Agent Gwiazdy 2 - kto odpadł, kto jest agentem?
TV-Show

"Agent Gwiazdy 2": Wiemy, kto odpadł w pierwszym odcinku! A kto jest Agentem?!

Zobaczcie relację!

Z pierwszego odcinka "Agenta Gwiazdy" odpadł Michał Będzmirowski, "Modny Tata". Zostało trzynastu uczestników, wśród nich agent: Agnieszka Rylik, Alan Andersz, Daria Ładocha, Edyta Zając-Rzeźniczak, Jarosław Kret, Joanna Jędrzejczyk, Jula Fabiszewska, Marek Włodarczyk, Mateusz Maga, Odeta Moro, Olga Frycz, Michał Kędzierski i Tomasz Niecik.

 

Daria Ładocha zdradza jak wygląda program "Agent" od kulis! "Po trupach do celu". Kogo ma na myśli?

Kto odpadł z pierwszego odcinka Agent Gwiazdy?

Kto z nich jest agentem? Kto odpadnie już w pierwszym odcinku programu? Dowiemy się już wkrótce.

 

Zdjęcia do programu powstawały w Argentynie. Prowadzącą program jest Kinga Rusin, która w rozmowie z Party.pl przyznała, że w nowej edycji była jeszcze bardziej zacięta walka o finał, a na planie show spotkały się bardzo silne osobowości, między którymi nierzadko iskrzyło. W drugiej edycji z pewnością nie zabraknie ekstremalnych zadań, i ogromnych emocji. Oto zapis naszej relacji na żywo z pierwszego odcinka "Agenta-Gwiazdy 2"!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Kto jest agentem? Wiemy, co działo się w 1. odcinku "Agent Gwiazdy 2"!

 

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

 

22:28: Test wiedzy o Agencie. Z programu odpada Michał Będzmirowski, bloger znany jako "Modny tata".

 

22:17: Niestety, Alan i Joanna mylą się. Grupa ma znów wątpliwości, co do Alana - pojawiają się spekulacje, że to on może być agentem. Grupa zarobiła 4 tysiące zamiast dwunastu.

 

22:15: Tomasz Niecik chciał zapisać wszystkich królów, jednak nie udało mu się, bo inni uczestnicy zniechęcili go do tego. Zapisał tylko kilku. Alan i Joanna podejmują się zadania. Mają 7 minut.

 

22:13: Joanna Jędrzejczyk i Alan dotarli na miejsce jako pierwsi. Muszą teraz uzupełnić władców Polski w porządku chronologicznym. Mogą zacząć rozwiązywać zadanie teraz lub czekać na innych. Jeśli im się uda, zdobędą dodatkowe pieniądze.

 

22:08: Jula, która jest w duecie z Mateuszem Magą, bardzo źle się czuje. Maga zajmuje jej miejsce na rowerze. Jula potrzebuje pomocy medycznej. Model mocno ją wspiera.

 

22:03: Kinga Rusin wita wszystkich przed kolejnym zadaniem. Będzie ono wymagało żelaznej kondycji. Uczestnicy muszą dobrać się w pary i pokonać trudną drogę. Jedna osoba będzie jechać rowerem, a druga pick-upem. Na tej wysokości mogą być narażeni na chorobę wysokościową lub... ją udawać.

 

22:00: Panowie, którzy zostali w budynku z soli, szykują sobie nocleg. Tomasz Niecik denerwował Alana Andersza.

 

Zobacz: Dziś pierwszy odcinek "Agenta"! Niecik pobił się z Anderszem na planie! "Podszedłem do Alana i..."

 

21:58: Grupa pyta Jarosława Kreta, dlaczego powiedział, że jest wegetarianinem,  mimo tego, że wcześniej jadł kurczaka. Uczestnicy uważają, że Kret może być agentem. 

 

21:54 Na kolejne pytania odpowiadają również inni uczestnicy. Ci, który nie udzieli prawidłowych odpowiedzi na pytania, spędzają noc w pomieszczeniu zbudowanym z soli, a są to: Alan Andersz, Mateusz Maga, Tomasz Niecik i "Modny tata" Michał Będźmirowski. Temperatura w pomieszczeniu spada do zera stopni.

 

21:53 Uczestnicy muszą teraz wypełnić test wiedzy o nich samych. Alan ma wybrać osobę, która będzie umiała odpowiedzieć na pytanie, czy Alan pali papierosy. "Modny tata" mówi, że tak. Alan twierdzi, że nie pali papierosów. Uczestnicy są zaskoczeni. Olga Frycz mówi, że paliła z Alanem papierosy.

 

21:50: Grupie Marka Włodarczyka udaje się wykonać zadanie. Zebrali wszystkie koperty. Drużynie przeciwnej zadanie poszło znacznie gorzej. Uczestnicy uważają, że w tej grupie może być agent. Typują Andersza lub Kreta.

 

21:45: Pora na pierwsze zdanie. Uczestnicy dzielą się na dwie grupy, w każdej z nich musi być kierowca, nawigator i bankier. Kierowca musi jechać z zamkniętymi oczami. W czasie przejażdżki trzeba zebrać pieniądze. Alan Andersz siada za kierownicą, jego nawigatorem jest Jarosław Kret, a bankierem Daria Ładocha. W drugiej grupie za kierowcą jest Marek Włodarczyk, nawigatorem jest Agnieszka Rylik, a bankierem Edyta Zając.

 

21:36: W stronę uczestników zbliża się samochód, a w nim Kinga Rusin, prowadząca program. Gospodyni wita wszystkich w Argentynie i zapowiada pierwsze zadanie na Salinas Grandes na wysokości ponad 3 tysięcy metrów nad poziomem morza. Zapowiada, że będzie bardzo ciężko. 

 

21:32: Uczestnicy rozpoczynają ostatni etap podróży, która trwała czterdzieści godzin. Dopiero się poznają, lecz już zaczynają być czujni. Zostają wysadzeni na środku pustyni. Nie wiedzą, co mają zrobić. Zaczyna się nerwowo już od startu! Jarosław Kret wita Argentynę przez polizanie ziemi, a następnie oddala się od grupy.

 

21:30: Zaczynamy relację z pierwszego odcinka "Agenta-Gwiazdy"! Czekaliśmy na to cały rok! Kto wygra? Kto okaże się tytułowym agentem? Startujemy!

 

Polecamy: Seksowna Edyta Zając promuje program "Agent-Gwiazdy"! Takiej mini chyba jeszcze nigdy nie miała!

 

 

Dowiedź się więcej o uczestnikach show:

Kim jest Daria Ładocha - uczestniczka 2. edycji "Agenta"? Będzie o niej głośno! ZDJĘCIA

Kim jest Joanna Jędrzejczyk uczestniczka 2. edycji "Agenta"? To wielokrotna Mistrzyni Świata ZDJĘCIA

TVN przedstawił OFICJALNĄ listę uczestników drugiej edycji "Agenta"! Kiedy pierwszy odcinek show?

Kim jest Modny Tata, uczestnik 2. edycji "Agenta"?! To najprzystojniejszy bloger w Polsce! ZDJĘCIA

Mateusz Maga zaskoczy w "Agencie"! Kinga Rusin komentuje: "Wbrew pozorom ma swoją mądrość..."

Kim jest Edyta Zając, najseksowniejsza uczestniczka "Agent Gwiazdy 2"? Zobaczcie zdjęcia

 

Kinga Rusin jest gospodynią drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Tym razem towarzyszyła uczestnikom w podróży do Argentyny.

Kinga Rusin w rozpuszczonych włosach

Edyta Zając, żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, to jedna z ciekawszych postaci w programie. Show będzie jej trampoliną do wielkiej kariery?

Edyta Zając w cekinowej sukience

Edyta Zając w rozpuszczonych włosach
Fleszstyle
Seksowna Edyta Zając promuje program "Agent-Gwiazdy"! Takiej mini chyba jeszcze nigdy nie miała!
Seksowna Edyta Zając promuje program "Agent-Gwiazdy"! Takiej mini chyba jeszcze nigdy nie miała!
"Agent-Gwiazdy 2"! Kto jest tytułowym Agentem? Kret, Zając, a może Niecik? GŁOSUJ!
Agent
TV-Show
Agent-Gwiazdy 2: Kto odpadł w czwartym odcinku? Sprawdź, kto najgorzej poradził sobie z testem
Zaskoczeni?

W czwartym odcinku "Agent-Gwiazdy" odpadł Mateusz Maga! A kto jest agentem? Najwięcej podejrzeń budziło zachowanie Darii Ładochy!  W zeszłym tygodniu z programem pożegnała się Jula! Wcześniej show opuścili Agnieszka Rylik i Michał Będźmirowski. Czwarty odcinek był niezwykle emocjonujący!   Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 4. odcinka! 22.30 Z programu odpadł Mateusz Maga! (Zobacz więcej:  Mateusz Maga zaskoczył w "Agencie"! Kinga Rusin komentuje: "Wbrew pozorom ma swoją mądrość..." )   Gdyby zatrzymał jokera od Tomka, dalej byłby w programie.   22.20 Zaczyna się głosowanie. Niemal wszyscy głosują na Darię Ładochę. Odeta i Alan myślą, że agentem jest Jarosław.   Sprawdź też: ZOBACZ KTO JEST AGENTEM! Wytypuj go razem z nami!   22.17 Za zadanie z kolacją grupa mogła zarobić pieniądze siedząc przy stole. Zadania napisanego w kopercie nie wykonali Włodarczyk, Maga i Kret. Kinga powiedziała, że o tym, czy Olga, która miała zamienić się miejscem z agentem, wykonała zadanie dowiemy się w trakcie programu. Grupa zarobiła 900 zł, a mogła 2100. Ja teraz wiem, że jest Niecik kontra Agent-Gwiazdy - ocenił Tomek. 22.14 W kuchni robi się nerwowo. Tomek cały czas pyta innych, z jakiej strony zbiera się naczynia. Mocno to zdenerwowało Alana i Darię. Odeta doskonale obsługiwała gości. Jej zdaniem Niecik tylko wprowadzał chaos. Ona dała dupy, dlatego że miała iść do najstarszego, czyli Marka, a potem do Jarka - zaczął Niecik mówić o Odecie. Między Niecikiem i Alanem doszło do mocnego spięcia. Kinga dostała źle wysmażony stek. Tomek zaczął wytykać błędy Odecie. Ta się mocno zdenerwowała.   Zobacz też:  Kim jest Daria Ładocha - uczestniczka 2. edycji "Agenta"? Będzie o niej głośno! ZDJĘCIA     Dostojni☺ #agentgwiazdytvn...

Daria Ładocha w różowej bluzce
TV-Show
Za nami 3. odcinek show "Agent-Gwiazdy"! Kto odpadł z programu? Co się działo? RELACJA
Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem?

Z programu w trzecim odcinku "Agent-Gwiazdy" odpada Jula! Wokalistka najsłabiej poradziła sobie z testem wiedzy o agencie. W poprzednich odcinkach odpadli już Michał Będźmirowski i Agnieszka Rylik. Uczestników jest coraz mniej, a rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta.    Agent-Gwiazdy 2: Relacja na żywo z 3. odcinka!   22.28 Z programu odpada Jula!   22.25 Uczestnicy rozwiązują test. Połowa zespołu ma jokera. Alana podejrzewam o bycie agentem - mówi Mateusz. Alan niby dużo krzyczy, niby bardzo chce, ale opóźnia pracę - podsumowuje Daria. Mateusz jest dobrym modelem, ale dobrze odnalazłby się w roli aktora - oceniła Asia. 22.19 Olga i Asia zastanawiają się, do czego służą kluczyki, które mają. Dziewczyny nie chcę nikogo informować o kluczykach.   22.17 Uczestnicy podejrzewają Mateusza o to, że jest agentem. Przypominają momenty, kiedy Mateusz nie wykonał w pełni zadania. Tomek Niecik zażartował: Czy po tym zadaniu grupa mnie zaakceptuje? Niestety nikt mu nie odpowiada.   22.15 Na koniec skoczył Jarek i Daria. Zadanie zostało wykonane i każdy, kto skoczył ma jokera, a cała grupa dostaje 9 tysięcy złotych.   22.12 Mateusz Maga ciągle mówi o swoich soczewkach. Najpierw nie mógł skakać, bo miał je założone, a po ich zdjęciu nie chciał skakać, bo nic nie widział. Bardzo zirytował tym drużynę. Model długi czas zastanawia się, czy skoczyć. Bardzo się boi. Pozostali zaczęli na niego mocno krzyczeć. Kiedy miał moment, aby skoczyć akurat w gąbkę, nie zeskoczył. Zdecydował się na to po długiej chwili.   22.10 Olga Frycz narzeka na ogromny ból i bardzo chce zeskoczyć. Udaje jej się to! W związku z tym dostaje jokera. Druga skacze Jędrzejczyk. Olga znalazła dwa kluczyki na czerwonej taśmie i podzieliła się nimi z Asią. Po...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik