Rolnik szuka żony 3 Rolnik szuka żony, Beata - Czarna wdowa? Marek z Rolnik szuka żony 3 na planie show Rolnik szuka żony 3 Marek z Rolnik szuka żony 3
Rolnik szuka żony 3
1/7
Rolnik szuka żony 3

45-letni Marek Walczak jest jednym z bohaterów "Rolnik szuka żony 3". Prowadzi duże gospodarstwo hodowlane w sercu Warmii i Mazur. Razem ze swoimi dziećmi - 22-letnią Karoliną i 21-letnim Adamem - hoduje gęsi, konie, owce, strusie i egzotyczne ptactwo. Marek, to facet po przejściach. Jak cztramy w Rewii, po bankructwie rodzinnego gospodarstwa, rolnik dwa lata uprawiał we Włoszech winogrona, rok przepracował w Anglii, następnie prowadził własną firmę związaną z produkcją owoców i warzyw. Był też prezesem okolicznego zrzeszenia producentów owoców i warzyw.

Zapytany o swoje wady odpowiada przekornie:

Nie boję się niewygodnych pytań o moją przeszłość. Mam zasadę, że o sobie źle nie mówię.

Kim jest Marek z Rolnik Szuka Żony 3 i jakiej kobiety szuka?

Marek uchodzi za dobrego sąsiada, ceniony jest za skromność i pracowitość. Pomaga bezinteresownie w pracach polowych, a do tego wozi pary do ślubu bryczkami, których jest miłośnikiem - czytamy w Rewii.

Może w końcu i mnie ktoś zawiezie? - śmieje się pan Marek - Chyba zasłużyłem sobie na skromny ślub...

Miłośnik koni i bryczek, entuzjasta komputerów i specjalista od niewygodnych pytań jest bardzo zżyty z synem i córką. To właśnie dzieci namówiły go do udziału w Rolnik szuka żony 3.

Tata lubi gotować, jest bardzo opiekuńczy, pracowity, ale brakuje mu kobiety. Tata chce się zakochać - mówi córka Marka.

Dlaczego Marek rozwiódł się z żoną po 20 latach małżeństwa?

Związek trwał 20 lat. Byliśmy razem dla dzieci, aż urosną, dojrzeją do tego, że się rozejdziemy. Decyzja była  jednostronna, ostanie 10 lat to było życie obok siebie nie razem. Długo dojrzewaliśmy do rozstania - powiedział Marek w Rolnik szuka żony.

Zobacz: Marek brudasek, Szymon szuka parobka, Monika jest zimna! Hejt na rolników z "Rolnik szuka żony"!

Decyzję podjęła jego żona, a dzieci zostały z Markiem.

Marek Walczak jest roztargniony. Zapomina gdzie są herbata i cukier, ale lubi gotować. U kobiet poszukuje przede wszystkim zrozumienia i partnerstwa. Na razie w oko mu wpadła pewna Beata, za którą ciągnie się historia "czarnej wdowy". Jednak widzom nie podoba się, że Marek nie jest mistrzem porządku i czystości. Jego pociechą jest świnka Czaruś, który zachowuje się jak pies.

A Wy, polubiliście Marka?

 

Zobacz także: Monika z "Rolnik Szuka Żony 3" potrzebuje męskiego wsparcia! Kto ją zgłosił do programu?

2/7
Rolnik szuka żony, Beata - Czarna wdowa?
Facebook
3/7
Marek z Rolnik szuka żony 3 na planie show
Facebook Rolnik szuka żony
4/7
Rolnik szuka żony 3
5/7
Marek z Rolnik szuka żony 3
Facebook
6/7
Marek Rolnik szuka żony 3
7/7
Marek z Rolnik szuka żony 3