Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy

Oto wielcy zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20"! Fakt, że Bartek wybrał Patrycję nie był zaskoczeniem, ale czy ich relacja przetrwałą po programie?

Patrycja i Bartek to druga zwycięska para pierwszego sezonu "40 kontra 20"! Bartek Andrzejczak dokonał wyboru, a mając u swojego boku ukochaną Izę, z którą jednak nie tworzył bliższej relacji oraz Patrycję, która bardzo go intrygowała, nie miał wątpliwości! Ta relacja w programie przetrwała tak wiele, że finał nie mógł potoczyć się inaczej. Czy Patrycja i Bartek są nadal w związku po programie? Wszystko jasne! Odpowiedź znajdziecie na dole artykułu. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Dziewczyny odwracają się od Patrycji: "Brak szacunku i ignorancja". Zaniemówiła!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Bartek i Patrycja są razem po programie?

Patrycja w "40 kontra 20" początkowo nie stawiała nacisku na relacje. Za to doskonale dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami, z którymi mieszkała na planie. Z czasem jej charakter oraz czasami przesadna szczerość zaczęły być dostrzegane zarówno przez Seniora jak i Juniora, których uczucia początkowo były skupione na Kindze oraz Julii:

Myślę, że Ty i ja popełniliśmy ten sam błąd - stwierdził Robert. 

Niedługo później obaj doszli do wniosku, że to właśnie Patrycja jest kobietą godną zaufania i mocno wyróżniającą się charakterem. Gdy Bartek po raz pierwszy świadomie zaprosił ją na glamping, została w nim do samego końca. 

Relacja Bartka i Patrycji jednak nie należała do najłatwiejszych, a uczestniczka bardzo często testowała jego cierpliwość. Mocny charakter "dwudziestki" dawał Bartkowi w kość, jednak i on nie pozostał dłużny wzbudzając w Pati zazdrość np. jako jedynej nie zapraszając jej na randkę, lub stawiając ją o krok od zagrożenia na eliminacjach. Tuż przed finałem świadomie został na glampingu z samą Agatą, wiedząc, że Patrycja będzie zazdrosna. Pewność siebie Patrycji w pewnym momencie zaczęła przeszkadzać innym uczestniczkom i zaczęły się od niej odwracać. Patrycji mieli dość, nawet widzowie. Domagali się usunięcia uczestniczki z programu. Pomimo trudnych momentów i starć charakterów, Patrycja i Bartek wygrali program jako para.

Bartek i Patrycja z 40 kontra 20

Patrycja odpowiada na pytanie, czy jest z Bartkiem po programie "40 kontra 20"

Fani jeszcze przed finałem zasypywali ją pytaniami o związek z Juniorem. Postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i na pytanie "Czy jest w związku z Bartkiem" odpowiedziała:

Bartito i Bartito, no musicie oglądać i śledzić wszystko, co się będzie działo - powiedziała na Instagramie nie zdradzając szczegółów. 

Bartek i Patrycja w finale 40 kontra 20
mat. prasowe

Zobacz także: "40 kontra 20": Patrycja testuje cierpliwość Bartka: "Ale ja mam gdzieś to, co Ty chcesz"

Przy okazji podniosła też temat głównej wygranej w programie. Czy zwycięskie pary w "40 kontra 20" wygrywają jakieś nagrody? 

No tak, wygrywają dwie pary, a nagrodą jest uwaga, uwaga: MIŁOŚĆ. 

Bartek z Patrycją w 40 kontra 20

Bartek potwierdza, że jest w związku z Patrycją po programie

W wielkim finale Bartek deklarował, że zaczyna coś czuć do Patrycji, dziś już po emisji ostatniego odcinka w telewizji może oficjalnie potwierdzić, że jest zakochany! Junior z "40 kontra 20" dodał zdjęcie z Patrycją i napisał: 

My love

Serdecznie gratulujemy!

Podczas live z Player.pl Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" przyznali, że są w związku na odległość. 

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 są razem po programie
Instagram @bartek_40kontra20

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 w końcu się spotkają
Instagram @bartek_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja i Bartek ogłosili radosną nowinę! Już odliczają dni 
Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" nie posiadają się z radości. Postanowili już dłużej tego nie ukrywać. "Nie mogę się doczekać" - napisała zakochana uczestniczka.

Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak to zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20". Niestety tych dwoje nie ma tyle szczęścia, co Robert Kochanek i Kinga Zapadka, którzy spędzają ze sobą niemalże każdą chwilę, a niektórymi chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Patrycja i Bartek żyją w związku na odległość. Dziś jednak zaskoczyli fanów i podzieli się swoją radością! Zaczęli nawet odliczanie:  Nie mogę się doczekać - nie ukrywa Patrycja  O co chodzi?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy "40 kontra 20": Patrycja i Bartek podzielili się radosną nowiną Patrycja i Bartek nie od razu przypadli sobie do gustu w " 40 kontra 20 ". Początkowo Bartek zainteresowany był Julią, która skupiła uwagę nie tylko jego ale również wszystkich uczestniczek, które chętnie wypytywały ją o operacje plastyczne, którym się poddała. Ostatecznie Junior zrezygnował z relacji z Julią uświadamiając sobie, że nic z tego nie będzie, a ona w odwecie nagrała piosenkę , w której skomentowała swój udział w programie.  Po pierwszych dniach spędzonych na glampingu, Bartek zaczął dostrzegać wyróżniający się charakter i urodę Patrycji. Uczestniczka początkowo nie zakładała, że w programie odnajdzie miłość. Relacja z Bartkiem rozwijała się powoli, a Patrycja z dnia na dzień robiła się coraz bardziej o niego zazdrosna i często testowała jego cierpliwość . Ostry charakter filigranowej blondynki jednak nie odstraszył programowego Juniora, który nie wyobrażał sobie, że mógłby wyjść z glampingu z kimś innym niż z Patrycją:  - Pati, jesteś moją wiewióreczką i każdy dzień z Tobą jest jak dzień w raju. Nie wyobrażam sobie, jak bez Ciebie...

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 kłócą się nad basenem
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja testuje cierpliwość Bartka: "Ale ja mam gdzieś to, co Ty chcesz"
Patrycja jest wciekła na Bartka za wyrzucenie Kamili z "40 kontra 20". Daje mu mocno odczuć swoje niezadowolenie. W dodatku zaczyna być zazdrosna o Kingę! Czy to początek końca relacji z Bartkiem?

Patrycja z "40 kontra 20" aktualnie jest najbliżej Bartka. Jednak czy jej ostatnie konflikty i coraz ostrzejsze zachowanie wpłyną na jej relacje z Juniorem? Patrycja nie ukrywa wściekłości, że Kamila musiała opuścić program. Wypomina Bartkowi, że postanowił ją o krok od zagrożenia podczas eliminacji, a w dodatku traci zaufanie do Juniora! W dzisiejszym odcinku wystawiła jego cierpliwość na próbę. Bartek w szczerej rozmowie przyznał:  - Ale ja chciałbym ciebie zrozumieć lepiej  - Ale ja mam w dupie, co ty chcesz - odpowiedziała Patrycja  Czy zazdrość uczestniczki spisze na straty jej relacje z Juniorem?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Fani chcą usunięcia Patrycji z programu?! "Bardzo nie fair objaw agresji" "40 kontra 20": Patrycja wścieka się na Bartka  Patrycja czuje, że grunt usuwa jej się spod nóg. W " 40 kontra 20 " początkowo nie wchodziła w relacje ani z Robertem Kochankiem ani z Bartkiem Andrzejczakiem. Po czasie panowie sami zaczęli zauważać uczestniczkę, podkreślając, że ma ciekawy charakter i coś do powiedzenia. Po nieudanych relacjach z Julią i Kamilą, Junior postanowił zbudować relację z Patrycją. Coraz większa pewność siebie Patrycji w końcu ją zgubi? Podczas ostatniej "ceremonii chaosu" doszło do mocnego spięcia pomiędzy Patrycją a Dalią . Arabska piękność zdecydowanie nie przypadła do gustu Patki, co skwitowała mocną karteczką:  Nie używa mózgu  Dalia próbowała odbić piłeczkę, tłumacząc Patrycji, że sposób w jaki ją traktuje, świadczy tylko o niej samej, na co Patrycja odpowiedziała:  Twoja opinia jest dla mnie tak istotna jak ty Dodatkowo wieczór eliminacji był dla Patrycji wyjątkowo trudny, ponieważ Bartek nie wybrał jej do glampingu jako pierwszej....

Patrycja Rodak w "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja ma za sobą operację plastyczną? Jest komentarz! 
Uczestniczka randkowego show zdradziła, czy poprawiała swoją urodę. Przy okazji wyznała, ile waży!

Patrycja z "40 kontra 20" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się m.in. czy uczestniczka randkowego hitu TVN7 zrobiła sobie kiedyś operację plastyczną i ile waży. Czy piękna blondynka, która oczarowała Bartka z "40 kontra 20" zdecydowała się na poprawienie swojej urody? Sprawdźcie, co powiedziała! Patrycja szczerze o operacjach plastycznych i swojej wadze Pierwsza edycja "40 kontra 20" już za nami. Dokładnie 23 sierpnia widzowie Telewizyjnej Siódemki zobaczyli ostatni odcinek nowego programu w którym grupa starszych i młodszych kobiet walczyła o względy dwóch przystojnych mężczyzn: seniora Roberta i juniora Bartka. Panie ostro ze sobą rywalizowały, ale w finale "40 kontra 20" Robert zdecydował, że chce być z Kingą, a Bartek wybrał Patrycję.  Jak już wiemy związki, które powstały w programie trwają do dziś. Ostatnio Bartek publicznie przyznał, że jest zakochany w Patrycji. Bardzo, bardzo ją kocham. Jestem bardzo szczęśliwy, że jesteśmy razem. Jeszcze nie mieszkamy razem, ale niebawem tutaj też zadziałamy - zapewnił Bartek.  Teraz fani zapytali również Patrycję czy wciąż jest w związku z Bartkiem. Była uczestniczka show TVN7 potwierdziła, że ich relacja wciąż trwa i za kilka dni zobaczy się ze swoim partnerem w Polsce. Fani przy okazji Q&A zapytali ją również o kwestię wyglądu. Robiłaś jakieś operacje plastyczne?- zapytał jeden z internautów. Nie, nigdy sobie niczego nie poprawiałam kompletnie. Ja się w ogóle tak boję igieł, że jak mam iść na pobieranie krwi to ja się stresuję trzy dni wcześniej- wyznała Patrycja.  Patrycja zdradziła przy okazji ile waży. Okazuje się, że przy wzroście 175 cm waży 52 kg....

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak