Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Collin Farrell w kapeluszu
TV-Show

Alicja Bachleda-Curuś zdradza, co lubi Collin Farrell!

Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, co lubi Collin Farrell! Aktorka będzie we wtorek gościem w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Gwiazda otworzy się przed prowadzącym i opowie o wielu rzeczach, o których do tej pory rzadko mówiła. Dzięki temu Krzysztof Ibisz po raz kolejny mógł dowiedzieć się czegoś nowego o pięknej i utalentowanej Alicji Bachledzie-Curuś.

Tym razem aktorka zdradziła, co najbardziej lubi jeść ojciec jej dziecka i znany gwiazdor, Collin Farrell. My byliśmy zaskoczeni!

Collin bardzo lubi pierogi, to jego ulubiona potrawa. Pierogi ruskie podsmażone na boczku. Jestem dumna z naszych narodowych dóbr i uważam pierogi za jedno z nich. Chociaż przygotowanie 200 pierożków zajmuje cały dzień.  

W programie Alicja opowie również o tym, jak się czuje, kiedy wraca do Polski, jak sobie radzi z medialnym szumem wokół niej i jakie rady otrzymała od swojej ukochanej babci. Gwiazda zdradzi również kulisy pierwszego spotkania z Colinem Farrellem i opowie jak rodziło się ich uczucie na planie filmu „Ondine”. Nie zabraknie też cięższych tematów, czyli rozmów o rozstaniu, a także o ukochanym synku Henryku. Najnowszy odcinek już we wtorek o godz. 22 w Polsat Cafe.

 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, jak wychowuje syna. W czym musiała ulec Heniowi?​

 

Alicja Bachleda-Curuś będzie gościem w programie "Demakijaż"

Alicja Bachleda- Curuś na premierze filmu
ONS

 

Aktorka zdradziła, co Collin Farrell najbardziej lubi jeść

Colin Farrell w koszulce bez rękawów
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Bachleda- Curuś w programie "Demakijaż"
East News
Newsy
Piękna Alicja Bachleda-Curuś w programie Krzysztofa Ibisza! Zobacz ZDJĘCIA

Pięknie i stylowo

Alicja Bachleda-Curuś, Sebastian Kulczyk
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk kiedyś byli przyjaciółmi, teraz znów się spotkali ZDJĘCIA
Alicja Bachleda-Curuś
East News
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś pokazała synka Henry'ego! Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Alicja Bachleda-Curuś należy do niewielkiego grona gwiazd, które skrzętnie ukrywają swoją prywatność. Aktorka niechętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, nie chwali się związkiem, podróżami czy nawet pracą. Ostatnio jednak to się zmieniło! Alicja zainteresowała się funkcją Instastories i pokazała tam fotografie z wyprawy w polskie góry. Alicja przyjechała do Polski, gdzie spędziła czas ze swoją  rodziną i oczywiście synkiem Henrym. Pokazała nawet jego najnowsze zdjęcie! Zobacz:  Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat będą musieli się rozstać! O co chodzi? Alicja Bachleda-Curuś pokazała synka Henry Tadeusz Farrell urodził się w 2009 roku, ma już 8 lat. Alicja Bachleda-Curuś nie chce go jednak pokazywać światu. Aktorka jeszcze nigdy do tej pory nie pokazała twarzy chłopca i to na razie nie uległo zmianie. Na najnowszym zdjęciu, opublikowanym przez Alicję na Instastories, również nie widać twarzy Henry'ego, ale za to nie sposób nie zauważyć, że to już duży chłopiec! Coś czujemy, że niedługo przerośnie swoją mamę! ;) Myślicie, że Alicja kiedyś zdecyduje się pokazać Henry'ego? Podejrzewamy, że tu sporo do powiedzenia ma również Collin Farrell, tata Henry'ego. W końcu - mimo że Alicja i Colin nie są razem - rodzice wspólnie podejmują decyzje o jego wychowaniu.  Zobacz:  NOWE romantyczne zdjęcie Gortata z Bachledą-Curuś! Na koncercie nie mogli się od siebie odkleić! Przeczytaj też:  Colin Farrell wyszedł z odwyku. Czy wspierała go Alicja Bachleda Curuś?   Alicja bardzo rzadko pokazuje Henry'ego Ostatnio Alicja jest bardziej aktywna na Instagramie!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner