Michał Będźmirowski w Agent Gwiazdy 2 Modny Tata z żoną Pauliną Michał Będźmirowski z synem Modny Tata pokazuje klatę Kim jest Modny Tata?
Michał Będźmirowski w Agent Gwiazdy 2

 

W garderobie żadnego modnego taty nie może zabraknąć eleganckiej marynarki i koszuli! Już teraz wykorzystaj kod rabatowy Vistula i zrób zakupy.

 

1/13
Michał Będźmirowski w Agent Gwiazdy 2

Jako pierwszy z drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy" odpadł Michał Będźmirowski, znany w sieci jako bloger Modny Tata! Uczestnik najgorzej odpowiedział na pytania w teście wiedzy o Agencie i po dwóch dniach pobytu w Argentynie, pożegnał się z show. Choć był w show tylko jeden odcinek, Modny Tata zdobył sympatię widzów show oraz innych uczestników. Był sympatyczny, spokojny i... mało konfliktowy. Umiał zachować dystans, czym zaskarbił sobie zaufanie innych gwiazd. Chcielibyście dowiedzieć się o nim więcej? Kim jest Michał? Co o nim wiemy? Jak wygląda jego rodzina? Poznajcie szczegóły o najseksowniejszym uczestniku nowego sezonu "Agenta" w TVN (od 14 lutego w TVN)!

 

Kim jest Modny Tata, Michał Będźmirowski? 

Michał Będźmirowski ma 32 lata i jest autorem lifestylowego i parentingowego bloga „Modny Tata”. Zawodowo jest wykładowcą akademickim, doktorem nauk społecznych, prywatnie – szczęśliwym mężem Pauliny i ojcem niespełna 3-letniego Bruna - w galerii zobaczycie ich wspólne zdjęcia! Na blogu „Modny Tata” dzieli z czytelnikami swoje liczne pasje. Co chce pokazać na swoim blogu?

Tata w XXI w. to nie tylko mężczyzna pracujący, to również osoba rozwijająca wachlarz swoich zainteresowań i taką osobą jestem. Na co dzień jestem wykładowcą, posiadam stopień doktora, jednakże praca po drugiej stronie biurka, to nie jest całe moje życie. Moda, sport, kultura, kuchnia, to moje zainteresowania, które ewoluowały powoli przez całe życie, by właśnie teraz nabrać odpowiednich kształtów i kolorów, by móc się nimi podzielić z Wami. - pisze na blogu. 

Przygodę z mediami społecznościowymi rozpoczął na Instagramie, na którym publikował swoje zdjęcia z synem. Obecnie jego fanpage na Facebooku ma ponad 30,7 tysięcy fanów, a profil na Instagramie aż 60,8 tysięcy obserwujących. Ponadto, Michał jest także autorem książki „Jak być fajnym tatą i nie zwariować”. 

 

Zobaczcie zdjęcie przystojnego uczestnika programu "Agent Gwiazdy 2"!

 

Zobacz także: Dla syna czy dla pieniędzy? „Modny Tata” zdradza, po co prowadzi blog WIDEO

 

Michał Będźmirowski jest ambasadorem kampanii "Jem Drugie Śniadanie".

Mlodny Tata jest ambasadorem akcji "Jem Drugie Śniadanie"

2/13
Modny Tata z żoną Pauliną

Modny Tata ma żonę, Paulinę, którą rzadko jednak pokazuje na Instagramie. 

3/13
Michał Będźmirowski z synem

Jest również ojcem syna, 3-letniego Bruna. Co pisze o ojcostwie?

Przez 30 lat nie wiedziałem co jest w życiu najważniejsze, aż do dnia kiedy wziąłem Go na ręce, kiedy spojrzałem na Niego, kiedy pocałowałem Go, kiedy zostałem Ojcem. Od tej chwili postanowiłem, że będę dla Niego wzorem, Osobą, z której będzie dumny, Osobą, którą będzie chciał zostać gdy dorośnie, Osobą, która dba o dom, o rodzinę, o Niego, o siebie - pisze Michał na swoim blogu. 

4/13
Modny Tata pokazuje klatę

Michał Będźmirowski ma świetną muskulaturę! Dba o dietę i regularne ćwiczenia. Efekty są zachwycające! 

5/13
Kim jest Modny Tata?

Modny Tata jest oczywiście... modny. Michał doskonale wie, co w trendach piszczy i ma doskonałe wyczucie stylu. 

6/13
Modny Tata z synem

Michał Będźmirowski lubi pokazywać swojego syna, Bruna. 

7/13
Modny Tata z żoną Pauliną
8/13
Kim jest Michał Będźmirowski
9/13
Modny Tata - zdjęcia
10/13
Modny Tata pokazuje klatę
11/13
Kim jest Michał Będźmirowski, Modny Tata?
12/13
Kim jest Michał Będźmirowski, Modny Tata?
13/13
Modny Tata - zdjęcia
Więcej na temat Agent Modny Tata