Dorota Szelągowska w białej marynarce

Dorota Szelągowska ma nowego partnera! Opowiedziała o nim Karolinie Korwin Piotrowskiej

Dorota Szelągowska w białej marynarce

Dorota Szelągowska ma nowego partnera! Dziennikarka w sobotę była gościem w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej "Magiel Towarzyski", w którym rozmawiały między innymi o równouprawnieniu i podejściu gwiazdy do związków.

Dorota Szelągowska o nowym partnerze

Dekoratorka wnętrz kilka miesięcy temu rozstała się z muzykiem Adamem Sztabą, który związał się ze swoją menadżerką. Prowadząca program "Dorota wam urządzi" niechętnie opowiadała o zmianach w życiu, ale teraz jest wyraźnie szczęśliwsza i zakochana! A wystarczyło, że padło jedno zdanie, które zdradziło Szelągowską:

Ja robię dosyć męskie rzeczy, ale prawda jest taka, że ja jestem totalną konserwatystką. To znaczy jestem za partnerstwem w związku, jestem absolutną przeciwniczką genderowego ruchu. Uwielbiam, że ludzie mają płcie. I kocham to, że mężczyzna jest mężczyzną, a trochę zaczynamy od tego odchodzić. To, że ja działam z wiertarką nie zabiera mi kobiecości, bo w moim domu mój facet wierci dziury...

Karolina od razu zwróciła uwagę na tę wypowiedź i powiedziała:

Szelągowska ma faceta. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę...

Dorota nawet nie zaprzeczyła i pociągnęła temat dalej:

Ja się generalnie nie kryje z moim życiem, ale nie mam potrzeby opowiadania o nim. Nie zmienia to faktu, że jak jak wrócę do domu to się zajmę kolacją, a mój facet wierci dziury. Uwielbiam to. Nie znoszę metroseksualności, nie znoszę facetów, którzy się pindrzą i układają włosy przed lustrem. Nie znoszę tego. Do tej pory w moim życiu było tak, że jak trzeba było rozpalić ognisko to było wiadomo, że ja to zrobię. Przez to, że nie miałyśmy z matką ogrzewania to jak wracałam ze szkoły rąbałam drewno i rozpalałam. Myślę, że faceci wokół mnie bali się, że zrobią to gorzej. W tej chwili jest tak: ognisko? Mój facet wyjmuje z kieszeni nożyk, coś tam ostrzy, układa dokładnie wszystko, a ja siedzę i patrzę.

My życzymy szczęścia!

 

Zobacz: Co sądzi Karolina Korwin-Piotrowska o przejściu Jarosława Kuźniara do "Dzien Dobry TVN"?

 

Fragment wywiadu Karoliny Korwin Piotrowskiej z Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska przyzna, że ma faceta- "Opowiedam Karolinie o różne ważne rzeczy. Natomiast lead pojawi się taki "...

Posted by Magiel towarzyski on 22 listopada 2015

 

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Dorota Szelągowska w białym garniturze na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015

Opowiedziała o tym w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22