Niedawno media pisały, że Agnieszka Kaczorowska sporo przytyła. Ona milczała na temat najróżniejszych doniesień, np. że przytyła do roli w "Klanie". Agnieszka pierwszy raz w bardzo szczerym wywiadzie dla "Party" powiedziała, co tak naprawdę się stało.

Reklama

Moje ciało jest bardzo podatne na wszelkie zmiany. Kiedy zaczynam więcej trenować, szybko chudnę, a jeśli ćwiczę mniej, automatycznie tyję. A ostatnio nie trzymałam diety. Gdy brakuje chwil radości – chyba wiele kobiet zna ten stan – idę na kawę z przyjaciółką, na ciacho z mamą. Moja psychika działa tak, że jak czuję się niespełniona, to uruchamia się moja słabość do słodyczy. Ja z dnia na dzień czułam, że coś jakby ściąga mnie w dół. Niby robiłam co trzeba – trenowałam, występowałam przed kamerami, ale wszystko było nie tak. Miałam świadomość, że zjeżdżam w dół i że nie umiem się zatrzymać", powiedziała w magazynie "Party"

Przez miesiąc Agnieszce Kaczorowskiej udało się jednak zrzucić kilka kilogramów. Dziś wygląda świetnie. W wywiadzie dla "Party" zdradziła, jak tego dokonała.

Od miesiąca ćwiczę z trenerem na siłowni trzy razy w tygodniu, do tego codziennie robię treningi taneczne. Jestem też na diecie pudełkowej, czyli jem posiłki z wyliczonymi kaloriami, i jej przestrzegam. Mam wprawę w chudnięciu (śmiech). Cztery lata temu miałam poważną kontuzję: długo leżałam w domu z nogą w gipsie, mało się ruszałam, sporo przytyłam. Schudłam szybko, ale do zawodowego tańczenia nie wróciłam. Na szczęście pojawiła się wtedy wspaniała propozycja z „Tańca z gwiazdami”. Tam zaczęłam się spełniać.

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".

ZOBACZ: Kaczorowska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Nam powiedziała, dlaczego zdecydowała się na taki krok!

Zobacz także

Agnieszka Kaczorowska na gali Plejady

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z Gwiazdami

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama