacz!" - internauci ostro o Monice po randce z Tomkiem! WIDEO

7/11
Rolnik szuka żony 3 - Tomek i Monika przytulają się
Facebook Rolnik szuka żony

Randka Moniki i Tomka:

Czy Monika otworzyła się bardziej na Tomka i dała mu szansę? Mamy nadzieję, że tak!

8/11
Hejt na Anię z "Rolnik szuka żony"
Facebook

Marek już w 10.odcinku rozstał się z Anią, która stwierdziła, że rolnik wcale nie chciał jej poznać, a poza tym nie podobało jej się to, że jest bałaganiarzem i nie dba o siebie. Ania zerwała z nim, ale Marek nie przejął się tym i odezwał się do kobiety, która napisała do niego list. W ostatnim odcinku powiedział, że widzieli się już dwa razy! Czy w finałowym odcinku powie o niej coś więcej? A może pokażą się razem? Już nie możemy się doczekać!

 

ZOBACZ: Marek z Rolnik szuka żony to facet po przejściach. Kto zgłosił go do show? Poznajcie jego historię

9/11
Marek z Rolnik szuka żony 3

Marek nie znalazł miłości w programie, ale ponoć zaczął się spotykać z kobietą, która napisała do niego list. Jak mu się teraz wiedzie? Zobacz!

10/11
Rolnik szuka żony 3 - Szymon wręcza kwiaty Marysi
Facebook Rolnik szuka żony

W 11. odcinku "Rolnik szuka żony" Szymon bardzo zaskoczył widzów programu. Dlaczego? Rolnik zerwał z Marysią, a podczas ich randki powiedział jej, że powinni zostać przyjaciółmi, bo on nie zakochał się w niej i nie widzi szans na to, żeby mogli stworzyć związek. Marysia przyjęła to spokojnie i zgodziła się na przyjaźń z Szymonem. Co o tym myślicie? Zobaczcie, jak wyglądała ich ostatnia randka!

 

ZOBACZ: Dlaczego Szymon z "Rolnik szuka żony" zerwał z Marysią? "Czułem rozdarcie" Zobacz WIDEO

11/11
Szymon i Marysia na randce
Facebook

Tak wyglądała ostatnia randka Marysi i Szymona:

Zostaną przyjaciółmi?