Sylwia Bomba

Sylwia Bomba to polska influencerka, osobowość telewizyjna, celebrytka i fotografka. Dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego w stacji TTV. Sylwia przez 5 lat była związana z Jackiem, z którym ma córeczkę Antosię. Para rozstała się w 2021 roku. Bomba jest nie tylko gwiazdą telewizji, lecz także fotografką i magister sztuki - ukończyła łódzką szkołę filmową.

Imię: Sylwia

Nazwisko: Bomba

Nazwisko panieńskie: Bomba

Pseudonim: brak

Wzrost: 171 cm

Data urodzenia: 02.12.1987 r.

Znak zodiaku: Strzelec

Zawód: fotograf

Osoby - związki: - partner Jacek (ok. 2007-2021)

Rodzice: brak danych

Dzieci: córka Antonina (ur. 2018 r.)

Rodzeństwo: brak

BIO: Sylwia Bomba: celebrytka, influencerka i fotografka. Urodziła się 2 grudnia 1987 roku w Kwidzynie w województwie pomorskim. Tam również dorastała i uczyła się. Po zakończeniu edukacji w szkole średniej zdecydowała się kształcić w kierunku artystycznym. Wybrała Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Ludwika Schillera w Łodzi, gdzie uzyskała wykształcenie magisterskie w zakresie sztuki. Jej praca jest ściśle związana z artystycznym wykształceniem, ponieważ Sylwia jest zawodową fotografką, prowadzi studio fotograficzne, a także zarządza własną agencją reklamową.Sylwia Bomba najbardziej znana stała się dzięki wzięciu udziału w programie stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Mrozowską komentuje produkcje telewizyjne. Dziewczyny szybko zyskały sympatię widzów, jednak to Sylwia bryluje w mediach. Trafiła nawet do "Tańca z gwiazdami", gdzie tańczyła w parze z Jackiem Jeschke. Celebrytka zakończyła przygodę z programem w ćwierćfinałowym odcinku. W ocenie choreografki i wieloletniej tancerki Iwony Pavlovic Sylwia Bomba "troszkę nie ma «rygu» do tańca", co jurorka oznajmiła fotografce wprost. W odcinku, w którym influencerka wystąpiła z przyjaciółką Lili Antkowiak, Pavlovic zdecydowanie bardziej przychylnie wypowiedziała się na temat zdolności tanecznych zaproszonej koleżanki.Podczas imprezy promocyjnej zorganizowanej z okazji premiery hitowego filmu "Dziewczyny z Dubaju" Sylwię Bombę spotkała niemiła niespodzianka. Ochroniarz, który pilnował porządku na imprezie, nie dopuścił celebrytki do tzw. ścianki, przy której gwiazdy pławią się w światłach reflektorów i fleszy. Bomba miała powiedzieć wówczas mediom, że ochroniarza "oślepił blask jej kreacji". Przyznała też, że chciała pokazać się przy ściance, aby oddać hołd twórczyniom filmu. Celebrytka sama nie wzięła udziału w produkcji.W 2018 roku urodziła się córeczka Sylwii Bomby - Antonina. Szczęśliwa mama chętnie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych i publikuje zdjęcia z córką. Ojcem dziewczynki jest Jacek, były partner Sylwii. Związek trwał około 5 lat. Para miała poznać się w centrum handlowym. Jacek, 14 lat starszy od Sylwii, zaprosił ją wówczas na kawę, jednak ta długo nie chciała wyrazić zgody na randkę z nowo poznanym mężczyzną.Sylwia Bomba przeszła w ostatnich latach sporą metamorfozę, co nie umknęło uwadze mediów. Gwiazda schudła aż 30 kilogramów! Przyznała, że zmaga się z insulinoopornością, a to dodatkowo utrudniało zrzucenie nadwagi. Jednak wyzwanie zakończyło się sukcesem, ponieważ gwiazda stosowała się do zaleceń lekarza endokrynologa, ćwiczyła i wprowadziła zdrową dietę.Obecnie Sylwię Bombę na Instagramie śledzi aż 782 tys. fanów, a jej profil na Facebooku zgromadził ponad 65,5 tys. obserwatorów.

Znana z: występów w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", a także udziału w programie "Taniec z gwiazdami", w którym była partnerką tancerza Jacka Jeschke.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

LINK Instagram: @sylwiabomba


LINK Facebook: @sylwia.bomba.1
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index