40 kontra 20: Dziewczyny odwracają się od Patrycji
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Dziewczyny odwracają się od Patrycji: "Brak szacunku i ignorancja". Zaniemówiła!

Czyżby uczestniczki "40 kontra 20" przejrzały Patrycję? Podczas ceremonii chaosu w stronę dziewczyny posypały się kartki! Tego się nie spodziewała.

Patrycja to zdecydowanie jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek "40 kontra 20", która absolutnie nie gryzie się w język. Choć z początku była ulubienicą nie tylko uczestników, ale i widzów kontrowersyjnego show, wygląda na to, że kiedy Pati poczuła się pewniej, zaczęła pokazywać swoją drugą twarz, która już nie wszystkim się podoba. Teraz koleżanki-rywalki postanowiły - we wcale nie dyskretny i delikatny sposób - powiedzieć, co tak naprawdę o niej myślą. Odwrócą się od niej na dobre?!

"40 kontra 20": Przed nami pierwsza Ceremonia Chaosu i pierwsze konflikty! Asia pokazała charakter

"40 kontra 20": Uczestniczki gorzko o Patrycji. Po raz pierwszy zabrakło jej słów

Choć Patrycja wychodzi na prowadzenie i okazała się czarnym koniem wyścigu o względy Juniora - Bartka Andrzejczaka, jej ostatnie uczynki w "40 kontra 20" sprawiły, że ten postanowił dać jej małą nauczkę. Najpierw dziewczyna obraziła Dalię, stwierdzając, że "nie używa mózgu", a pomiędzy uczestniczkami rozpoczęła się prawdziwa wojna! Patrycja jednak zaczęła mieszać nie tylko na swoim podwórku. W rozmowie z Robertem Kochankiem postanowiła wyśmiać Kingę i mocno komentowała jej wygląd. Co więcej, Patrycja nie stroni również od knucia i spiskowania przeciwko innym dziewczynom, a kiedy Junior stwierdził, że pora, by z "40 kontra 20" pożegnała się Kamila, to nie kryła swojego rozczarowania, a nawet złości. 

To wszystko sprawiło, że Bartek i Patrycja zaliczyli ciche dni i ostrą wymianę zdań. W pewnym momencie Junior powiedział w stronę dziewczyny słowa, których bardzo żałował.

Zamknij się - odburknął, kiedy Patrycja rano nie dawała za wygraną.

40 kontra 20: Patrycja kłóci się z Bartkiem
Mat. prasowe

Na temat Patrycji, Bartek postanowił porozmawiać również z Kingą. Junior stwierdził, że ma dość zabiegania o jej względy i że obraziła się na niego, bo nie wziął jej na randkę, a na przegrupowaniu wybrał ją jako trzecią. Cóż, szybko okazało się, że nie tylko on zaczyna mieć do niej mieszane uczucia. Podczas wieczornej ceremonii chaosu niektóre z uczestniczek nie zostawiły na niej suchej nitki! Do Patrycji trafiły dwie kartki. 

Jesteś okrutna w słowach - wyczytała z pierwszej.

Patrycja stwierdziła, że zgadza się z tą opinia w stu procentach i nie miała zamiaru zaprzeczać. Jak widać, wcale nie odebrała tego za uwagę. Beata, która wymierzyła w jej stronę te słowa, nie mogła się nie wypowiedzieć. 

Uważam, że masz wiele zalet, wiele talentów, ale potrafisz czasami tak użądlić innych, że aż mnie boli - wyjaśniła. - Kompletny brak szacunku do drugiego człowieka, ignorancja - dodała przed kamerami. 

Patrycja przyjęła to tak, jakby słowa Beaty wleciały jej jednym uchem, a wyleciały drugim. Jednak zdanie, które zostało zapisane na kolejnej kartce, juz nie przeszło przez jej gardło tak łatwa. Na taką konfrontację dziewczyna zdecydowanie nie była gotowa!

Brak szacunku dla innych - wyczytała.

40 kontra 20: Patrycja
Mat. prasowe

Czyżby Patrycja właśnie przekonała się na własnej skórze, co znaczy "kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie"? Jej mina mówiła sama za siebie.

- I z tym się nie zgadzam, bo mimo że czasami powiem 10 słów za dużo, z czym się zgadzam, to szanuję większość ludzi. Nie mówię, że wszystkich, bo do niektórych nie mam szacunku. Z naszego grona zdecydowaną większość szanuję - stwierdziła. 

- Masz wspaniałe poczucie humoru, jesteś charyzmatyczna, wierzę w to, że jesteś inteligentna. Natomiast jeżeli pojawia się brak szacunku wobec jakiegokolwiek człowieka, takiego, którego możesz nawet nie darzyć sympatią, to dla mnie reszta się nie liczy. To jest podstawa, a szczególnie kiedy to jest skierowane do drugiej kobiety. To jest najgorsza wersja. Tego nie toleruję - powiedziała Agata, przyznając, że to ona napisała kartkę.

To był pierwszy raz w historii programu, kiedy Patrycja zapomniała języka. Choć starała się zachować spokój, mowa jej ciała oraz jej mimika zdradzała wszystko - słowa Agaty bardzo ją zabolały. Czy pozostałe uczestniczki pójdą tropem nowej i Beaty, a Patrycja będzie musiała walczyć o swoje miejsce w szeregu?

40 kontra 20: Patrycja spiskuje
Mat. prasowe

Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy
Oto wielcy zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20"! Fakt, że Bartek wybrał Patrycję nie był zaskoczeniem, ale czy ich relacja przetrwałą po programie?

Patrycja i Bartek to druga zwycięska para pierwszego sezonu "40 kontra 20"! Bartek Andrzejczak dokonał wyboru, a mając u swojego boku ukochaną Izę, z którą jednak nie tworzył bliższej relacji oraz Patrycję, która bardzo go intrygowała, nie miał wątpliwości! Ta relacja w programie przetrwała tak wiele, że finał nie mógł potoczyć się inaczej. Czy Patrycja i Bartek są nadal w związku po programie? Wszystko jasne! Odpowiedź znajdziecie na dole artykułu.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Dziewczyny odwracają się od Patrycji: "Brak szacunku i ignorancja". Zaniemówiła! "40 kontra 20": Bartek i Patrycja są razem po programie? Patrycja w " 40 kontra 20 " początkowo nie stawiała nacisku na relacje. Za to doskonale dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami, z którymi mieszkała na planie. Z czasem jej charakter oraz czasami przesadna szczerość zaczęły być dostrzegane zarówno przez Seniora jak i Juniora, których uczucia początkowo były skupione na Kindze oraz Julii: Myślę, że Ty i ja popełniliśmy ten sam błąd - stwierdził Robert.  Niedługo później obaj doszli do wniosku, że to właśnie Patrycja jest kobietą godną zaufania i mocno wyróżniającą się charakterem. Gdy Bartek po raz pierwszy świadomie zaprosił ją na glamping, została w nim do samego końca.  Relacja Bartka i Patrycji jednak nie należała do najłatwiejszych, a uczestniczka bardzo często testowała jego cierpliwość . Mocny charakter "dwudziestki" dawał Bartkowi w kość, jednak i on nie pozostał dłużny wzbudzając w Pati zazdrość np. jako jedynej nie zapraszając jej na randkę, lub stawiając ją o krok od zagrożenia na eliminacjach. Tuż przed finałem świadomie został na glampingu z samą Agatą, wiedząc, że Patrycja będzie zazdrosna. Pewność siebie...

Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem? 
Kinga i Robert z "40 kontra 20" nie dają o sobie zapomnieć. Jednak czy związek Patrycji i Bartka przetrwał?

Pod koniec wakacji zakończyła się emisja randkowego programu "40 kontra 20", gdzie singielki w dwóch grupach wiekowych, walczyły o względy "Seniora" i "Juniora".  Edycja zakończyła się szczęśliwie dla dwóch par: Kingi Zapadki i Roberta Kochanka oraz Bartka Andrzejczaka i Patrycji Rodak. O ile o tych pierwszych wiele dość, sporo i sami dzielą się swoją miłością w mediach społecznościowych, to ci drudzy są o wiele mniej wylewni, a w sieci już dawno nie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Czy Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" są wciąż razem? Zobacz także:  "40 kontra 20": Patrycja i Bartek ogłosili radosną nowinę! Już odliczają dni Czy Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" wciąż są parą?  Widzowie mieli możliwość śledzenia losów uczestników " 40 kontra 20 " przez całe wakacje. Na słonecznej Krecie narodziły się dwa związki. Robert Kochanek związał się z Kingą Zapadką a Bartek Andrzejczak nie wyobraziłby sobie finału bez swojej ukochanej Patrycji Rodak. O ile Kindze i Robertowi, było łatwiej po powrocie do Polski, to Bartek i Patrycja pozostawali w związku na odległość .  W jednym z live'ów, które urządzili tuż po zakończeniu emisji programu w TVN7, zdradzili, że nie mieszkają wspólnie chociaż mają takie plany. Patrycja na stałe mieszka w Londynie, dlatego trudno było im spotykać się na co dzień. Kilka tygodni temu Bartek odwiedził ukochaną w Wielkiej Brytanii , jednak bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia. Czy ich relacja przetrwała próbę czasu? Wygląda na to, że tak i pomimo tego, że drudzy zwycięzcy "40 kontra 20" nie są tak wylewni w Internecie, wciąż pielęgnują swoją relacje. Na Instagramie Bartka właśnie pojawiła się relacja z imprezy z okazji Halloween, na której...

Dalia i Kinga w 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Dalia o relacjach z Kingą po programie: "Myślałam, że ona..." 
Jak naprawdę wyglądają relacje uczestniczek "40 kontra 20" po programie? Dalia zdradziła sporo na temat Kingi. Odniosła się również do relacji z Patrycją. Co napisała?

Pierwszy sezon "40 kontra 20" powoli dobiega końca i chociaż do wielkiego finału pozostało tylko sześć odcinków, wciąż trudno przewidzieć jakich wyborów dokonają Senior Robert Kochanek oraz Junior Bartek Andrzejczak. Relacje pomiędzy uczestniczkami również są dynamiczne. Dalia, chociaż nie jest w programie najkrócej, to do tej pory nie zdołała sobie zyskać sprzymierzeńców wśród uczestniczek. Teraz zabrała głos w sprawie relacji z Kingą i Patrycją. Co wydarzyło się po zakończeniu programu? Jak dziś wyglądają kontakty pomiędzy uczestniczkami?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert i Kinga zaliczyli awanturę! To koniec?! "Jest na ostatniej pozycji" "40 kontra 20": Dalia i Kinga zaprzyjaźniły się po programie?  Dalia nie miała łatwego startu w " 40 kontra 20 ". Pomimo tego, że od samego początku spędza czas na glampingu, dopiero niedawno zebrała się na odwagę by wyznać Bartkowi, jak bardzo jej się podoba. Na ważną dla siebie rozmowę zbierała się dość długo i specjalnie wyczekała moment, by w pobliżu nie było zazdrosnej o Juniora Patrycji. Reakcja Bartka jednak nie do końca była miła dla uczestniczki, ponieważ... Junior podziękował za miłe słowa i poszedł spać.  Szczególnie trudnym momentem dla Dalii była również "ceremonia chaosu" podczas której uczestniczki zasugerowały koleżance, że nie myśli, a Patrycja ubrała to w brutalne słowa:  Nie używa mózgu .  Dalia próbowała wejść z nią w dyskusję, jednak Patrycja dodała:  Twoje zdanie jest dla mnie tak istotne jak Ty Wojna Patrycji i Dalii dała tej drugiej mocno w kość. Dalii trudno było później odnaleźć się w ekipie dziewcząt i chociaż pozostała na glampingu to nie czuje się tam swobodnie. Na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik