Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 kłócą się nad basenem
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Patrycja testuje cierpliwość Bartka: "Ale ja mam gdzieś to, co Ty chcesz"

Patrycja jest wciekła na Bartka za wyrzucenie Kamili z "40 kontra 20". Daje mu mocno odczuć swoje niezadowolenie. W dodatku zaczyna być zazdrosna o Kingę! Czy to początek końca relacji z Bartkiem?

Patrycja z "40 kontra 20" aktualnie jest najbliżej Bartka. Jednak czy jej ostatnie konflikty i coraz ostrzejsze zachowanie wpłyną na jej relacje z Juniorem? Patrycja nie ukrywa wściekłości, że Kamila musiała opuścić program. Wypomina Bartkowi, że postanowił ją o krok od zagrożenia podczas eliminacji, a w dodatku traci zaufanie do Juniora! W dzisiejszym odcinku wystawiła jego cierpliwość na próbę. Bartek w szczerej rozmowie przyznał: 

- Ale ja chciałbym ciebie zrozumieć lepiej 
- Ale ja mam w dupie, co ty chcesz - odpowiedziała Patrycja 

Czy zazdrość uczestniczki spisze na straty jej relacje z Juniorem? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Fani chcą usunięcia Patrycji z programu?! "Bardzo nie fair objaw agresji"

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Patrycja wścieka się na Bartka 

Patrycja czuje, że grunt usuwa jej się spod nóg. W "40 kontra 20" początkowo nie wchodziła w relacje ani z Robertem Kochankiem ani z Bartkiem Andrzejczakiem. Po czasie panowie sami zaczęli zauważać uczestniczkę, podkreślając, że ma ciekawy charakter i coś do powiedzenia. Po nieudanych relacjach z Julią i Kamilą, Junior postanowił zbudować relację z Patrycją. Coraz większa pewność siebie Patrycji w końcu ją zgubi? Podczas ostatniej "ceremonii chaosu" doszło do mocnego spięcia pomiędzy Patrycją a Dalią. Arabska piękność zdecydowanie nie przypadła do gustu Patki, co skwitowała mocną karteczką: 

Nie używa mózgu 

Dalia próbowała odbić piłeczkę, tłumacząc Patrycji, że sposób w jaki ją traktuje, świadczy tylko o niej samej, na co Patrycja odpowiedziała: 

Twoja opinia jest dla mnie tak istotna jak ty

Dodatkowo wieczór eliminacji był dla Patrycji wyjątkowo trudny, ponieważ Bartek nie wybrał jej do glampingu jako pierwszej. Uczestniczka nie ukrywała wściekłości, że przez chwilę kazał jej myśleć, że będzie zagrożona. Wściekłość spotęgował tylko fakt, że decyzją mężczyzn program musiała opuścić Kamila, do tej pory najlepsza koleżanka Patrycji, chociaż Junior miał zupełnie inne zdanie odnośnie intencji dziewczyny względem Patki. 

W dodatku Patrycja i Dalia chwilę przed ostateczną eliminacją zawarły rozejm, jednak Patrycja tuż po tym, jak Kamila musiała wrócić do domu zmieniła diametralnie zdanie i jej nastawienie wobec Dalii ponownie stało się wrogie. Uczestniczka uważała, że Dalia powinna dotrzymać słowa i opuścić program, ponieważ wcześniej deklarowała, że nie chce więcej być już na glampingu. 

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Zobacz także: "40 kontra 20": Wojna uczestniczek. Joanna o Kindze: "Mega żałosne. Ma rozchwianie emocjonalne"

Patrycja testuje cierpliwość Bartka

Patrycja dała Bartkowi odczuć, że nie podoba jej się jego decyzja odnośnie odesłania Kamili do domu. Nie może również znieść tego, że Dalia ponownie dołączyła do glampingu, tym samym zajmując miejsce jej przyjaciółki. Bartek, aby dać nauczkę Patrycji, zaprosił na randkę wszystkie dziewczyny oprócz niej. Na randkę nad wodą wybrały się więc: Dalia, Kinga i Marta. 

Zachowanie 2/10 ale to sobie później z nim wyjaśnię - podsumowała Patrycja 

Z kolei Bartek swoją decyzję tłumaczył tym, że chciał sprawdzić Patrycję: 

Zdecydowałem się na trzy dziewczyny oprócz Patrycji aby zobaczyć, jak może zareaguje. Do tej pory zawsze brała na klatę i był luz ale teraz się okazało, że jest bardzo zazdrosna. 

40 kontra 20: Patrycja walczy o Bartka
Mat. prasowe

Patrycja przyznała szczerze, że ma obawę, że Bartek może grać nie fair i gdzieś tam może dać się uwieść innej dziewczynie.  Patrycja, zostając sama na glampingu mogła oddać się planowi, który opracowała wraz Kingą i Martą. Dziewczyny zawarły pakt, jak pozbyć się nowej, którą interesuje się Robert. Jednak jeden dzień z dziewczynami z willi i kilka słów ze strony Izy wystarczyło, aby Patrycja wrogo nastawiła się do Kingi, z którą chwilę wcześniej doskonale zaczęła się dogadywać a nawet planowała spisek. 

Po powrocie Bartka z randki z dziewczynami, Patrycja ponownie dała mu do zrozumienia, że nie podoba jej się jego zachowanie. Junior i Patrycja postanowili skonfrontować się nad basenem: 

- Chcesz pogadać czy mnie olewasz? 
- Olewam, zastanawiam się tylko, co odpierdzielisz jutro. 
- Nie mogę tylko z Tobą wychodzić na randki. 
- Jeżeli teoretycznie między nami jest ok, to po co zabierasz inne laski na randki? To jest według ciebie normalne? - zaczęli dyskusję. 

Patrycja i Bartek rozmawiają nad basenem
Mat. prasowe

Zobacz także: "40 kontra 20": Patrycja ostro walczy o Bartka! Padły bardzo mocne słowa: "Nie używa mózgu"

Bartek przypomniał ich wspólną randkę i dodał, że było fajnie, jednak Patrycja postanowiła wbić mu szpilę: 

- Do dziś nie umiem grać w tenisa, więc nie wiem czy była taka super. 
- Jak tu cię rozumieć? 
- Miałeś teraz cały dzień by poznać inne dziewczyny, to może którąś z nich zrozumiesz lepiej. 
- Ale ja chciałbym ciebie zrozumieć lepiej 
- Ale ja mam w dupie, co ty chcesz. 
- Jak masz to w dupie to sorry, nie będę biegał za tobą i co godzinę pytał czy jest ok. Jak mogłoby to pomóc? 

Czy Patrycja znajdzie nic porozumienia z Bartkiem, czy przysłowie "Kto się czubi, ten się lubi" w tym wypadku się nie sprawdzi? 

Bartek patrzy w bok, zły po rozmowie z Patrycją
Mat. prasowe

Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy
Oto wielcy zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20"! Fakt, że Bartek wybrał Patrycję nie był zaskoczeniem, ale czy ich relacja przetrwałą po programie?

Patrycja i Bartek to druga zwycięska para pierwszego sezonu "40 kontra 20"! Bartek Andrzejczak dokonał wyboru, a mając u swojego boku ukochaną Izę, z którą jednak nie tworzył bliższej relacji oraz Patrycję, która bardzo go intrygowała, nie miał wątpliwości! Ta relacja w programie przetrwała tak wiele, że finał nie mógł potoczyć się inaczej. Czy Patrycja i Bartek są nadal w związku po programie? Wszystko jasne! Odpowiedź znajdziecie na dole artykułu.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Dziewczyny odwracają się od Patrycji: "Brak szacunku i ignorancja". Zaniemówiła! "40 kontra 20": Bartek i Patrycja są razem po programie? Patrycja w " 40 kontra 20 " początkowo nie stawiała nacisku na relacje. Za to doskonale dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami, z którymi mieszkała na planie. Z czasem jej charakter oraz czasami przesadna szczerość zaczęły być dostrzegane zarówno przez Seniora jak i Juniora, których uczucia początkowo były skupione na Kindze oraz Julii: Myślę, że Ty i ja popełniliśmy ten sam błąd - stwierdził Robert.  Niedługo później obaj doszli do wniosku, że to właśnie Patrycja jest kobietą godną zaufania i mocno wyróżniającą się charakterem. Gdy Bartek po raz pierwszy świadomie zaprosił ją na glamping, została w nim do samego końca.  Relacja Bartka i Patrycji jednak nie należała do najłatwiejszych, a uczestniczka bardzo często testowała jego cierpliwość . Mocny charakter "dwudziestki" dawał Bartkowi w kość, jednak i on nie pozostał dłużny wzbudzając w Pati zazdrość np. jako jedynej nie zapraszając jej na randkę, lub stawiając ją o krok od zagrożenia na eliminacjach. Tuż przed finałem świadomie został na glampingu z samą Agatą, wiedząc, że Patrycja będzie zazdrosna. Pewność siebie...

Dalia i Kinga w 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Dalia o relacjach z Kingą po programie: "Myślałam, że ona..." 
Jak naprawdę wyglądają relacje uczestniczek "40 kontra 20" po programie? Dalia zdradziła sporo na temat Kingi. Odniosła się również do relacji z Patrycją. Co napisała?

Pierwszy sezon "40 kontra 20" powoli dobiega końca i chociaż do wielkiego finału pozostało tylko sześć odcinków, wciąż trudno przewidzieć jakich wyborów dokonają Senior Robert Kochanek oraz Junior Bartek Andrzejczak. Relacje pomiędzy uczestniczkami również są dynamiczne. Dalia, chociaż nie jest w programie najkrócej, to do tej pory nie zdołała sobie zyskać sprzymierzeńców wśród uczestniczek. Teraz zabrała głos w sprawie relacji z Kingą i Patrycją. Co wydarzyło się po zakończeniu programu? Jak dziś wyglądają kontakty pomiędzy uczestniczkami?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert i Kinga zaliczyli awanturę! To koniec?! "Jest na ostatniej pozycji" "40 kontra 20": Dalia i Kinga zaprzyjaźniły się po programie?  Dalia nie miała łatwego startu w " 40 kontra 20 ". Pomimo tego, że od samego początku spędza czas na glampingu, dopiero niedawno zebrała się na odwagę by wyznać Bartkowi, jak bardzo jej się podoba. Na ważną dla siebie rozmowę zbierała się dość długo i specjalnie wyczekała moment, by w pobliżu nie było zazdrosnej o Juniora Patrycji. Reakcja Bartka jednak nie do końca była miła dla uczestniczki, ponieważ... Junior podziękował za miłe słowa i poszedł spać.  Szczególnie trudnym momentem dla Dalii była również "ceremonia chaosu" podczas której uczestniczki zasugerowały koleżance, że nie myśli, a Patrycja ubrała to w brutalne słowa:  Nie używa mózgu .  Dalia próbowała wejść z nią w dyskusję, jednak Patrycja dodała:  Twoje zdanie jest dla mnie tak istotne jak Ty Wojna Patrycji i Dalii dała tej drugiej mocno w kość. Dalii trudno było później odnaleźć się w ekipie dziewcząt i chociaż pozostała na glampingu to nie czuje się tam swobodnie. Na...

"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": wojna Patrycji i Dalii trwa. Bartek postanowił srogo je ukarać! 
Patrycja z "40 kontra 20" w twarz zarzuciła Dalii, że "nie używa mózgu". Teraz ulubienice Juniora są w nie lada opałach. Bartek postanowił dać im nauczkę!

W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Choć do tej pory to Kinga była uznawana za największą rywalkę pozostałych dziewczyn, to ostatnia "Ceremonia Chaosu" i ostra wymiana zdań między Patrycją i Dalią na dobre podzieliła pozostałe panie na dwa obozy - ten wspierający ulubienicę Juniora oraz ten, który murem stoli za Dalią po krzywdzących słowach, jakie Pati postanowiła skierować w jej stronę. Również Bartek nie był obojętny na wojnę pomiędzy dziewczynami. Ku zaskoczeniu wszystkich postanowił dać im srogą nauczkę. Patrycja była w szoku. Patrycja i Dalia z "40 kontra 20" skoro ukarane przez Bartka W  "40 kontra 20" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza. Po tym, jak Robert wyrzucił Kingę z willi , a ta po raz pierwszy wylądowała na glampingu Juniora - Bartosza Andrzejaka , dziewczyny postanowiły nieco jej odpuścić. Doszło nawet do tego, że pierwszy raz to nie blondwłosa piękność była w centrum zainteresowania pozostałych pań podczas "Ceremonii Chaosu". Ku zaskoczeniu widzów, a także uczestniczek randkowego hitu TVN 7, dotąd opanowana i cicha Patrycja dała się ponieść emocjom adresując karteczkę do jednej ze swoich największych konkurentek i nie przebierając przy tym w słowach.  Patrycja zarzuciła Dalii, że ta "nie używa mózgu" . - Nie używa mózgu - przeczytała na głos Dalia kartkę podczas "Ceremonii Chaosu". - Napisałam ci to ponieważ faktycznie tak myślę. Wierzę w to, że coś tam się znajduje w tej twojej głowie, tylko czasami jest to nieużywane, czasami nie myślisz moim zdaniem. Ja też często coś powiem, a potem pomyślę, ale mam wrażenie, że trochę częściej używam mózgu - dodała Patrycja, sprawiając, że pozostałe dziewczyny wręcz zaniemówiły. - To co mówimy o innych świadczy o tym, jacy...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik