Alicja Bachleda-Curuś w czarnej sukience

Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, jak wychowuje syna. W czym musiała ulec Heniowi?

Alicja Bachleda-Curuś w czarnej sukience

Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o swoim synku - Henryku w najnowszym wywiadzie! Chłopiec na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych razem z mamą, gdzie bardzo często spotyka się też ze swoim tatą - Collinem Farrelem. Kiedy tylko Alicja Bachleda-Curuś przyjeżdża do Polski, zabiera syna ze sobą, co daje mu możliwość wychowywania się w dwóch kulturach jednocześnie. W rozmowie z "Grazią" aktorka zdradziła, czy jej syn lubi polski tradycje:

Nasze tradycje są fajne i zabawne, więc łatwo do nich zachęcić dzieci. Śmigus-dyngus uwielbia, malowanie pisanek również, choć przy tej pracy trzeba go zachęcić do skupienia, bo chłopcy szybciej się nudzą. 

A czy Henio tak samo entuzjastycznie podchodzi do polskiej kuchni? Alicja wyznała, że jak na razie chętniej wybiera tę amerykańską:

Maltretuję go zupami. Zupa musi być, gotuję ją codziennie. Je krupnik, jarzynową i rosół. Nie przepada za barszczem czerwonym, do którego sama kiszę buraki. Gołąbki - nie, bigos i kiszone ogórki też nie, ale ja mam nadzieję, że gdy dorośnie, doceni nasze jedzenie. Teraz wybiera amerykańskie: kurczaka i frytki. 

Alicja Bachleda-Curuś o wychowaniu syna

Gwiazda bardzo dba też o edukację syna. Henio uczęszcza do jednej z najbardziej prestiżowych szkół w Stanach, za którą jego rodzice płacą krocie. W rozmowie z pismem "Grazia" Alicja Bachleda-Curuś przyznała, że stara się też, aby jej syn oglądał dużo filmów i bawił się z rówieśnikami:

Muszę mu pozwolić, by oglądał filmy i bawił się tak jak jego rówieśnicy. Staram się tylko ograniczać gadżety, co nie jest łatwe. Jakiś czas temu zapanowało szaleństwo na punkcie gry Minecraft, w której buduje się wirtualny świat. Wzbraniałam się, ale musiałam ulec. Syn ściągnął grę na iPada, no i buduje, co nie jest do końca złe, bo rozbudza jego wyobraźnię. (...) Za to, kiedy przyjeżdżamy do Polski faszeruję Henia Reksiem. 

Czy metody wychowawcze Alicji są skuteczne?

 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś bez makijażu o poranku. Jak wygląda? Będziecie zaskoczeni!

 

Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o wychowaniu syna

Alicja Bachleda- Curuś na premierze filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
ONS

 

Alicja Bachleda-Curuś wychowuje syna w dwóch kulturach

Alicja Bachleda-Curuś w kombinezonie

Więcej na temat Alicja Bachleda-Curuś
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48