Bartek i Patrycja pierwsze wspólne zdjęcie, Robert i Kinga na spacerze
bartek_40kontra20, kinga_40kontra20/Instagram
TV-Show

"40 kontra 20": Zwycięskie pary muszą być razem po programie? Linda się wygadała? 

Kinga Zapadka i Robert Kochanek a także Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak z "40 kontra 20" tylko udają, że są razem? Fani wietrzą spisek, a jedna z uczestniczek zabrała głos.

Nie wszyscy fani wierzą w szczerość uczuć Patrycji Rodak i Bartka Andrzejczaka a także Kingi Zapadki i Roberta Kochanka. Chociaż zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20" coraz bardziej otwierają się przed fanami i opowiadają o swoich związkach, wielu widzów zastanawia się czy te relacje nie są ustawione. Głos zabrała jedna z uczestniczek. Zdradziła tajemnicę programu? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Robert Kochanek pokazał romantyczne zdjęcia z Kingą!

"40 kontra 20": Przed nami pierwsza Ceremonia Chaosu i pierwsze konflikty! Asia pokazała charakter

Związki po "40 kontra 20" są ustawione? Linda zabrała głos 

"40 kontra 20" to nowe randkowe show, które emitowane było w te wakacje na antenie TVN7. Dwóch mężczyzn (Senior - Robert Kochanek oraz Junior - Bartek Andrzejczak) szukali miłości wśród uczestniczek w grupie wiekowej od 20-stu do 50-ciu lat. Ostatecznie program wygrały dwie pary. Kinga i Robert po finale odetchnęli i z radością podzieli się z fanami archiwalnymi zdjęciami z "nielegalnych randek" i opowiedzieli, jakie mieli pomysły na spędzanie czasu w ukryciu, przed czujnym okiem widzów. Z kolei Bartek i Patrycja byli zdecydowanie mniej wylewni. Wątpliwość fanów, co do trwałości ich związku, wzbudził fakt, że podczas pierwszej transmisji na żywo ze zwycięzcami łączyli się z zupełnie dwóch różnych miejsc. Jak się potem okazało, Patrycja i Bartek są w związku na odległość i ze względu na fakt, że mieszkają w dwóch różnych krajach, jeszcze nie zdecydowali się na wspólne zamieszkanie. Jednak całym sercem przekonywali widzów, że to nie zmienia nic w ich miłosnej relacji. Jednak nie wszyscy wierzą w miłość zwycięzców pierwszej edycji i wypatrują spisków. Jedna z fanek postanowiła zapytać Lindę wprost, czy w umowie podpisywanej przed programem, nie było zapisu, że "wygrani muszą jakiś czas być w związku". Linda opowiedziała wprost: 

Nie wiem, nie dotyczy mnie to

Zwycięzcy z 40 kontra 20 udają związki? Linda skomentowała
Instagram @linda_palej_lilej

Nie jest tajemnica, że Linda pokładała duże nadzieje w budowanie relacji z Robertem Kochankiem. Moment, w którym Senior zdecydował się odesłać ją do domu był szokujący nawet dla Kingi, która jak mało kto walczyła o jego uczucia. Pozostałe uczestniczki również były przekonane, że to właśnie Linda jest najbardziej w typie Roberta i to ją typowały do finału. Linda nie ukrywa, że po programie nie utrzymuje kontaktów z Seniorem. Długo nie była również singielką. Jeszcze przez emisją finału w sieci, przyznała, że jest szczęśliwie zakochana, a niedługo później pokazała pierwsze zdjęcie z nowym ukochanym w sieci. 

Linda z
Instagram @linda_palej_lilej

Zobacz także: "40 kontra 20": Patrycja i Bartek ogłosili radosną nowinę! Już odliczają dni

Kinga i Robert z "40 kontra 20" są bardzo aktywni w sieci. Chętnie dzielą się swoimi romantycznymi zdjęciami, zapowiedzieli nawet wspólny projekt. Pokazują, jak spędzają czas wolny oraz jak idealnie dogadują się w tańcu, nagrywając pierwsze wspólne Tik Toki. Ta miłość jest zbyt piękna, aby była prawdziwa? Fani mają wątpliwości i podpytują inne uczestniczki, jednak one nie mieszają się w relacje zakochanych. 

Patrycja i Bartek sami przyznali, że łatwiej było im ukryć swoją relację przed emisją finału "40 kontra 20" w telewizji, ponieważ sporo czasu spędzali, łącząc się na kamerkach z uwagi na dzielącą ich odległość. Przekonują jednak, że ich uczucie jest prawdziwe. Czy przetrwa próbę czasu? Tego życzymy obu parom! 

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 w końcu się spotkają
Instagram @bartek_40kontra20

Jacek Kurski, siostry Szydłowskie i Urszula Dudziak w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Afera w "The Voice Senior". Fani grzmią: "Od samego początku wszystko tam było ustawione!"
Afera w "The Voice Senior". Fani grzmią: "Od samego początku wszystko tam było ustawione!"

Program "The Voice Senior" okazał się być prawdziwym hitem TVP! Śpiewający seniorzy i ich życiowe historie, wywoływały w widzach wiele emocji i wzruszeń. Już pierwszy odcinek tego muzycznego talent show przyciągnął przed telewizory 4 miliony Polaków , a o tym fakcie poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, Jacek Kurski. Kolejne odsłony "The Voice Senior" również miały świetne wyniki oglądalności. Finałowe starcie muzycznie uzdolnionych seniorów wzbudziło jednak skrajne uczucia wśród widzów. Niektórzy z nich zarzucili produkcji programu, że zwycięstwo sióstr Szydłowskich zostało zaplanowane. Dlaczego?  Siostry Szydłowskie wygrały program "The Voice Senior" W sobotę odbył się finał programu "The Voice Senior". O tytuł najlepszego głosu w Polsce wśród seniorów walczyła ósemka finalistów. Decyzją jurorów do ścisłego finału przeszli Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki i siostry Szydłowskie. Ostateczna decyzja należała jednak do widzów, którzy głosami SMS zadecydowali, że to właśnie trzy siostry z drużyny Urszuli Dudziak zostały zwyciężczyniami programu. Panie zdobyły 50 tysięcy złotych nagrody oraz voucher na wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych.  Chociaż siostry Szydłowskie zyskały sympatię widzów, to jednak niektórzy internauci zarzucają produkcji programu, że finał "The Voice Senior" został ustawiony.  Fajnie zapowiadał się ten program ale dziś czuję się zmęczona a wynik to jakaś ustawka. Ustawka! Od samego początku wszystko tam było ustawione! A wyniki?! Same mówią za siebie! Razem może dobrze śpiewają, ale osobno nie miałyby szans Porażka! Żadna z tych Pań sama nie zrobiłaby furory! Nic...

Jak Dominika Konował wyglądała kiedyś?
Newsy
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?
"Hotel Paradise" 2: Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"! Bartek zagrał nieczysto?

Ogromne zamieszanie wśród par w " Hotelu Paradise " sprawiło, że nikt nie był pewny tego, co się wydarzy! To "rajskie rozdanie" jeszcze zanim się zaczęło wywołało mnóstwo emocji. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi po wyborze Dominiki! Jedynie dwie pary pozostały bez zmian czyli: Ania i Ivan oraz Julia i Kamil. A kogo wybrała Dominika? Zobaczcie, kto pożegnał się z "Hotelem Paradise"! Szokująca decyzja Dominiki i Sonii na "rajskim rozdaniu"!  Dominika ku zaskoczeniu Bartka wybrała jednak Artura, co ustaliła z nim tuż przed "rajskim rozdaniem". Nasza relacja przeszła burzę, ale mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. - tak Dominika uzasadniła swój wybór. Potem przyszedł czas na Sonię, która wybrała...Bartka ! Największe zaskoczenie wywołała decyzja tej uczestniczki. Wyjaśniła, że postanowiła nie kierować się tylko sercem, ale też rozumem, stąd taka decyzja: Rozpoczęłam relację z Robertem. Było to szczerze z mojej strony. Robert stracił nie z racji układów, ale dlatego, że moje uczucia były szczere. - wyznała szczerze Sonia. A tak wyglądały wybory wszystkich uczestniczek "Hotel Paradise" podczas dzisiejszego "rajskiego rozdania": Ania wybrała Ivana Julia wybrała Kamila Dominika wybrała Artura Sonia wybrała Bartka Magda wybrała Roberta Monika wybrała Bartka Czyj wybór okazał się największym szokiem dla wszystkich? Oczywiście nikt nie spodziewał się, że Monika wybierze Bartka. Ostatecznie mężczyzna zdecydował, że jego nową partnerką zostanie Sonia. To oznacza, że Monika opuściła program ! Na koniec  życzyła szczęścia pozostałym uczestnikom i szczerze wyznała, że powiedziała już dość i nie zamierza więcej komentować. Jednak tuż przed...

Newsy
Mentorka "Projektu Lady" szczerze o Łukaszu z "Hotelu Paradise"! Niesforny uczestnik powinien trafić pod jej skrzydła?
Gwiazda "Projekt Lady" staje w obronie najbardziej krytykowanego uczestnika "Hotelu Paradise 2"!

Tatiana Mindewicz-Puacz, która od kilku lat pracuje na planie " Projektu Lady " jako mentorka, resocjalizując niesforne uczestniczki, zabrała głos w sprawie Łukasza z " Hotelu Paradise 2 ". Łukasz naraził się na krytykę internautów już po pierwszym odcinku show. Tak samo szybko nieprzychylne komentarze ustąpiły miejsca sympatii ze strony widzów, którzy już zdążyli za nim zatęsknić po tym, jak opuścił program. Jak kontrowersyjnego uczestnika oceniła mentorka "Projektu Lady"? Możecie się mocno zaskoczyć!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Bartek doprowadzony do łez! To wszystko przez jedną z uczestniczek! Co się stało? Mentorka "Projekt Lady" o Łukaszu z "Hotelu Paradise 2" Tatiana Mindewicz-Puacz przyznała, że jest wielką fanką programu "Hotel Paradise". Na Instagramie pokazała nagranie ze spotkania z Anią, Sonią i Łukaszem z drugiej edycji programu. Postanowiła wypowiedzieć się na temat uczestnika. Okazuje się, że mentorka "Projektu Lady" jest nim zachwycona!  Nie wiem dlaczego Wy uważacie, że ten Łukasz jest takim niegrzecznym chłopcem. On mógłby jeszcze spokojnie zostać w tym programie "Hotel Paradise". Przecież to jest bardzo grzeczny, skromny i delikatny dżentelmen i jeszcze ma łapkę obtłuczoną, dziewczyny... - zaapelowała na Instagramie jakiś czas temu.  Spodziewalibyście się takiej opinii ze strony Tatiany?  Tatiana Mindewicz-Puacz zwróciła uwagę na zranioną rękę Łukasza. Uczestnik "Hotelu Paradise" kilka dni temu został brutalnie zaatakowany. Pokazał mrożące krew w żyłach zdjęcia, na których widać rany na głowie spowodowane uderzeniem butelką. Przy okazji upadku wybił sobie również łokieć. Uczestnik nie wyjaśnił dokładnie, co wydarzyło się...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner