Wszystko jasne! Polsat ujawnił szczegóły nowego programu z Dodą w roli głównej. Po sukcesie programu "Doda. 12 kroków do miłości", w którym szukała partnera na życie, przyszedł czas na... życie zawodowe artystki oraz kulisy jej pracy!

Reklama

Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące - czytamy.

Kiedy będziemy mogli oglądać "Doda. Dream Show"? Poznajcie szczegóły!

Nowe show "Doda. Dream Show" w Polsacie

O tym, że Doda szykuje nowy program dla Polsatu, artystka mówiła już kilka miesięcy temu - nie zdradzała jednak żadnych szczegółów. Zapewniała jednak, że czegoś takiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Teraz Polsat ujawnił kilka informacji, dotyczących programu z gwiazdą, który będzie nosił nazwę: "Doda. Dream Show". Kamera będzie towarzyszyć królowej sceny aż cztery miesiące:

Tym razem kamery będą towarzyszyć artystce przez niemal cztery miesiące, podczas których będziemy obserwować przygotowania do serii koncertów. Widzowie poznają współpracowników i przyjaciół Dody, zobaczą ją w pracy i w życiu prywatnym

Efekty już jesienią w Polsacie - czytamy na Facebooku Polsatu.

Ale to nie wszystko.

Zobacz także
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Więcej szczegółów podał Pascal Litwin, producent kreatywny z ramienia Polsatu, który pracował z Dodą przy okazji poprzedniego programu.

”Doda. Dream Show” to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu. Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show - mówi w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Maja Hyży stanęła w obronie reżysera, który obraził Dodę. Natychmiast się wycofała

East News

Program "Doda. Dream Show" zobaczymy jesienią w Polsacie - będzie składam się z ośmiu odcinków, po około 45 minut każdy. Czekacie?

Reklama

Zobacz także: Dariusz Pachut o zachowaniu reżysera TVP w stosunku do Dody. Skomentował to krótko i dosadnie

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama