Rozrywkowe show TTV "99 gra o wszystko" z okazji 10. urodzin stacji dla Sylwii Bomby skończyło się... hejtem, krytyką, a w ostateczności zablokowaniem komentarzy na Instagramie. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła, że ma już dość i jest przytłoczona wszechobecną krytyką. Zabrała również głos w sprawie wynagrodzenia za udział w programie.

Reklama

Sylwia Bomba ma dość hejtu za udział w "99 gra o wszystko"

Już po pierwszym odcinku "99 gra o wszystko" w TTV niektórzy widzowie nie zostawili na Sylwii Bombie suchej nitki. Poszło m.in. o jedną z konkurencji, gdzie odmówiła bycia w drużynie z Big Boyem, bo nie widziała z nim szansy na zwycięstwo. Kolejny odcinek show przyniósł kolejne kontrowersje, a krytyka była coraz większa. Fani pisali więc wprost, że chcieliby, żeby Sylwia szybko odpadła. Kiedy Bomba pożegnała się z programem tuż przed finałem, nie ukrywali swojej radości. Sama gwiazda napisała zaś:

Przez ostatnie dni wiele osób życzyło mi "abym zdechła" z tego powodu, aby mnie pochłonęło piekło, bo nie chciałam być z Big Boyem i wiele, wiele innych... Mimo to, cieszę się, że mogłam brać udział w tym programie.

Instagram/ttv.pl/

Sylwia Bomba w trakcie emisji show "99 gra o wszystko" wybrała się na wakacje do Dubaju. W sieci wrzuciła kilka fotek, ale pod ostatnimi wyłączyła możliwość komentowania, co od razu zostało zauważone przez jedną z jej obserwatorek!

Sylwia postanowiła odpowiedzieć, dlaczego zdecydowała się na taki krok. Bomba ma po prostu dość hejtu!

Mam takie prawo, ilość hejtu, która mnie ostatnio spotkała jest dla mnie przytłaczająca - napisała szczerze Bomba.

Gdy zaś inny internauta stwierdził, że nie warto tak ostro rywalizować dla pieniędzy, Bomba odparła, że pieniądze z gry idą na cele charytatywne!

Zobacz także
Instagram

Jak myślicie, czy fani szybko zapomną o udziale Sylwii Bomby w "99 gra o wszystko" czy będzie jej to wciąż przypominane? W jej sprawie apelował już inny gwiazdor TTV, znany z "Prince Charming" Jacek Jelonek:

Nie rozumiem linczu na Sylwię Bombę, a tym bardziej nie potrafię zrozumieć komentarzy, które dostaje Sylwia po emisji 1go odcinka "99 - Gra o wszystko". Komentarze typu "zdechnij" nie należą się NIKOMU, a na pewno nie kobiecie i matce! Świadczą o kompletnym braku kultury, szacunku i człowieczeństwa! Niby za co? Bierzemy udział w programie rozrywkowym... dla Was, dla Waszego uśmiechu... potraktujcie to jak my... z przymrużeniem oka.

Instagram/sylwiabomba/

Drugi sezon "99 gra o wszystko" będzie pokazywany w TTV wiosną 2022 roku, tym razem jednak już bez celebrytów. To dobry pomysł?

x-news

Celebrycką wersję wygrał zaś Dominik Strzelec z "Usterki"! Spodziewaliście się takiego wyniku?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama