Edyta Górniak
Eastnews
TV-Show

Edyta Górniak przerwała wywiad z DDTVN!

Rozmowa zaczęła się bardzo miło

Edyta Górniak była wczoraj gościem w "Dzień Dobry TVN". Wokalistka opowiedziała o pięknej sukni, którą oddała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zachęcała do jej licytacji, mimo dość wygórowanej ceny wywoławczej. Zapytana o opinię na temat samej inicjatywy WOŚP podzieliła się dość nieoczekiwaną refleksją. Przypomnijmy: "Chciałabym wiedzieć na co idą zebrane pieniądze z Wielkiej Orkiestry"

Wywiad z diwą nie odbył się jednak w studiu, ale na... lotnisku. Górniak ma za sobą intensywny rok i znana jest z tego, że nawet kilka razy do roku wylatuje z Polski w egzotyczne zakątki świata. W rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że decyduje się na wakacje nie tylko zimą, ale tak naprawdę za każdym razem, gdy czuje, że potrzebuje naładować baterie.
 

Po prostu w zależności od tego jak intensywnie mam czas pracy i jak czasami jestem wyczerpana energetycznie, a lubię tą energią ludzi karmić, to potrzebuje bez względu na porę roku oderwać się rzeczywiście od takiej normalnej cywilizacji. Zdejmuję buty, zdejmuję szpilki, odklejam sztuczne rzęsy, związuję włosy w kucyk i po prostu czytam książki, które lubię, patrzę w słońce, cieszę się tym słońcem i radością - wyznała.


Nie jest tajemnicą, że jednym z ulubionych miejsc Edyty jest Tajlandia. Gwiazda niejednokrotnie na swoim Instagramie publikowała zdjęcia ze szkoły jogi, do której uczęszcza właśnie tam. W wywiadzie Górniak wyjawiła, że uczy się nie w jednej szkole, ale aż trzech!


Rzeczywiście latam do Tajlandii, mam trzy najważniejsze szkoły w Azji, do których latam regularnie i jestem uczniem. Kiedy tylko mogę to tam doganiam zaległości, bo tutaj nie udaje mi się regularnie dbać o te zajęcia, na których mi zależy - tłumaczyła.


Rozmowa z dziennikarzem układała się świetnie, ale czas był nieubłagany. Ostatnie pytanie o ulubioną muzykę i inspiracje na nowej płycie artystki będzie musiało poczekać, gdyż Edyta przerwała wywiad tłumacząc, że nie może spóźnić się na samolot. Co więcej - nie może też wejść na pokład jako ostatnia. Dlaczego?
 

Ojej, to ja mam taką prośbę. Ponieważ ja się nie mogę spóźnić na samolot, ani też wejść na pokład ostatnia, bo wtedy wszystkie oczy są zwrócone na mnie - zgadzam się na to, kiedy wychodzę na scenę, ale kiedy wchodzę do samolotu to nie bardzo - wyjaśniła z uśmiechem i pożegnała się z widzami.


Oglądaliście wywiad z Edytą Górniak w "Dzień Dobry TVN"? Jak waszym zdaniem wypadła?

Zobacz: Górniak oddała dla WOŚP swoją spektakularną kreacjęEdyta Górniak bez makijażu w drodze na zajęcia jogi:

Górniak o WOŚP
ONS
Newsy
Górniak ma swoje "ale" do Wielkiej Orkiestry: Chciałabym wiedzieć na co idą zebrane pieniądze
Edyta nie ufa Jurkowi Owsiakowi?

Dziś od samego rana trwa już 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce wolontariusze z charakterystycznymi puszkami zbierają pieniądze, wystartowały już pierwsze koncerty, a niebawem wszyscy fani akcji puszczą tradycyjne "światełko do nieba". Równolegle licytowane są przedmioty, które na aukcje przekazały gwiazdy, w tym Edyta Górniak . Przypomnijmy: Górniak oddała na WOŚP swoją spektakularną kreację Artystka od lat wspiera WOŚP, nie oznacza to jednak, że nie ma zastrzeżeń co do działalności fundacji Jurka Owsiaka . Wokalistka gościła dziś w "Dzień Dobry TVN" i podzieliła się z telewidzami swoimi refleksjami na temat tradycyjnej już zbiórki pieniędzy. Górniak wyznała, że chciałaby, aby szum towarzyszący Wielkiej Orkiestrze nie mijał tuż po zakończeniu kolejnego finału, ale by organizatorzy w kolejnych miesiącach informowali na co dokładnie przeznaczane są zebrane pieniądze. Ciężko jednak powiedzieć, czy takie stanowisko Edyty wynika z braku ufności co do działalności WOŚP-u.   Pana Jerzego Owsiaka osobiście nie znam, ale jeśli chodzi o działalność WOŚP to jeśli mogę zgłosić jakiś minimalny apel to chciałabym więcej słyszeć po zakończeniu akcji przez cały rok tego, jak rzeczywiście wszystkie fundusze są rozdysponowywane i jaki to przynosi rzeczywisty, praktyczny skutek i korzyści dla wszystkich, dla których te pieniądze są zbierane. Dlatego że akcja zawsze jest mocno nagłaśniania, a potem te wszystkie momenty nie są już eksploatowane i spektakularnie pokazywane i tego mi osobiście brakuje - stwierdziła Górniak w "Dzień Dobry TVN". Zgadzacie się z Edytą? Owsiak powinien dokładniej informować społeczeństwo o wydawanych przez WOŚP pieniądzach? Zobacz: Oto 10 najdroższych aukcji gwiazd na WOŚP Edyta Górniak bez makijażu w drodze na zajęcia jogi:

Ulubiona muzyka Edyty Górniak
ONS
Newsy
Jakiej muzyki słucha Górniak? Odpowiedź jest zaskakująca
Gwiazda bardzo szybko się nudzi

Edyta Górniak posiada niezaprzeczalnie najbardziej wyjątkowy wokal w Polsce. Umiejętnościami gwiazdy zachwycano się także na świecie, gdzie porównywano jej wokal do Mariah Carey czy Whitney Houston . Wiele wskazuje na to, że równie uzdolniony będzie syn Edyty, Allan . Przypomnijmy: Wow! Tak syn Górniak śpiewa angielską kolędę Wokalistka znana jest też ze swojej niesłychanej wrażliwości, co również przekłada się na jej prywatne preferencje muzyczne. Zastanawialiście się kiedyś jakiej muzyki słucha Górniak? Okazuje się, że diva nie jest specjalną fanką twórczości innych artystów, gdyż jak sama twierdzi, bardzo szybko ją to nudzi. Istnieją jednak dźwięki, w których potrafi zasłuchiwać się godzinami. Muzyka, która zostaje napisana przez człowieka, bardzo szybko mnie nudzi. Nie każda oczywiście, ale szybciej niż ptaki. Więc jeśli mi się zdarza nie spać, to albo dlatego, że słucham szumu morza i siedzę sobie na plaży do świtu, żeby spotkać się ze słońcem rano, albo pracuję. Nie zdarzyło mi się, żebym tańczyła do samego rana - wyznała w wywiadzie dla www.lifestyle.newseria.pl Edyta. Górniak podkreśla też, że to właśnie muzyka przyrody najbardziej ją relaksuje w momencie, gdy potrzebuje wyciszenia, szczególnie po wyczerpujących występach na scenie. W momencie kiedy schodzę ze sceny, sytuacje które najbardziej, najszybciej mnie regenerują, to są sytuacje, kiedy jestem blisko przyrody, kiedy słyszę naturalne brzmienie przyrody. Czyli ptaki, drzewa, trawa, wiatr to są dźwięki, które lubię najbardziej. Przy takich dźwiękach się relaksuję i mogę trwać niezmiennie - dodaje. Mieliśmy nadzieję, że dowiemy się, czyjej twórczości jest fanką Edyta. Jak myślicie, czyja muzyka się jej szybko nie nudzi? Zobacz: "W mojej garderobie jest kilka podstawowych rzeczy" Naturalna...

Edyta Górniak jedzie na Eurowizję 2014
ONS
Newsy
Edyta Górniak oddała na aukcję WOŚP swoją spektakularną kreację
Cena wywoławcza zwala z nóg

Każdego roku podczas kolejnych edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w zbiórkę pieniędzy mocno angażują się nasze rodzime gwiazdy. Występują na specjalnych koncertach, zachęcają do wspierania akcji i oddają na aukcje cenne przedmioty, które czasem mogą osiągać naprawdę zawrotne kwoty. Przypomnijmy: Oto 10 najdroższych aukcji gwiazd na WOŚP Akcję postanowiła wesprzeć również Edyta Górniak . Diwa wprawdzie wyleciała dziś z kraju na zasłużony urlop, ale zdążyła przekazać na aukcje Wielkiej Orkiestry coś naprawdę cennego i efektownego. Poinformowała dziś na swoim Facebooku oraz w "Dzień Dobry TVN", że wystawia na licytacje suknię projektu Violi Piekut , w której wystąpiła podczas gali TVN "Zwykły Bohater" w 2012 roku. Kreacja robi olbrzymie wrażenie, podobnie jak cena wywoławcza - aż 5 tysięcy złotych! Jesteśmy pewni, że chętnych nie będzie brakowało, a dzięki gestowi Górniak konto fundacji zasili naprawdę pokaźna kwota. To właśnie tę kreację Edyta przekazała dla WOŚP. Licytacja osiągnie astronomiczne kwoty? Zobacz: Woliński wspiera aukcje WOŚP. W tym roku przeszedł samego siebie Edyta Górniak podczas sylwestrowego występu we Wrocławiu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner