Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell tworzyli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Hollywoodzki gwiazdor i aktorka poznali się podczas pracy nad filmem "Ondine". Między artystami szybko zaczęło iskrzyć. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Rozstali się po niespełna dwóch latach. Wcześniej na świecie pojawił się ich syn, Henry Tadeusz Farrell. Alicja Bachleda-Curuś w jednym z wywiadów stwierdziła, że jej relacja przerodziła się w bardziej przyjacielską. Natomiast Colin Farrell otwarcie przyznał, że jest wolnym duchem, który nie szuka jeszcze wielkich deklaracji. Gwiazdor nadal był zagubionym chłopcem. Choć na swoim koncie ma wiele wspaniałych ról, to częściej mówiło się o jego romansach i uzależnieniu. Na długo przylgnęła do niego łatka bad boya.

Reklama

Od pewnego czasu mówi się, że Colin Farrel dojrzał i żałuje rozstania z Alicją Bachledą-Curuś. W mediach pojawiły się doniesienia, według których aktor chciałby wrócić do matki swojego dziecka.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znów będą razem? "Zrobiłby wiele..."

Colin Farrell niedawno miał odnieść się do swojego związku z Alicją Bachledą-Curuś w jednym z wywiadów. Gwiazdor, który 31 maja skończył już 46 lat, przyznał, że w przeszłości popełnił ogromny błąd, zostawiając partnerkę. Jak donosi magazyn "Na żywo", aktor chciałby ponownie zbliżyć się do polskiej artystki.

Zobacz także: Maja Hyży pochwaliła się swoim baby shower! ZDJĘCIA

Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Żyłem wspaniałym życiem, miałem ogromną fortunę, cudowne dzieci (starszego syna z poprzedniego związku) i świetną rodzinę, ale wybrałem wolność, która niczego mi nie dała - cytuje go tygodnik.

Dzisiaj przyznaje, że żałuje decyzji o rozstaniu z ukochaną. Wówczas zwyciężył jego egoizm, teraz wie, że źle zrobił. Zrobiłby wiele, by odzyskać zaufanie Alicji i dostać od niej jeszcze jedną szansę - czytamy w "Na żywo".

Artur Zawadzki/REPORTER

Już od dłuższego czasu Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell utrzymują przyjacielskie relacje. Para dba o to, by ich syn wychowywał się w odpowiednich warunkach. Polska aktorka przyznała, że w kwestii opieki nad Henrym Tadeuszu świetne dogaduje się z byłym partnerem. Czasem jednak chłopak jest zażenowany zachowaniem Colina Farrella.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pochwaliła się intymnym nagraniem z mężem, a w sieci zawrzało!

Reklama

Myślicie, że Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell dadzą sobie drugą szansę?

Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News
Reklama
Reklama
Reklama