Julia Kupiec z "40 kontra 20" miała operacje plastyczne
Instagram @juliaa_kupiec
TV-Show

"40 kontra 20": Julia Kupiec zrobiła nie tylko biust ale i pośladki! Tak wyglądała przed operacjami 

Julia z "40 kontra 20" przedłuża włosy, powiększyła usta a także zrobiła operacje biustu oraz pośladków. A jak wyglądała kiedyś? Zobaczcie jej stare zdjecia

Julia Kupiec może nieźle namieszać w "40 kontra 20". Chociaż zasiliła grono dwudziestek to również i czterdziestki poczuły się zagrożone. Nowa uczestniczka zdecydowanie nie jest typem niewiniątka. Wyróżnia się nie tylko pewnością siebie, ale również faktem, że jest jedyną brunetką wśród młodszej części ekipy. Julia nie ukrywa, że nieco "podrasowała swoją urodę". Ma zrobione nie tylko usta ale również operacje plastyczne: powiększyła biust oraz pośladki. Jak wyglądała przed operacjami plastycznymi? Zobaczcie jej stare zdjęcia. 

Zobacz także: "40 kontra 20": Ile lat mają uczestniczki programu? Panowie zaliczyli potężną wpadkę

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Stare zdjęcia Julii Kupiec 

Julia Kupiec dołączyła do ekipy "40 kontra 20" dopiero w trzecim odcinku. Mimo tego, że pozostałe dziewczyny zdążyły się zgrać, poczuły zagrożenie ze strony nowej. Julia Kupiec to popularna influencerka. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 225 tysięcy osób, chociaż koleżankom z programu nie przyznała się do tego, twierdząc, że jeszcze nie jest aż tak popularna. 

Julia z "40 kontra 20" nie ukrywa, że doczepia włosy, ma zrobione usta, a także powiększyła piersi oraz pośladki. Zresztą dziewczyny zauważyły to niemalże od razu. 

- Ona ma implanty i tłuszcz.
-Ale w tyłku?
- No nie tylko - komentowały ją pozostałe "dwudziestki"

Dla Julii poprawianie urody absolutnie nie jest tematem tabu i otwarcie przyznała, że poddała się operacjom w jednej z tureckich klinik. Nowa nie jest jedyną uczestniczką, która poprawiła sobie biust. Kinga Zapadka z grupy "20" również otwarcie mówiła o swojej operacji przed kamerami. Z kolei wejście do programu Julii zrobiło ogromne wrażenie zarówno na Seniorze Robercie Kochanku, jak i na Juniorze - Bartku Andrzejaku, który pomimo tego, że gustuje w naturalnych pięknościach, podkreślił, że Julia jest mocno w jego typie. 

Mocny i odważny wizerunek Julii Kupiec zrobił wrażenie nie tylko na mężczyznach ale również i na wszystkich uczestniczkach. A jak Julia Kupiec wyglądała przed operacjami plastycznymi, zanim poprawiła usta, zrobiła operację piersi oraz pośladków? Zobaczcie jej stare zdjęcia. Poznalibyście ją? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Bartek wystąpił w innym hicie TVN! To nie debiut Juniora przed kamerami

Julia Kupiec to nowa uczestniczka "40 kontra 20". Kobieta zrobiła nie tylko wrażenie na Seniorze i Juniorze ale również była tematem rozmów wśród uczestniczek. 

Julia Kupiec z
Instagram @juliaa_kupiec

Julia Kupiec nie ukrywa, że ma przedłużane włosy oraz jest fanką operacji plastycznych. W programie przyznała, że zrobiła pośladki a także biust. Ma również powiększane uste. 

Julia Kupiec z
InstagramInstagram @juliaa_kupiec

Zastanawialiście się, jak wyglądała Julia z "40 kontra 20" zanim zdecydowała się na poprawienie urody? Dotarliśmy do jej zdjęć sprzed 8 lat. Tak wyglądała Julia Kupiec przed operacją biustu i powiększeniem pośladków. Poznalibyście ją? 

Julia Kupiec z
Instagram @juliaa_kupiec

Julia Kupiec od zawsze była fanką długich ciemnych włosów. Nawet teraz w programie "40 kontra 20" są jej atutem, ponieważ większość jej koleżanek to są blondynki. Z biegiem lat Julia z "40 kontra 20" decydowała się na poprawianie swojej urody, chociaż jak widać na zdjęciach od zawsze była piękna. 

Julia Kupiec z
Instagram @juliaa_kupiec

Julia Kupiec w "40 kontra 20" przyznała, że ma dzieci
Instagram @juliaa_kupiec
TV-Show
"40 kontra 20": Julia Kupiec zszokowała wyznaniem: "Mam dwoje dzieci" 
Julia Kupiec już na wejściu do "40 kontra 20" wywołała niezłe zamieszanie. Teraz zaskoczyła Bartka wyznaniem o tym, że ma dzieci! Co na to Junior?

Julia Kupiec to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjna uczestniczka " 40 kontra 20 ". Jej wejście do programu było naprawdę gorące , a dziewczyny już od pierwszej sekundy poczuły zagrożenie. Nie ma wątpliwości, że Julia wpadła w oko zarówno Juniorowi jak i Seniorowi. Piękna uczestniczka zaskoczyła Bartka Andrzejczaka wyznaniem:  Ja mam dwójkę dzieci Jaka była jego reakcja?!  Zobacz także:  "40 kontra 20": Beata powiększyła usta Oliwii! Najmłodsza uczestniczka już poprawia urodę Julia Kupiec z "40 kontra 20" ma dwoje dzieci?  Julia Kupiec dołączyła do "40 kontra 20" w drugim odcinku i to było zdecydowanie najbardziej komentowane wejście wśród uczestniczek. Uwagę "czterdziestek" i "dwudziestek" od razu zwróciła figura pięknej brunetki. Julia Kupiec nie ukrywa, że poprawiała swoją urodę . Opowiedziała koleżankom o operacji piersi, a także powiększeniu pośladków. Julia z "40 kontra 20" doczepia także włosy oraz powiększa usta. Zabiegi medycyny estetycznej oraz operacje plastyczne nie są dla niej tematem tabu. Zdjęcia przed operacjami można wciąż znaleźć w sieci.  Bartek Andrzejak nie ukrywa swojego zainteresowania piękną Julią, a ona... już zdążyła z niego zażartować! "Dwudziestka" opowiedziała koleżankom, jak nabrała Bartka mówiąc mu, że ma już... dwoje dzieci!  Ja nabrałam Bartosza. Powiedziałam: "Bartek, ja muszę ci coś powiedzieć. Ja mam dwójkę dzieci. W dodatku jedno czarne, drugie białe. Mają na imię Tosia i Candy  Od razu jednak wyjaśniła, że miała na myśli swoje dwa psy. Uczestniczki "40 kontra 20" śmiały się z tego żartu na Juniorze: To by dopiero pomyślał: "ale poszalała dziewczyna, w takim wieku i już dwójka...

Kinga Zapadka z "40 kontra 20" w fioletowej sukience
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Nie tylko Julia poprawiała urodę. Jak wyglądała Kinga przed operacją biustu? 
Kinga Zapadka z "40 kontra 20" już wpadła w oko Robertowi Kochankowi! Jak piękna uczestniczka wyglądała przed operacją biustu? Zobaczcie stare zdjęcia

Kinga Zapadka z " 40 kontra 20 " już od początku programu robi duże wrażenie na Robercie Kochanku. Czyżby Senior już od początku show miał faworytkę? Kinga to bardzo pewna siebie "dwudziestka". Przed kamerami odważnie przyznała, że poddała się operacji powiększenia piersi, chociaż do tematu dziewczyny sprowokował wygląd nowej koleżanki Julii Kupiec . Jak Kinga Zapadka wyglądała przed operacją piersi? Zobaczcie jej stare zdjęcia.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Julia Kupiec zrobiła nie tylko biust ale i pośladki! Tak wyglądała przed operacjami "40 kontra 20": Jak wyglądała Kinga Zapadka przed operacją biustu?  Kinga Zapadka to zdecydowanie jedna z najbardziej pewnych siebie uczestniczek. Czy piękna 25-latka okaże się czarnym koniem w ekipie "dwudziestek"? Program dopiero się rozkręca, a koleżanki już zdążyły zauważyć, że wpadła w oko Seniorowi, czyli Robertowi Kochankowi . I wygląda na to, że z wzajemnością!  Kinia to niby, że nie ale ja mam wrażenie, że jak ona go widzi to jak mucha po pokoju lata - podsumowała Kingę koleżanka z "dwudziestek" Patrycja" W dodatku zmysłowy taniec przy basenie tylko potwierdzał, że pomiędzy tym duetem jest szansa na coś więcej!          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 40 kontra 20 TVN7 (@40kontra20tvn7) Zobacz także:  "40 kontra 20": Ile lat mają uczestniczki programu? Panowie zaliczyli potężną wpadkę Uczestniczki "40 kontra 20" nie mają przed sobą tematów tabu. Chętnie rozmawiają o poprawkach w urodzie....

"40 kontra 20" Katarzyna Grzegolec, Kasia
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Kasia powiększyła piersi. Jak wyglądała przed operacjami plastycznymi?  
Kasia Grzegolec to nowa uczestniczka "40 kontra 20". Nie poznacie jej na zdjęciach sprzed lat! Powiększenie piersi to jeszcze nic!

Kasia Grzegolec właśnie dołączyła do grona "dwudziestek" w programie "40 kontra 20". Nowa uczestniczka od razu zwróciła uwagę wszystkich swoim nieprzeciętnym wyglądem. Kasia nie ukrywała, że ma za sobą operację powiększenia piersi. Co jeszcze sobie zrobiła? Na starych zdjęciach sprzed 8 lat jest niemalże nie do poznania! Musicie zobaczyć tę metamorfozę. Poznalibyście ją?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Nowa dziewczyna w programie! Uczestniczki nie szczędziły ostrych słów na jej temat "40 kontra 20": Tak wyglądała Kasia przed operacjami  Uczestniczki " 40 kontra 20 " nie mają problemu z rozmawianiem o operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej. Kamila, która walczy o uczucia Bartka przyznała, że tuż przed programem zrobiła sobie operację nosa. Z kolei Julia Kupiec ma za sobą operację piersi a także zabieg powiększania pośladków. Kinga również powiększyła swoje piersi , chociaż gdyby miała jeszcze raz to zrobić już by się nie zdecydowała. Teraz do grona gwiazd "40 kontra 20" dołączyła nowa uczestniczka. Kasia Grzegolec również ma powiększone piersi. Ostra uroda nowej została dość mocno skomentowana przez Patrycję:  Ma bardzo ładną figurę, no i to chyba tyle. Wydaje mi się, że byłaby dużo ładniejsza, gdyby nic nie kombinowała z twarzą , bo oczy ma ładne. Ale coś tu się takiego zadziało, ja nie wiem, czy ona to robiła w 2002 roku, czy coś poszło nie tak.  Katarzyna Grzegolec nie boi się eksperymentować ze swoją urodą. Uwielbia zmiany i chętnie ryzykuje "zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny". Zastanawialiście się, jak 27 latka wyglądała zanim zdecydowała się rozpocząć swoją metamorfozę i inwestować w kolejne zabiegi?  Tak Kasia Grzegolec z "40 kontra 20"...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik