Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są jeszcze razem? 

Kinga i Robert z "40 kontra 20" nie dają o sobie zapomnieć. Jednak czy związek Patrycji i Bartka przetrwał?

Pod koniec wakacji zakończyła się emisja randkowego programu "40 kontra 20", gdzie singielki w dwóch grupach wiekowych, walczyły o względy "Seniora" i "Juniora".  Edycja zakończyła się szczęśliwie dla dwóch par: Kingi Zapadki i Roberta Kochanka oraz Bartka Andrzejczaka i Patrycji Rodak. O ile o tych pierwszych wiele dość, sporo i sami dzielą się swoją miłością w mediach społecznościowych, to ci drudzy są o wiele mniej wylewni, a w sieci już dawno nie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Czy Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" są wciąż razem?

Zobacz także: "40 kontra 20": Patrycja i Bartek ogłosili radosną nowinę! Już odliczają dni

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

Czy Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" wciąż są parą? 

Widzowie mieli możliwość śledzenia losów uczestników "40 kontra 20" przez całe wakacje. Na słonecznej Krecie narodziły się dwa związki. Robert Kochanek związał się z Kingą Zapadką a Bartek Andrzejczak nie wyobraziłby sobie finału bez swojej ukochanej Patrycji Rodak. O ile Kindze i Robertowi, było łatwiej po powrocie do Polski, to Bartek i Patrycja pozostawali w związku na odległość

W jednym z live'ów, które urządzili tuż po zakończeniu emisji programu w TVN7, zdradzili, że nie mieszkają wspólnie chociaż mają takie plany. Patrycja na stałe mieszka w Londynie, dlatego trudno było im spotykać się na co dzień. Kilka tygodni temu Bartek odwiedził ukochaną w Wielkiej Brytanii, jednak bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia. Czy ich relacja przetrwała próbę czasu? Wygląda na to, że tak i pomimo tego, że drudzy zwycięzcy "40 kontra 20" nie są tak wylewni w Internecie, wciąż pielęgnują swoją relacje. Na Instagramie Bartka właśnie pojawiła się relacja z imprezy z okazji Halloween, na której bawił się z Patrycją. Fani tej pary mogą więc odetchnąć z ulgą. 

Bartek i Patrycja z 40 kontra 20 razem na Halloween
Instagram @bartosz.a_official

Zobacz także: "40 kontra 20": Zwycięskie pary muszą być razem po programie? Linda się wygadała?

Patrycja i Bartek w "40 kontra 20" zdobyli olbrzymią sympatię widzów, chociaż ich związek nie od początku był taki oczywisty. Programowy "junior" dopiero w trakcie sezonu zdał sobie sprawę, że to Patrycja jest tą jedyną. Podczas finału deklarował: 

- Pati, jesteś moją wiewióreczką i każdy dzień z Tobą jest jak dzień w raju. Nie wyobrażam sobie, jak bez Ciebie działać. Z każdym dniem zaczynam zakochiwać się. Czy chcesz być razem ze mną jak stąd wyjdziemy, jako moja dziewczyna?
- Tak, zgadzam się! - odpowiedziała wówczas i wygląda na to, że do tej pory nic się nie zmieniło!

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 w końcu się spotkają
Instagram @bartek_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Julia Kupiec zrobiła nie tylko biust ale i pośladki! Tak wyglądała przed operacjami

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" niewiele mówią o swoim związku. Są zdecydowanie mniej aktywni w mediach społecznościowych niż Kinga i Robert z tej samej edycji. Widzowie niemalże od razu wyczuli kryzys u tej drugiej pary. Na szczęście Kindze i Robertowi szybko udało się dogadać i wciąż cieszą się wzajemną miłością. 

40 kontra 20: Kinga i Robert Kochanek
@kinga_40kontra20, Instagram

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 w końcu się spotkają
Instagram @bartek_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja i Bartek pochwalili się swoim szczęściem. Zakochani mają co świętować!
Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" wybrali się na wakacje do Portugalii. Romantyczne kadry to dopiero zapowiedź tego, co świętują zakochani.

Patrycja Rodak razem z Bartkiem Andrzejczakiem wygrała pierwszą edycję "40 kontra 20". Para wybrała się na romantyczne wakacje do słonecznej Portugalii. Ich związek przetrwał próbę czasu oraz odległość, dlatego Patrycja oraz Bartek postanowili to uczcić. Pojawili się w słynnej restauracji "The Ritz", gdzie przy drinku i kolacji świętowali kolejny miesiąc razem.  Zobacz także:  "40 kontra 20". Patrycja Rodak ogłasza: "Czas na zmiany"! Pokazała też wideo "40 kontra 20": Patrycja i Bartek świętują w Portugalii  Patrycja Rodak oraz Bartek Andrzejczak wygrali pierwszą edycję programu "40 kontra 20" .  I choć nie wzbudzają, aż tak ogromnych kontrowersji jak Robert Kochanek i Kinga Zapadka , to teraz coraz śmielej dzielą się w sieci swoim uczuciem.  Między tymi drugimi jest dużo większa różnica wieku, przez co fani programu uważają, że Kochanek zachował się jak stereotypowy mężczyzna wybierając młodszą od siebie partnerkę, a ich związek nie przetrwa próby czasu. Para zdaje się tym nie przejmować, ponieważ na ich Instagramowych profilach wciąż pojawiają się ich nowe, wspólne zdjęcia.  W przypadku Patrycji oraz Bartka widzowie mają im do zarzucenia nie wiek, a odległość. Przebojowa blondynka mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii, dlatego para zdecydowała się na związek na odległość. Fani co rusz szukają więc znaków, które wskazywałyby na rozpad związku Patrycji i Bartka . Aby zamknąć usta hejterom oraz spotkać się z ukochaną Bartek postanowił pojechać do Londynu . A teraz para wybrała się wspólnie na rajskie wakacje...          Wyświetl ten post na Instagramie        ...

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Robert i Kinga komentują swój związek. Uczestniczka się zawstydziła 
Kinga Zapadka i Robert Kochanek opowiedzieli o swoich uczuciach tuż po finale! Co takiego zrobił Robert, że Kinga aż się zawstydziła? Koniecznie musicie zobaczyć!

Kinga Zapadka i Robert Kochanek, w towarzystwie Patrycji Rodak i Bartka Andrzejczaka wygrywają pierwszy sezon "40 kontra 20". Powrót Kingi do programu nie byłby możliwy, gdyby nie zaskakująca decyzja Agaty, która przyznała, że ani z Robertem ani z Bartkiem nie stworzy nic więcej niż przyjaźń i nie chciałaby stawać na drodze miłości. Robert i Kinga dali sobie kolejną szansę, a ostatecznie... programowy Senior doszedł do wniosku, że to właśnie z nią chce stworzyć związek! Robert Kochanek i Kinga Zapadka tuż po finale skomentowali swój związek. Co powiedzieli?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Za nami finał show! Kogo wybrał Robert, a kogo Bartek? Wyniki! "40 kontra 20": Kinga i Robert komentują swój związek Finał " 40 kontra 20 " wywołał sporo emocji! Zaskakujący był powrót Kingi do gry, to jedyny taki przypadek w sezonie. Robert Kochanek mimo tego, że początkowo odrzucił Kingę ostatecznie to z nią stworzył związek dzięki programowi. Wiele jej cech charakteru mi nie pasuje, ale wciąż mnie do niej ciągnie. To jest największy problem. Jak sobie odpowiem na to pytanie, dlaczego mnie do niej ciągnie, wtedy odpowiem pełnym zdaniem - mówił o relacji z Kingą jeszcze w trakcie programu.  Ostatecznie mimo przeszkód i nieporozumień tej dwójce udało się dogadać! Było wiele sytuacji, które mnie zastanawiały dokąd ty zmierzasz. le też było wiele takich, które pokazały mi, że pod tą całą burzą fajerwerków coś tak się kryje. Jakieś serce, które może potrzebuje przytulenia, spokoju, żeby dać szansę. Mam nadzieję, że to zniesiesz. Wychodzimy z tego programu razem, a nie oddzielnie - powiedział Robert podczas finału, wybierając Kingę  Dziś już wiadomo, że Kinga Zapadka i Robert Kochanek wciąż są parą...

Bartek i Patrycja pierwsze wspólne zdjęcie, Robert i Kinga na spacerze
bartek_40kontra20, kinga_40kontra20/Instagram
TV-Show
"40 kontra 20": Zwycięskie pary muszą być razem po programie? Linda się wygadała? 
Kinga Zapadka i Robert Kochanek a także Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak z "40 kontra 20" tylko udają, że są razem? Fani wietrzą spisek, a jedna z uczestniczek zabrała głos.

Nie wszyscy fani wierzą w szczerość uczuć Patrycji Rodak i Bartka Andrzejczaka a także Kingi Zapadki i Roberta Kochanka. Chociaż zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20" coraz bardziej otwierają się przed fanami i opowiadają o swoich związkach, wielu widzów zastanawia się czy te relacje nie są ustawione. Głos zabrała jedna z uczestniczek. Zdradziła tajemnicę programu?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Robert Kochanek pokazał romantyczne zdjęcia z Kingą! Związki po "40 kontra 20" są ustawione? Linda zabrała głos  " 40 kontra 20 " to nowe randkowe show, które emitowane było w te wakacje na antenie TVN7. Dwóch mężczyzn (Senior - Robert Kochanek oraz Junior - Bartek Andrzejczak) szukali miłości wśród uczestniczek w grupie wiekowej od 20-stu do 50-ciu lat. Ostatecznie program wygrały dwie pary. Kinga i Robert po finale odetchnęli i z radością podzieli się z fanami archiwalnymi zdjęciami z "nielegalnych randek" i opowiedzieli, jakie mieli pomysły na spędzanie czasu w ukryciu, przed czujnym okiem widzów. Z kolei Bartek i Patrycja byli zdecydowanie mniej wylewni. Wątpliwość fanów, co do trwałości ich związku, wzbudził fakt, że podczas pierwszej transmisji na żywo ze zwycięzcami łączyli się z zupełnie dwóch różnych miejsc. Jak się potem okazało, Patrycja i Bartek są w związku na odległość i ze względu na fakt, że mieszkają w dwóch różnych krajach, jeszcze nie zdecydowali się na wspólne zamieszkanie. Jednak całym sercem przekonywali widzów, że to nie zmienia nic w ich miłosnej relacji. Jednak nie wszyscy wierzą w miłość zwycięzców pierwszej edycji i wypatrują spisków. Jedna z fanek postanowiła zapytać Lindę wprost, czy w umowie podpisywanej przed programem, nie było zapisu, że "wygrani muszą jakiś czas...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak