Jakub Manikowski i Anna Derbiszewska poznali się na planie 10. edycji miłosnego show "Rolnik szuka żony" i po programie stworzyli związek. Zakochani niedawno powitali na świecie synka Darka i nie ukrywali, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Internauci przecierali oczy ze zdumienia, kiedy narzeczony rolniczki poinformował, że jest na randce, ale nie z ukochaną.

Reklama

Jakub z "Rolnika" pokazał zdjęcie z randki. U jego boku na próżno szukać Ani

Od początku show "Rolnik szuka żony" było widać, że Jakub i Ania wpadli sobie w oko, a ich relacja po programie stała się jeszcze poważniejsza. Zakochani zaręczyli się pod koniec ubiegłego roku, a w połowie maja na świat przyszedł syn Ani i Jakuba - Dariusz. Para chętnie dzieli się rodzinnymi kadrami i pokazuje, jak opiekuje się synkiem. Partner Ani ma również trójkę dzieci z poprzedniego związku, które często pokazuje w swoich mediach społecznościowych. Jednak najnowsza relacja na Instagramie narzeczonego Ani Derbiszewskiej mogła wprowadzić fanów w osłupienie. Jakub pokazał zdjęcie z randki, a u jego boku nie ma jego ukochanej.

Ania z Rolnik szuka żony
Instagram @aniaderbiszewska

Jakub Manikowski pokazał, jak spędza czas na randce. Mężczyzna wyznał, że nie tylko Anię zabiera na takie wyjścia.

Czasem randka w indyjskich klimatach z Anią Derbiszewską, a czasami z córką
- przyznał narzeczony rolniczki.

Wygląda na to, że ukochany rolniczki jest bardzo aktywny w wychowaniu dzieci i stara się poświęcać im jak najwięcej czasu. Ostatnio dumny tata zabrał swoje starsze pociechy na wycieczkę do stolicy Małopolski.

Jakub z rolnik szuka żony
Instagram@jakub_manikowski

Ania i Jakub są najlepszym przykładem, że "Rolnik szuka żony" może odmienić życie uczuciowe. Rolniczka jakiś czas temu na swoim Instagramowym profilu zorganizowała Q&A, w którym odpowiedziała na pytanie dotyczące ślubu i chrzcin małego Darka. Derbiszewska nie ukrywa, że razem z Jakubem mają to właśnie w planach. Także pozostaje nam czekać na kolejne radosne nowiny!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Ania z „Rolnik szuka żony” o rozprawie rozwodowej. Już wszystko jasne!

Ania i Kuba "Rolnik szuka żony"
Instagram @aniaderbiszewska
Reklama
Reklama
Reklama