Dorota Szelągowska w ostatnim czasie nie przestaje zaskakiwać fanów. Dziennikarka kilka dni temu wstawiła wyjątkowe nagranie z ukochanym Wojciechem, a fani byli pewni, że para właśnie wzięła ślub. Co prawda Szelągowska nie zdecydowała się odpowiedzieć na to pytanie, ale jej Instagram zalała właśnie relacja z wesela! Możemy gratulować?

Reklama

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia z wesela

Dorota Szelągowska jest ulubienicą widzów, a jej programy "Polowanie na mieszkanie", "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Dorota was urządzi" od lat cieszą się ogromną popularnością. 44-latka na swoim profilu w mediach społecznościowym od jakiegoś czasu pokazuje swojego ukochanego- tajemniczego Wojciecha, a parę dni temu zdecydowała się opublikować wyjątkowy film z nim. Internauci od razu zaczęli zastanawiać się, czy Dorota Szelągowska i Wojciech zdecydowali się na ślub. Na jednym z kadrów można było bowiem dostrzec kwiecistą ściankę, która jest popularna na ślubach. Mimo że dziennikarka wymownie milczała, na jej Instagramie pojawiła się relacja z wesela!

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska zaskoczyła swoich obserwatorów zdjęciami z wesela. Fani jednak muszą wstrzymać się z gratulacjami, bo wygląda na to, że nie był to jej ślub. Dziennikarka podzieliła się z obserwatorami zdjęciami z przyjęcia... przyjaciółki, a na pytania dotyczących swojego ślubu nadal wymownie milczy.

Na weselu oprócz Doroty Szelągowskiej pojawiło się wiele innych znanych twarzy. Internauci mogli również podziwiać grę na gitarze prowadzącego "Dzień dobry TVN" Krzysztofa Skórzyńskiego oraz zobaczyć jaką kreację na tę okazję wybrała Daria Ładocha, czyli prowadząca "Azję Express". Ku zaskoczeniu wielu osób, zarówno Dorota Szelągowska jak i Daria Ładocha, postawiły na podobne kreacje! Widać, że obie panie kochają róż, bo właśnie w tym kolorze się pojawiły. Uwagę zwracają także identyczne fryzury. Dorota i Daria wyglądają jak siostry?

Daria Ładocha- siostry, sister. Ostatnio każde wesele razem
napisała Szelągowska.
Dorota Szelągowska, Daria Ładocha
Instagram/Dorota Szelągowska

Na próżno było jednak szukać na Instagramowych relacjach Wojciecha, ukochanego Doroty Szelągowskiej. Myślicie, że dziennikarka na takie przyjęcie wybrała się bez niego?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Darek Stolarz o Dorocie Szelągowskiej. Zdradził nam, jak dogadują się poza kamerami

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama