Julia i Kinga z "40 kontra 20" o operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej
Instagram @kinga.zapadka juliaa_kupiec
TV-Show

"40 kontra 20": Julia i Kinga pójdą w odstawkę?! Robert do Bartka: "Popełniliśmy ten sam błąd"

Julia z "40 kontra 20" wściekła się na Bartka za pocałunek z Kamila. Natomiast Robert chce pozbyć się Kingi z willi! To początek końca najmocniejszych relacji?

Kinga Zapadka i Julia Kupiec z "40 kontra 20" niedługo pożegnają się z programem? Ich relacje z Seniorem i Juniorem były bardzo silne, a zbyt duże zainteresowanie panów zaczyna generować zazdrość koleżanek. Co więcej sam Robert Kochanek zaczyna mieć wątpliwości, co do Kingi i przyznał, że jej nie ufa: 

Kingę chcę odesłać do Bartka

Z kolei Bartek ma coraz więcej wątpliwości, co do pięknej Julii, które są idealnie podsycane przez Izę: 

Nie jestem z Julią w żadnym związku, nie ma tutaj żadnej ekskluzywności. To by było nie fair - tłumaczy się. 

Co więcej, coraz więcej zaczyna się dziać pomiędzy nim a Kamilą! Koleżanka postanowiła bezpośrednio przyznać się Julii, że namiętnie całowała się z Bartkiem na dobranoc! 

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga jest wściekła na Roberta: "Wziąłeś mnie za główną escortkę warszawską"

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Julia i Kinga nie są już faworytkami Bartka i Roberta? 

"40 kontra 20" to randkowy program, w którym atrakcyjne 40-stki oraz piękne 20-stki walczą o względy dwóch mężczyzn - Seniora Roberta Kochanka oraz Juniora Bartka Andrzejczaka. Jak na razie zarówno Senior jak i Junior najwięcej uwagi poświęcili tylko jednej kobiecie. W przypadku Roberta Kochanka była to Kinga, a w przypadku Bartka Julia, co nie oznacza, że inne dziewczyny nie są nimi zainteresowane. Panowie dopiero teraz zaczęli zauważać, że nierównomierne rozłożenie szans i poświęcenie czasu wszystkim kobietom, może okazać się ich błędem. 

"40 kontra 20": Robert ma już dość Kingi?

W willi i na Glampingu zauważalna jest rosnąca niechęć do Kingi. Po ostatniej kłótni, w której niefortunny żart Roberta zakończył się łzami dziewczyny, Senior żalił się innym uczestniczkom, że czuje się zraniony. Ostatecznie postanowił pogodzić się z piękną blondynką: 

- Nawet jeśli się z kimś spotykam to nie jest to jednoznaczne z tym, że do czegoś dochodzi. Więc takie komentarze to nie do mnie. To mnie zabolało. Ja nie jestem taką osobą i nie życzę sobie takich komentarzy nawet jeśli to jest w formie żartu. 
- Za ten tekst mogę Cię przeprosić ale nie zachowuj się tak więcej. 

Kinga odetchnęła z ulgą jednak czy to tylko cisza przed burzą?

Kinga Zapadka z
Mat. prasowe

W końcu chwilę później w rozmowie z Patrycją przyznał, że chce odesłać Kingę do Glampingu i poddać próbie! 

- Marta nie potrafi grać ani udawać, a z Kinią jest tak, że ma zawsze pokerface. Nie umiem jej zaufać a Ty jej ufasz? - powiedziała Patrycja
- Nie. Kingę chcę odesłać do Bartka - odpowiedział Robert 
- Pogadaj z Bartkiem niech ją bardziej podrywa, niech ją sprawdzi. Ja uwielbiam Julkę jest kochana nie wiem czy jest szczera ale jest dobrym człowiekiem. Nie wiem czy traktuje Bartka tak samo poważnie jak on ją. Julka może mieć każdego faceta nie oszukujmy się. 
- Boję się, że jak podejmę taką decyzję odnośnie Kingi to Julka może nie być zadowolona z tego. 
- Ale jakby Bartek z nią udawał i z nią kręcił to byś wiedział wszystko. 
- Im więcej się zobaczy to chyba lepiej nie? Niż potem się rozczarować. 

Julia zdecydowanie nie będzie zadowolona z takiej zamiany, tym bardziej, że Bartek również zaczyna mieć wątpliwości! 

Julia Kupiec w
Instagram @juliaa_kupiec

"40 kontra 20": Bartek całuje się z Kamilą. Julia jest wściekła! 

Bartek ma coraz więcej wątpliwości, co do intencji Julii. Boi się, że po programie może się zawieźć, kiedy okaże się, że kobiecie na nim nie zależało. W tych przekonaniach utwierdza go także Iza, która jest zdania, że Bartek może nie być w stanie spełniać jej oczekiwań. Zainteresowanie Juniorem wykazuje również Kamila i to właśnie ją w dzisiejszym odcinku Bartek zaprosił na romantyczną randkę na motorówce. Podczas spędzania czasu na wodzie pomiędzy nimi doszło do namiętnego pocałunku: 

Myślę, ze ten pocałunek może trochę namieszać w willi i mam nadzieję, że tak będzie i Bartek może się otworzy, by poznać nas bliżej. To obowiązkowe, żeby dziewczyny dowiedziały się ode mnie, że Bartek dobrze całuje i warto spróbować - powiedziała Kamila 

Co więcej, okazało się, że to nie jedyny pocałunek podczas dzisiejszego odcinka! Kamila zakradła się także do namiotu Bartka i tam doszło do kolejnego namiętnego pocałunku. Gdy Kamila przyznała się do tego Julce, dziewczyna się wściekła! Miała za złe Bartkowi, że nie dowiedziała się o tym od niego. 

W dodatku pomiędzy Robertem Kochankiem a Bartkiem Andrzejczakiem doszło o ciekawej rozmowy odnośnie Julii i Kingi: 

- Myślę, że Ty i ja popełniliśmy ten sam błąd - zaczął Robert
- Zaczęliśmy inwestować zbyt wiele w jedną osobę - odpowiedział Bartek
- No i też one to widzą (pozostałe uczestniczki - przyp. red.). Te które może powinny dostać od nas największe zainteresowanie, nie dostały, ale wszystko widzą, bo są z boku i jest łatwiej. Ja chyba sobie odpuszczę na razie. Zostawię na chwilę niech się dzieje samo.
- Ja Cię rozumiem, ja mam tak samo. Nie chce męczyć się myślami, tylko będę dużo analizował ale neutralnie. 

Co postanowią panowie? Czy największe konkurentki dla pozostałych uczestniczek niedługo będą musiały wrócić do domu? 

Zobacz także: „40 kontra 20”: Bartek już zapomniał o Julii? Odważne sceny w łóżku z innymi uczestniczkami!

uczestniczki
mat. prasowe

Bartek Andrzejczak w "40 kontra 20"
mat. prasowe
TV-Show
„40 kontra 20”: Bartek już zapomniał o Julii? Odważne sceny w łóżku z innymi uczestniczkami!
W „40 kontra 20” robi się coraz goręcej! Bartek, który do niedawna pokazywał Julii, że naprawdę jest nią zainteresowany, zaprosił do łóżka... trzy inne uczestniczki. Co na to Julia?

W pierwszym sezonie „40 kontra 20” coraz więcej emocji! Od kiedy w programie pojawiły się dwie piękne i odważne kobiety robi się gorąco. Najpierw to Julia Kupiec wzbudziła zainteresowanie Bartka i Roberta, a potem Linda zaskoczyła wszystkich swoim sekretem, który skrywała w programie, a jako pierwszy poznał go Robert Kochanek. Początkowo wydawało się, że Julia i Bartek jako pierwsi stworzą relację. Nawet lektor na początku odcinka dodał: Wygląda na to, że między Julią a Bartkiem coś się zaczyna. Okazuje się, że Bartosz Andrzejak szybko zapomniał o swojej wybrance, a może celowo ją pominął! Zaskakujące, co wydarzyło się po urodzinowej imprezie Kamili! Zobacz także:  "40 kontra 20": Seksowna stewardessa Linda jest gwiazdą sieci! Oto czym zasłynęła Urodzinowa impreza Kamili w "40 kontra 20" zakończyła się odważną zabawą... Robert i Bartek z okazji urodzin Kamili postanowili zorganizować wspólne przyjęcie niespodziankę z motywem dzikich zwierząt. Dobra zabawa wiązała się z ogromnymi emocjami, a Robert Kochanek wyjawił, że Iza i Linda to matka i córka, co było dla pozostałych uczestników ogromnym zaskoczeniem. Potem na imprezie zrobiło się naprawdę gorąco i pojawiły się zadania, w których każdy musiał pocałować wyznaczoną osobę. Bartek pocałował Julię, kiedy miał wybrać kobietę, która najbardziej go uwodzi. Potem 20-latek pocałował Anię, a Robert pocałował nogi Beaty.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 40 kontra 20 TVN7 (@40kontra20tvn7)   Bartek...

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Robert i Kinga komentują swój związek. Uczestniczka się zawstydziła 
Kinga Zapadka i Robert Kochanek opowiedzieli o swoich uczuciach tuż po finale! Co takiego zrobił Robert, że Kinga aż się zawstydziła? Koniecznie musicie zobaczyć!

Kinga Zapadka i Robert Kochanek, w towarzystwie Patrycji Rodak i Bartka Andrzejczaka wygrywają pierwszy sezon "40 kontra 20". Powrót Kingi do programu nie byłby możliwy, gdyby nie zaskakująca decyzja Agaty, która przyznała, że ani z Robertem ani z Bartkiem nie stworzy nic więcej niż przyjaźń i nie chciałaby stawać na drodze miłości. Robert i Kinga dali sobie kolejną szansę, a ostatecznie... programowy Senior doszedł do wniosku, że to właśnie z nią chce stworzyć związek! Robert Kochanek i Kinga Zapadka tuż po finale skomentowali swój związek. Co powiedzieli?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki! "40 kontra 20": Kinga i Robert komentują swój związek Finał " 40 kontra 20 " wywołał sporo emocji! Zaskakujący był powrót Kingi do gry, to jedyny taki przypadek w sezonie. Robert Kochanek mimo tego, że początkowo odrzucił Kingę ostatecznie to z nią stworzył związek dzięki programowi. Wiele jej cech charakteru mi nie pasuje, ale wciąż mnie do niej ciągnie. To jest największy problem. Jak sobie odpowiem na to pytanie, dlaczego mnie do niej ciągnie, wtedy odpowiem pełnym zdaniem - mówił o relacji z Kingą jeszcze w trakcie programu.  Ostatecznie mimo przeszkód i nieporozumień tej dwójce udało się dogadać! Było wiele sytuacji, które mnie zastanawiały dokąd ty zmierzasz. le też było wiele takich, które pokazały mi, że pod tą całą burzą fajerwerków coś tak się kryje. Jakieś serce, które może potrzebuje przytulenia, spokoju, żeby dać szansę. Mam nadzieję, że to zniesiesz. Wychodzimy z tego programu razem, a nie oddzielnie - powiedział Robert podczas finału, wybierając Kingę  Dziś już wiadomo, że Kinga Zapadka i Robert Kochanek wciąż są parą...

Joanna i Iza podczas ceremonii chaosu w 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Izabela jest czarnym koniem programu? "Cel osiągasz w białych rękawiczkach"
Zwrot akcji podczas "ceremonii chaosu". Czyżby uczestniczki "40 kontra 20" zaczęły zauważać, że Iza rozdaje karty w programie? Najpierw pozbyła się Julii, teraz czas na Kingę?

Izabela to uczestniczka, która jest w programie niemalże od samego początku. Chociaż jeszcze nie miała okazji do typowo romantycznej randki z żadnym z panów, z pewnością nie musi się obawiać o swoją pozycję. Co więcej, widzowie mogą obserwować, jak z łatwością pozbywa się przeciwniczek. Czyżby uczestniczki zaczęły zauważać pozycję Izy? Uwaga Joanny podczas "ceremonii chaosu" nieco zaskoczyła najstarszą uczestniczkę. Co odpowiedziała?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Patrycja i Robert wyśmiewają Kingę: "Cycki na obojczykach, usta na pół twarzy" "40 kontra 20": Izabela jest czarnym koniem programu? Iza swoją mądrością życiową, związkowym doświadczeniem i otwartymi rozmowami a nawet zdolnościami kulinarnymi bardzo imponuje zarówno Bartkowi Andrzejczakowi jak i Robertowi Kochankowi. Początkowo w " 40 kontra 20 ", Iza była mieszkanką glampingu a pikanterii w związku z jej pobytem w programie dodał fakt, że dołączyła do niego również jej córka Linda . Izabela początkowo tylko przyglądała się rozwijającym relacjom i zawsze służyła radą Juniorowi. To między innymi dzięki jej spostrzeżeniom Bartek zaczął patrzeć krytycznie na Julię, która była jego numerem jeden. Iza w niezobowiązującej rozmowie zaczęła uświadamiać 20-latka, że gdyby nie program, zdecydowanie nie byłby targetem pięknej brunetki. To zasiało w Juniorze ziarno niepewności, które doprowadziło do eliminacji Julii z programu.  Łatwo z Izą nie ma również jej córka Linda. Obie panie chciałyby stworzyć coś więcej z Robertem. Linda jasno określiła mamie granice, że nie wyobraża sobie walczyć z nią o tego samego faceta. Przedstawiła jej, że pomiędzy nimi zaczyna się dziać coś więcej i poprosiła mamę o rezygnację ze starań o Kochanka. Izabela jednak...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik