Agnieszka Kaczorowska emocjonalnie o odejściu z Tańca z Gwiazdami

Kaczorowska emocjonalnie o swoim odejściu z TzG: "Zrozumiałam, że jestem artystką!"

Agnieszka Kaczorowska emocjonalnie o odejściu z Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła fanów informacją, że odchodzi z Tańca z Gwiazdami. W rozmowie z "Party" gwiazda przyznała, że potrzebuje nowych wyzwań. Nie wyklucza, że wróci do programu, ale na razie chce skupić się na innych projektach.

 

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska odchodzi z Tańca z Gwiazdami?

Na swoim blogu na blogstar.pl Agnieszka dokładnie tłumaczy, co dał jej program, czego się nauczyła, kim teraz jest. Wpis tancerki jest niezwykle emocjonalny, ale w jej stylu. Kaczorowska zaznacza w nim m.in. to, że dziś czuje się artystką, która musi dawać ludziom kawałek siebie:

Podczas tych dwóch lat zrozumiałam, że jestem nie tylko tancerką, ale jestem artystką. Muszę tworzyć. Muszę dawać ludziom kawałek siebie. Chcę wzbudzać emocje, chcę dawać przeżycia. Artysta jednak dla swojej twórczości, potrzebuje często odświeżenia. Trzeba przelać swoją kreatywność na inne pola działania. Czuję całą sobą, że chcę teraz włożyć swoje serducho, mnóstwo energii i pełno poświęceń w SWÓJ rozwój. Wiem, że to ogromne ryzyko, ale kto nie ryzykuje… - pisze Agnieszka Kaczorowska.

Jakie wspomnienia z Tańca z Gwiazdami zapamięta na długie lata? Było ich kilka:

Właśnie się wzruszam, bo mam mnóstwo pięknych wspomnień… Poczynając od pierwszego tańca na tym parkiecie z Rafałem Maślakiem, gdy jeszcze obłąkana nie wiedziałam z czym to się je i jak to wszystko funkcjonuje, poprzez dwie wspaniałe pełne edycje z Krzysztofem Wieszczkiem i Łukaszem Kadziewiczem, z którymi przeżywałam finałowe emocje, wraz z pełnią szczęścia w związku z wygraną, z dokonaniem czegoś co wydawało się pozornie niemożliwe, aż po naukę tańca uroczego Nikodema Rozbickiego, który przełamał chyba najwięcej barier w sobie z nich wszystkich. - pisze tancerka.

Agnieszka Kaczorowska podsumowała również swoje wszystkie osiągnięcia. Wśród nich nie brakuje sukcesów tanecznych, ale i aktorskich. Gwiazda jest z siebie niezwykle dumna. Chce uświadomić swoim fanom, że niemożliwe nie istnieje:

W tym roku kończę 24 lata.

Zostałam Mistrzynią Świata w kategorii młodzieży.

Wygrałam Taniec z Gwiazdami.

Jestem czynną aktorką. Zadebiutowałam w teatrze.

Poprowadziłam kilka koncertów na żywo w Polsacie, w tym najważniejszą imprezę roku – sylwestrową.

Nie chwalę się. Doceniam. Jestem z siebie dumna. Bardzo dużo na to wszystko pracuję. Kosztuje to wiele poświęceń, wyrzeczeń, ale nazywam to wyborami. Jestem wdzięczna za szanse, które dostaję od życia. Każda jest dla mnie jak słodka pachnąca pomarańcza, którą mam ochotę obrać i wycisnąć z niej jak najwięcej soku.

Będzie Wam brakowało Agnieszki Kaczorowskiej w Tańcu z Gwiazdami? Po takim wpisie fani na pewno już za nią tęsknią!

 

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła, dlaczego ostatnio przytyła! "Miałam świadomość, że zjeżdżam w dół"

 

Agnieszka Kaczorowska w odchodzi z Tańca z Gwiazdami.

Agnieszka Kaczorowska w białym płaszczu i szerokich spodniach

 

Agnieszka Kaczorowska była największą gwiazdą programu.

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z Gwiazdami

 

Agnieszka Kaczorowska wygrała Taniec z Gwiazdami z Krzysztofem Wieszczkiem.

Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek w programie Taniec z gwiazdami
ONS

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27