Która gwiazda została jurorką "Idola"?
Instagram/Facebook

Znamy drugą jurorkę programu "Idol"! Doda, Farna czy Grzeszczak? Poznaj szczegóły!

Która gwiazda została jurorką "Idola"?
Instagram/Facebook

Ewa Farna jurorką w programie "Idol"! Już od kilku tygodni media spekulują, jakie gwiazdy zobaczymy w powracającym po wielu latach talent-show, w którym swoją karierę zaczynało wielu polskich artystów. Zaledwie kilka dni temu stacja Polsat potwierdziła nazwisko pierwszej jurorki programu - Elżbiety Zapendowskiej. Dziś wiemy już, że obok nauczycielki śpiewu na fotelu jurorskim zobaczymy również piosenkarkę, która odnosi sukcesy nie tylko w Polsce. O tym, że zdecydowała się na udział w "Idolu", Ewa Farna osobiście poinformowała swoich fanów podczas wywiadu z RMF FM.

Zobacz także: Sykut, Uniatowski, Brodka i wiele innych gwiazd rozpoczynało karierę w Idolu! Kto jeszcze? ZDJĘCIA

 

Ewa Farna jurorką programu Idol

Teraz właśnie szykuje się do urodzinowego koncertu 10 lat na scenie muzycznej w Czechach, więc teraz byłam dłużej w Czechach, ale po koncercie nie będę odpoczywać, od razu zmykam do Polski, będę poświęcać się Polsce, no bo po pierwsze będę świętować dziesięciolecie na scenie muzycznej w Polsce, a po drugie zgodziłam się na udział w jury w "Idolu", więc będę jurorką - Ewa Farna przyznała na antenie radia.

Jaką jurorką chce być Ewa?

Ja jestem wrażliwa i bardzo empatyczna. Wiem o co chodzi młodym ludziom, którzy chcą śpiewać, ale muszą tą pasję pogodzić z tym, że muszą chodzić do szkoły, studiować. Natomiast ja też bywam surowa.  Nie będę za dużo słodzić. Lubię, jak jest rzeczowo, jak mam doradzać coś tym ludziom, mają to być rady szczere.

Waszym zdaniem Ewa Farna sprawdzi się jako juror w programie "Idol"?  Jak myślicie, kto jeszcze zasiądzie w jury oprócz Ewy i Elżbiety Zapendowskiej?

 

Zobacz także: Powstaje film o Ewie Farnej! Wiemy, kiedy odbędzie się premiera! ZDJĘCIA

 

Ewa Farna zostanie jurorką w programie "Idol".

Ewa Farna

Jaką jurorką będzie Ewa? Empatyczną, ale też chce udzielić uczestnikom kilku ważnych rad.

Ewa Farna gościem w Ewa Farna w Hell's Kitchen
Hell's Kitchen/Polsat

Więcej na temat Idol
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54