Agnieszka Kaczorowska w białym płaszczu i szerokich spodniach

Kaczorowska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Nam powiedziała, dlaczego zdecydowała się na taki krok!

Agnieszka Kaczorowska w białym płaszczu i szerokich spodniach

Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w czterech edycjach "Tańca z gwiazdami" i w każdej budziła ogromne emocje. A teraz podjęła bardzo odważną decyzję...  Jaką?

Zdecydowałam, że odchodzę z „Tańca z gwiazdami”. Nie mówię, że na zawsze. Ale czuję teraz potrzebę nowych wielkich wyzwań. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, że jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko. Może nie jutro, może nie szybko, ale możemy wszystko! - mówi Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska  przyznaje, że bardzo trudno było jej podjąć tę decyzję!

Już czuję tęsknotę. Przez te kilka miesięcy przywiązałam się do ludzi, z którymi pracowałam. Nie tylko do Nikodema, z którym tańczyłam, ale też do innych gwiazd i osób z produkcji. Uwielbiam ich. Za wszystkimi będę tęsknić.  Praca w „Tańcu z gwiazdami” jest wspaniała i bezpieczna. Nie mam jej nic do zarzucenia. Lubię ją, nawet bardzo. Jednak chcę wyjść poza swoją strefę komfortu.

Wiemy też, co teraz będzie robić Agnieszka.  Możecie być zaskoczeni.

Wiem, że to jest wielkie ryzyko zawodowe, ale wszystko we mnie krzyczy, że powinnam wrócić do tańca turniejowego - powiedziała "Party".

Czekamy na nowe sukcesy. Agnieszka wszystko zaczyna teraz od nowa. Pięć lat nie tańczyła zawodowo. Czeka więc ją dużo pracy! A my mamy nadzieję, że Agnieszka zmieni zdanie na wiosnę i wystąpi w "Tańcu z gwizdami". Na jesieni, czyli podczas najbliższej edycji show będziemy za nią tęsknić. A wy?

 

Więcej na ten temat przyczytacie w nowym magazynie "Party".

 

Agnieszka Kaczorowska na evencie w Złotych Tarasach

 

Agnieszka Kaczorowska
East News

 

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki w "Tańcu z gwiazdami"
 

Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki
ONS

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17